Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan]czak

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Aikon 0 27/10/2009 - 16:23

Aikon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:konto globalne "czak"
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie wiem
Powód uznany przez administratora: cheter
Wyjaśnienie poszkodowanego:Jak już pisałem wcześniej , nie mam dostępu do komputera od września . Ostatnio będąc u kolegi miałem zamiar wejść na swoje konto globalne . Gdy już się zalogowałem wyskoczyła czerwona ramka "Konto zbanowane powód : Cheter ". Jest to nie możliwe bo nie logowałem się od września . Piszę ten temat jeszcze raz bo administrator :Misiek napisał ze nawet nie chce tego czytać żebym wrócił jak się nauczę pisać . (Mam nadzieje że teraz wszystko okej Misiek ?! )
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie potrzebny
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 27/10/2009 - 22:23

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Przecież zostało odrzucone to nie wiem z jakiej racji piszesz to samo po raz kolejny.
Misiek miał zastrzeżenia do sposobu w jaki to napisałeś ale na pewno chodziło o to że nie zgadza się na UnBana.
Ja nie wiem co o tym sądzić, poczekajmy co napisze Administracja o ile nie usuną tematu za kolejne wstawienie tego samego.
  • Back to top
    • 0

burak1160 28/10/2009 - 07:04

burak116
  • Gracz
czytaj uważnie pałac !!! i nie nabijaj postów
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 28/10/2009 - 17:41

Rey_Palashen
  • Zbanowani
A ty nie pisz z innego konta -.-
  • Back to top
    • 0

burak1160 28/10/2009 - 17:44

burak116
  • Gracz
lmao jaw0wnajs hmm co jeszcze ? to wszystkie twoje ? prawda ? wszystkie jednego dnia miały urodziny :huh::D dziwny zbieg okoliczności !
  • Back to top
    • 0

Patafiks938 28/10/2009 - 18:32

Patafiks
  • Gracz
Czak to porządny gracz, jestem na 100% pewien że nie używał czitów. Może zrobił pare błędów, ale każdy zasługuje na szansę.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 28/10/2009 - 20:51

Rey_Palashen
  • Zbanowani

lmao jaw0wnajs hmm co jeszcze ? to wszystkie twoje ? prawda ? wszystkie jednego dnia miały urodziny :D:D dziwny zbieg okoliczności !

Tak to moje konta no i co z tego ?
Ostatnio dałem tobie to konto więc ostatnie 20 postów to nawet nie ja pisałem :P
Odnośnie tematu, jestem za unBanem, dajcie mu już tego unBana i niech se pogra na tym Borysie czy co tam jak mu tak bardzo nam tym zależy ;x Jestem pewien że raczej sie poprawił i to bardzo bo wyciągnął z tego wnioski :huh:
  • Back to top
    • 0

CoveN124 30/10/2009 - 14:56

CoveN
  • Gracz
czak to dobry gracz , jestem pewien ze nie używał czitów ... długo strasznie go nie widzę na Skype ... To chyba prawda że nie ma kompa . Jestem całkowicie za UnBanem konta globalnego ... Czak nie umie czitować . na kodach też nigdy nie gra , woli wszystko robić sam i z dokładnością :huh:
  • Back to top
    • 0

burak1160 31/10/2009 - 15:49

burak116
  • Gracz
***odświeżam***
  • Back to top
    • 0

B M62154 31/10/2009 - 17:11

B M
  • Zarząd
Ban za multikonto.