Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] [UnBlock]Jun Tao

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (CapsLock) 25/10/2009 - 15:03

Gość (CapsLock)
  • Goście
Piszę ten wątek w imieniu usera Jun Tao/Nigga, gdyż on Go nie może napisac, ponieważ ma maksymalny poziom ostzeżeń.

Imię nazwisko poszkodowanego:Jun Tao/ Nigga
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Brak.
Powód uznany przez administratora:Nie wiem.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Dostałem 100% na forum za durny post, a potem chciałem wejść na serwer i wyświetlił się komunikat, iż moje konto jest zablokowane.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Brak.

• Do góry
    • 0

#2 eVen 0 25/10/2009 - 18:09

eVen
  • Zbanowani
Moim zdanie jak nic nie zrobiłeś to dostaniesz un block ale jeżeli coś się stało i to twoja wina to powiem tylko DUPA

//Blokada pisania dla Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#3 Nigga0 26/10/2009 - 07:27

Nigga
  • Świeżak
Witam. Dzięki, że napisałeś. Więc tak jak napisał CapsLock. Dowiedziałem się, że forum nie ma nic wspólnego z serverem. Czyli block'a dał mi ktoś inny. Prosze o jego zdjęcie. Jeżeli coś źle zrobiłem i dlatego mam block'a postaci to prosze o wyjaśnienie mi tego.

Dzisiaj, 09:26

Nigga napisał(a):To za co mam blocka?

Nie wiem, ale blokadę ci założył.
Seba 24-10-2009, 21:24 Edycja postaci 14321
  • Do góry
    • 0

#4 Strzaskany3324 26/10/2009 - 12:40

Strzaskany
  • Gracz
Jun Tao to słynna postać japońska bajkowa, która także występuje w filimie np: "Godziny Szczytu", nie wiem czy to jest karane tutaj ale to raczej nie podchodzi pod "CN" ale wychodzi na to że przykładowo "Harry Potter" też jest dozwolone.
  • Do góry
    • 0

#5 Nigga0 28/10/2009 - 07:30

Nigga
  • Świeżak
Nie oglądam bajek. Nie kojarze tego filmu. Nadal czekam na wypowiedź administratora.
  • Do góry
    • 0

#6 Fisher13 28/10/2009 - 07:35

Fisher
  • Gracz

Jun Tao to słynna postać japońska bajkowa, która także występuje w filimie np: "Godziny Szczytu", nie wiem czy to jest karane tutaj ale to raczej nie podchodzi pod "CN" ale wychodzi na to że przykładowo "Harry Potter" też jest dozwolone.

Aha, czyli smoki i inne cyklopy istnieją do czasów dzisiejszych ? Może jeszcze Herun czaruje, co?
CN to postać z realnego świata(Sir Dejvid Bekcam), a nie "Quest" czy inny japończyk, /oh .
  • Do góry
    • 0

#7 Nigga0 28/10/2009 - 14:54

Nigga
  • Świeżak
Oh... Nie oglądam bajek, nie widziałem tego filmu i nie mam CN. Nie Offtupujcie. "W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!"
Czekam dalej na odpowiedź jakiegoś administratora.
  • Do góry
    • 0

#8 Seba30 28/10/2009 - 15:33

Seba
  • Gracz
Fakt, że owej postaci Ty nie znasz, nie oznacza, że nie jest ona CN.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych