Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] UnAJ i odblokowanie chatu OOC - Mikhail Dimitrov

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawidek 0 21/10/2009 - 22:06

Dawidek
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Mikhail Dimitrov
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Earl Edge
Powód uznany przez administratora: DM i dyskusja na /w
Wyjaśnienie poszkodowanego: Hm, zaczeliśmy działać z mafią, w LV, gdy zabiliśmy człowieka potem doczepiła nas się grupka cywili i zaczeła nas bić, uciekliśmy. Przed chwilą (O 23:00) dostałem aj za DM, i straciłem chat OOC za to, że próbowałem wytłumaczyć moją sprawę. Niestety, admin mnie nie wysłuchał, oczywiście reporty bez sprawdzenia czy prawda czy nie nadał kare AJ 60 minut. Tyle, że nie widzę w tym, żadnego problemu, zaczeliśmy oddawać to co nam zrobili. Gdy było przed 21 oni nas napadli, admini nie odpowiadali na reporty, kolega pisał, a akurat teraz Earl się dowalił za to, co My zrobiliśmy Im. Zaczeliśmy pracować mniej więcej o 22:30 szukając ich, znaleźliśmy mniej więcej 10 minut temu (22:50). Chcąc ich zabić, zabiłem dwóch, szukaliśmy trzeciego gdy dostałem owe kary.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Mam tylko SS jak dostałem AJ i pozbawienie chatu OOC. Jak będzie potrzebny dam.

Proszę o zdjęcie kary i oddania mi chatu OOC, gdyż nic nie zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#2 .ceka6 21/10/2009 - 22:20

.ceka
  • Świeżak
Hmm.... Około 20 strzelaliście do 2 moich pracowników, powiedziałeś że następny będę ja, poinformowałem o tym do znajomych i oni mi chcieli pomoc, więc chcieliśmy was pobić, udało się. Później dzwoniliście do nas czy idziemy na solo, to poszliśmy, nie doszliśmy do was lecz wy się skapneliście że my się czaimy i chodu za nami, Dexter oberwał gdy za czeliście do nas strzelać, ja uciekłem na komisariat bo był blisko i tam się kryłem. To moje wyjaśnienia w tej sprawie bo wiem tyle co napisałem.
  • Do góry
    • 0

#3 Agent.Pepe 0 21/10/2009 - 23:23

Agent.Pepe
  • Zbanowani
Ty Mikhail i Yuri robicie wielkie Pr0 3l0 G@ng$t@ i DM,stoje sobie pod Ratuszem wy mnie zaczepiacie i potem ja was odpycham i walicie mnie,po tym pojeździłem po mieście i wróciłem pogadać z Vittoria DiCappo pod urząd a nagle ty zeskakujesz z motoru z DE i 2 kulki była to godzina ok. 17-18 jestem za pozostawieniem kary która jest teraz,a nawet dodaniu kilku minut ode mnie
  • Do góry
    • 0

#4 adamingo36184 21/10/2009 - 23:34

adamingo36
  • Gracz

Ty Mikhail i Yuri robicie wielkie Pr0 3l0 G@ng$t@ i DM,stoje sobie pod Ratuszem wy mnie zaczepiacie i potem ja was odpycham i walicie mnie,po tym pojeździłem po mieście i wróciłem pogadać z Vittoria DiCappo pod urząd a nagle ty zeskakujesz z motoru z DE i 2 kulki była to godzina ok. 17-18 jestem za pozostawieniem kary która jest teraz,a nawet dodaniu kilku minut ode mnie

Dokładnie.
Kilka dni temu zaczepiali każdego na komisariacie mimo że za ladą stali policjanci, w końcu ktoś się wkurzył i im odpyskował to mu dali wpierdziel na posterunku a potem na luzie podeszli do kasy i skakali do mnie, po 5 minutach prosili jeszcze policjanta o zdjęcie blokady z koła.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#5 Bobicz 2435 22/10/2009 - 06:07

Bobicz
  • Gracz
Ja w tej sprawie wiem tylko tyle, że Bracia Dimitrov'ie pobili około godziny 20:30-21:30 obok Max Chickena 2 osoby, na początku był to Greg DeLuca, później jakaś dziewczyna, Katie Black - jako iż moja zasada jest taka "wysłuchać obydwu stron" - przeprowadziłem wywiad z Mikhailem, powiedział że widział jakiegoś Latynosa jak strzelał z dachu, zaś pracowniczka która później została zabita - mówiła prawdę przez co Bracia chcieli się na niej zemiścić. Reszty nie wiem, bo musiałem iść. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych