Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unban] Paul_Ayler

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Gural900 25/10/2009 - 22:12

Gural90
  • Świeżak
Imię i nazwsko poszkodowanego: Paul Ayler
Imię i nazwisko administratora nakładającego kare: anticheat
Powód uznany przez administratora: Witam, mam zainstalowanego sobieta na którym kiedyś moj młodszy brat grał na noobskich serwerach i zawsze gdzy wchodziłem na h-rp to wyłączałem go , lecz Tym razem zapomniałem :huh: , odpaliłem pojazd i chciałem wyłączyć radio , gdy wcisnąłem "R" to nagle dostałem bana :P Jestem strasznie zrozpaczony ponieważ miałem prace , pojazd , i znajomych to naprawdę nie było w zamierzonych cela to przypadek. Przepraszam sobieta juz usunąłem i Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania i odbranowanie mego gracza "Paul Ayler"

:D
Posted Image
  • Back to top
    • 0

KUKI7 25/10/2009 - 22:16

KUKI
  • Świeżak
Mogę to potwierdzić bo w realu mam komputer 3metry od niego i widziałem jak przez przypadek to zrobił. Po prostu nie włączył czatu i pisał a w wystukiwanych literach było R i coś tam ten czit zrobił że wyszedł z tego Ban . Wstawiam się i popieram oraz proszę o UnBana dla niego.

//Edit: A zawsze wyłączał czita a teraz. ;//
//Edit2: Tak jestem jego bratem OOC i IC.
  • Back to top
    • 0

albi14475 25/10/2009 - 22:18

albi144
  • Świeżak
Kuki czyli Ty jestes jego bratem tak?

Durny post - blokada
  • Back to top
    • 0

Szemek390 25/10/2009 - 22:31

Szemek
  • Gracz

Nie będziemy odbanowywali za przypadkowe aktywacje funkcji cheatów, dlatego jeżeli masz rozum - wyłącz wspomagacze.

Ban słuszny...
  • Back to top
    • 0

Gural900 25/10/2009 - 22:33

Gural90
  • Świeżak
Jezu Ludzie zlitujcie sie :huh: to nie moj cheat to młodszego brata który dla zabawy sobie grał :P
  • Back to top
    • 0

KUKI7 25/10/2009 - 22:45

KUKI
  • Świeżak
Rozumiem że nieodbanowywujecie za przpadkowe włącznie funkcji czitu, ale noproszę cię może zrób jakiś mały wyjątek bo on przez przypadek nie wyłączył tego czita . A przecież nie naraził swym czitam żadnego innego gracza. Prosze o tego unBana dla niego. Pozdrawiam.Posted Image
  • Back to top
    • 0

Seba30 31/10/2009 - 09:56

Seba
  • Gracz
Ustępstw od regulaminu robić nie będziemy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic