Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Dave McMayer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Archi-San33 22/10/2009 - 21:57

Archi-San
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Dave McMayer
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: AntyCheat
Powód uznany przez administratora: "AirBreak"
Wyjaśnienie poszkodowanego: Było to tak, urządziliśmy sobie o godzinie dokładnie o dwudziestej drugiej, trzydzieści z minutami, postanowiliśmy pojechać na stację po kolejny procent. Postanowiliśmy prze stacją się jeszcze napić, po czym wsiąść i pojechać, lecz myślę że błędem jest to iż wsiadłem z flaszką do wozu, bo gdy już w pełni wsiadłem dostałem "bana"
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika

Przepraszam najmocniej za dużą rozdzielczość zdjęcia...

Moment kiedy wsiadłem już do wozu, flaszka piwa mi zniknęła, w wyrzuciło mnie z wozu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wątku o apelacji.
  • Do góry
    • 1

#2 Gawron 179 22/10/2009 - 22:09

Gawron
  • Gracz
Tak potwierdzam całą akcje, było tak jak opisał Archi, podejchalismy na stacje po piwka my z danielem weszlismy a Archi stał jeszcze przed stacją wyszlismy ze sklepu i wzielismy piwa w dłon i ogien do dna, po chwili Archi mówi że pojedzie i z "flaszką w ręce" wsiadł do auta i w momencie wsiadania dostał bana.

Z mojej strony wygląda to tak że jest to poważny bug, bo ja wsiadając z flaszką na pasażera wciskam G wsiada postac gdy zamknie drzwi pyk i stoje obok auta bez flaszki i musze wsiadac jeszcze raz i wtedy jest ok.

To był poprostu bug który administracji powinna jak najszybciej usunąc, zaznaczam tutaj że Archi nie używa cheatów, zresztą tyle już gra u was że wie co i jak.

Pozdrawiam i jestem za unbanem

Gawron
  • Do góry
    • -2

#3 YoMen 215 23/10/2009 - 12:53

YoMen
  • Zbanowani
UnBan.
  • Do góry
    • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych