Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBAN] Damian Skoczek

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fifek 673 25/10/2009 - 16:49

Fifek
  • Świeżak
Imię i nazwsko poszkodowanego: Damian Skoczek
Imię i nazwisko administratora nakładającego kare: William Fox
Powód uznany przez administratora: Idiota wygłupiający się na durniej postaci
Wyjaśnienie poszkodowanego: Czemu zostałem nazwany idiotą ? Co, że mam takie nazwisko ? Albo może dlatego, że odpowiadam na pytania co to Polska ? Nie rozumiem tego powodu banicji, jeśli na tym serwerze nie można odgrywać polaka to jestem dziwny. Pytali się mnie, co to polska, odpowiadali, że w afryce lub obok nigerii. Spytałem się, czy wiedzą co to schabowy. Chciałem im coś opowiedzieć o tym daniu, ale czemu dostałem bana ? Za schabowego ? Nie zrobiłem nic złego i proszę o unbana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://img260.images...7/samp010zw.png
  • Do góry
    • 0

#2 CzarnaM225 25/10/2009 - 17:02

CzarnaM
  • Gracz
Sama nie wiem, czemu dostałeś tego bana. Gadaliśmy sobie normalnie. Opowiadałeś nam o Polsce, bo my mieliśmy o niej małe pojęcie ;p Oczywiście jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#3 Fifek 673 25/10/2009 - 18:45

Fifek
  • Świeżak
Jeśli coś źle zrobiłem, to za to bardzo przepraszam. Jeśli nie pasuje nazwisko, to możecie zmienić na Kowalski, chcę po prostu grać na tym serwie, rano zacząłem i nie chcę tak szybko kończyć
  • Do góry
    • 0

#4 Jon Lajoie 8 25/10/2009 - 18:53

Jon Lajoie
  • Gracz
Jestem za UNBANEM.
  • Do góry
    • 0

#5 Pinky 0 25/10/2009 - 19:08

Pinky
  • Zbanowani
No dobra stworzyłeś sobie postać polaka. Nazwisko Skoczek.. Dlatego że jak cię tylko widze to skaczesz BH... i sprint... Mam mięszane "uczucia" bo... tu jednak non-rp a z drugiej to zbyt surowa kara.
  • Do góry
    • 0

#6 Fifek 673 25/10/2009 - 19:11

Fifek
  • Świeżak
Skaczę tylko do ścian, aby wejść na dach. Moja postać uprawia parkour więc musi biegać i skakać, nieprawdaż ? Chyba bez skoku nie wskoczę na dach hotelu, tak samo nie przeskoczę dużej przepaści bez sprintu
  • Do góry
    • 0

#7 blackmigogang2936 25/10/2009 - 20:25

blackmigogang
  • Gracz
Pamiętasz durne akcje typu: "Wyjdziesz za mnie"

** Damian Skoczek wychodzi za Emiliena **

?
  • Do góry
    • 0

#8 Fifek 673 25/10/2009 - 20:40

Fifek
  • Świeżak
Tak. Nie jestem sztywny, co musi jeździć zgodnie z przepisami płacząc przekraczając o jeden kilometr za dużo. Nie jestem pr0 el0 RP. Jestem człowiekiem, który zachowuje na chwile rozrywki.

EDIT : Proszę chociaż o odbanowanie tworzenia postaci i możliwość stworzenia nowej. Skoczka zostawcie blocked jak i tego pierwszego.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych