Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Aaron_Blake

• Please log in to reply
2 replies to this topic

LordVader0 24/10/2009 - 20:32

LordVader
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Aaron_Blake
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc tak, leciałem helikopterem LV Radia z Alim Demir, gdy przyszło mi na GG. Postanowiłem zminimalizować grę(Alt+TAB), bo i tak ja nie prowadziłem helikoptera, tylko Ali. Gdy wszedłem po przeczytaniu wiadomości wisiałem w powietrzu, a helikoptera nie było.W tym momencie rozmawiałem z Bobiczem przez skype, również powiedział, że nie widzi mnie w helikopterze. Po chwili dostałem crasha. Ponownie wszedłem do gry, jednak zostałem natychmiast zbanowany. Wydaje mi się, że anty-cheat w tym momencie zadziałał poprawnie, jednak GTA nie, wyrzucając mnie z helikoptera i zamrażając, po zminimalizowaniu, dlatego też anty-cheat rozpoznał to jako AirBreak.
Na screenie idealnie widać, że unoszę się w powietrzu nie mając włączonych żadnych dodatków. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Screen Shot
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 24/10/2009 - 20:37

Bobicz
  • Gracz
Jedynie mogę potwierdzić te zdarzenia. Szczera prawda - Ban nie słuszny, jestem za - bo Aaron potrafi odgrywać ładne akcje. :huh:

@Edit: A jeżeli chodzi o tą pieprzoną kasę, bawiłem się tutaj w Włochów, dla zabawy. :>
  • Back to top
    • 0

Mani0 27/10/2009 - 15:41

Mani
  • Świeżak
Znam Lord'a z OOC i wiem, że nie używa żadnych wspomagaczy, można spleść z nim też kilka fajnych akcji, dlatego prosiłbym o UnBana dla niego.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic