Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan]CZAK

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Aikon 0 26/10/2009 - 07:26

Aikon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:(wszystkie postacie)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie wiem
Powód uznany przez administratora:Pisze to w imieniu kolegi (czak) ostatnio będąc u mnie chciał wejść na swoje konto globalne a tam ban powód Cheter . Moi kolega nie ma komputera od września ;/ wiec ktoś ze znajomych mógł się włamać i grac i chetowac albo jakiś hacker . Jest to nie możliwe żeby on grał . Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Bardzo proszę o unBan nigdy nie czetowałem ;/ i nie zacznę . Ktoś włamał mi sie na konto grał sobie a jak mu się znudziło to zaczął bawić sie sobietem ;/ Jest mi bardzo przykro ze ja na tym ucierpiałem . Wiem że gracze mnie nie lubią i będą na nie powiedzą ze kłamie,ale to nie prawda nie grałem na h-rp od września. (pisał to moi kolega bo ja nie mam dostępu do komputera :huh: )
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:nie potrzebny

Pisze za kolege !!

• Back to top
    • 0

Kodor2154 26/10/2009 - 07:35

Kodor
  • Gracz
Ja jestem za daniem szansy Czakowi. Znam go dobrze i wiem, że niemógłby czitować nie mając komputera.

Jestem ZA unbanem
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 26/10/2009 - 11:11

blackmigogang
  • Gracz
A ja widziałem, jak przelewał pieniążki. Mam nawet gdzieś dowód, jak uda mi się znaleźć to wrzucę.

Posted Image
Proszę. Screen jest stary, bo z 5 września, ale wcześniej nie mogłem go znaleźć.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 26/10/2009 - 13:55

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Przelewanie pieniędzy jest zabronione jak najbardziej.
W sumie to nie wiadomo czy na pewno nie ma kompa.
Ja jestem za neutralem. Poczekajmy co na to inni Administratorzy powiedzą. :huh:
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 26/10/2009 - 14:07

Aikon
  • Zbanowani

A ja widziałem, jak przelewał pieniążki. Mam nawet gdzieś dowód, jak uda mi się znaleźć to wrzucę.

Posted Image
Proszę. Screen jest stary, bo z 5 września, ale wcześniej nie mogłem go znaleźć.

przyznaje zrobiłem tak ale to było dawno oby dwie postaci miały CK a nie mam zamiaru juz przelewać kasy chce zacząć gre i pokazać się jak z najlepszej strony (słowa czaka) 
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 26/10/2009 - 15:42

Gabos
  • Gracz
Ehh, myślę, że można by mu dać szansę. Za przelewanie zazwyczaj są blocki na obu postaciach [jeżeli się nie mylę], ale Cheatowanie na H-RP jest niedozwolone. Wierzę mu, że nie ma kompa. Zawsze jak patrze na jego kontakt skype to jest niedostępny, a tak to zazwyczaj był na Skype. I to tyle z mojej strony. Jestem za unBanem.
  • Back to top
    • 0

Patafiks938 26/10/2009 - 16:08

Patafiks
  • Gracz
Czak to porządny gracz, jestem na 100% pewien że nie używał czitów. Może zrobił pare błędów, ale każdy zasługuje na szansę.
  • Back to top
    • 0

WsKi 0 26/10/2009 - 16:08

WsKi
  • Świeżak
Em... z tego co widzę to było przelewanie pieniążków :huh: . Lecz widać że mają CK jego postacie więc.. dajmy mu szansę. Za UnBan'em

//Blokada pisania postów.
  • Back to top
    • 0

KolczyQ54 26/10/2009 - 17:33

KolczyQ
  • Gracz
Jestem za UnBanem, nie sądzę aby używał cheatów. Ma RP i powinniśmy mu dać szanse...
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 26/10/2009 - 19:01

Rey_Palashen
  • Zbanowani

Jestem za UnBanem, nie sądzę aby używał cheatów. Ma RP i powinniśmy mu dać szanse...

No wiesz na koncie CZAK o ile pamiętam był Borys Lebiediew, ja nic do niego nie mam ale pamiętam sytuacje w Niebaalszaji, jednak ja też byłem w niej i też święty nie jestem chociaż poprawiłem się :huh: On na pewno też się poprawił i na pewno gra super RP. Wcześniej napisałem że neutral chociaż teraz myślę że należy mu się UnBan.
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 27/10/2009 - 13:39

Aikon
  • Zbanowani
To prawda mam zamiar zacząć na którejś z postaci zmieniłem sie nie chce byc w żadnej mafii organizacji chce mieć postać ruska ale nie byc w żadnej mafii !!! (słowa czaka)
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 27/10/2009 - 13:44

kubus96
  • Świeżak
Nie no, Czak jest dobrym graczem i nie czituje. Pamietam jak go kiedys zmusilem, zeby nie popelnial samobojstwa. Wszystko bylo fajnie i rp. Naprawde dobry gracz, a jak mu sie cos zdarzylo raz przeskrobac to nic, mozna dac przeciez druga szanse. Jestem za unblockiem. :huh:
  • Back to top
    • 0

Neon 2 27/10/2009 - 13:47

Neon
  • Zbanowani
A ja jestem za pozostawieniem, czego? wyzywał mnie na /w, no ba - napadanie przed 21 (jeszcze koło komisariatu) Ortografia - bleeee, i dużo, dużo więcej.
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 27/10/2009 - 16:11

Aikon
  • Zbanowani

A ja jestem za pozostawieniem, czego? wyzywał mnie na /w, no ba - napadanie przed 21 (jeszcze koło komisariatu) Ortografia - bleeee, i dużo, dużo więcej.

na której postaci ? a może kozaczyłeś do mafii i lider kazał Cie zgarnąć ?! ja nie pamiętam Ciebie z gry (słowa czaka)
  • Back to top
    • 0

Neon 2 27/10/2009 - 16:12

Neon
  • Zbanowani
@UP

Nie, zrobiłem nową postać, ledwo co wyszedłem z lotniska - wy podjeżdżacie, pytacie się czy mam pałkę, mówię że nie, idę dalej, Wy wyciągacie pałki i DM robicie, dobra - odgrywam, łapiecie mnie za nogi, związujecie i wrzucacie do auta, yy.
  • Back to top
    • 0

B M62154 27/10/2009 - 16:18

B M
  • Zarząd
Nie chce mi się czytać tego wniosku. Wróć jak nauczysz się pisać.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic