Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban]Conrad_Falcone

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 konrad6428 0 27/10/2009 - 18:38

konrad6428
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Conrad_Falcone
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Anticheat
Powód uznany przez administratora: AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc na postaci Conrad_Falcone miałem do odsiedzenia jeszcze 150 minut. Z racji z tego że chciałem sobie pograć stworzyłem sobie nową postać o nicku Mike_Elegy (;d).
Przyznaje że Conrad_Falcone siedział w Jailu kiedy ja grałem na Mike_Elegy. I tak już trochę porobiłem BH (-,-). Co raz zwijałem grę żeby zobaczyć ile mam jeszcze AJ-ota.
No i podczas skoku zwinąłem grę(Akurat wtedy była górka) przerzuciłem grę na Conrad'a i zobaczyłem napis
'Mike_Elegy został zbanowany[...]'.
Z racji tego że w wolnym czasie nie mam co robić moim ulubionym zajęciem jest właśnie granie na tym serwerze... Przecież ja nigdy nie cheatowałem, ani nie używałem innych podobnych 'wspomagaczy'. Napisałem całą prawdę żeby później nie było niedomówień. Wstyd mi za te BH.
Proszę UnBana na przynajmniej postać Conrad_Falcone.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak ;(
  • Do góry
    • 0

#2 Ponury0 514 27/10/2009 - 21:56

Ponury0
  • Gracz
Pewno nie miałeś AirBreaka ale jestem na NIE ponieważ pewnego dnia wszedłeś do mojego Bulleta i zacząłeś kraść non-rp przedmioty. -.-
  • Do góry
    • 0

#3 burak1160 28/10/2009 - 18:39

burak116
  • Gracz
przyznał sie do BH powinien chyba dostac unBana ale to administracja tu rzadzi nie ja ! (i moze lepiej ze oni =])
  • Do góry
    • 0

#4 Bartłomiej Sadowski 367 28/10/2009 - 19:33

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Oczywiście, jestem na NIE, jak pewnie całe GN. Podczas małej bójki z Norte, oczywiście byśmy przegrali, ale owy gracz wciął się w skinie białasa i pozabijał wszystkich z Norte. Co to ma być?! Wziął lakier, przyszedł do nas na dzielnice i wszystkich z lakieru zabijał, dostał AJ od GameMastera 208. Jestem na NIE, takiego odwalania nigdy nie widziałem. Szczerość, to nie wszystko.
  • Do góry
    • 0

#5 Paweł Chonchera147 28/10/2009 - 22:01

Paweł Chonchera
  • Gracz
hmm.. W którym miejscu przy podskoczeniu złapał cie antycheat?
  • Do góry
    • 0

#6 konrad6428 0 29/10/2009 - 06:26

konrad6428
  • Zbanowani
Górka przy jakiejś fabryce. Na skrzyżowaniu, w lewo można było pojechać do Szkoły Jazdy w Singlu, a na prawo do doków.
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61465 29/10/2009 - 18:09

B M
  • Zarząd
Falcone odbanowany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych