Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Wrestling

• Please log in to reply
1286 replies to this topic

#1 Fifek 672 10/03/2011 - 22:25

Fifek
  • Świeżak
No hej, powstał nowy dział, więc trzeba założyć temat. Tutaj możemy porozmawiać o wrestlingu (antyfanów proszę o niewypowiadanie się). Wrestlemania nadchodzi wielkimi krokami, macie już jakieś swoje typy? Ja z niecierpliwością czekam na walkę Cole vs. Lawler. :D
  • Back to top
    • 1

#2 ErA 1460 10/03/2011 - 22:27

ErA
  • Gracz
Moim zdaniem w takim kraju jak Polska nie znajdzie się wielu fanów tego sportu, jednak ja - fan sztuk walki, mogę powiedzieć, że oglądałem kilka walk. Na razie tego jakoś nie trawię, ale kto wie - może zmieni mi się gust.
  • Back to top
    • 0

#3 Fifek 672 10/03/2011 - 22:28

Fifek
  • Świeżak

Moim zdaniem w takim kraju jak Polska nie znajdzie się wielu fanów tego sportu, jednak ja - fan sztuk walki, mogę powiedzieć, że oglądałem kilka walk. Na razie tego jakoś nie trawię, ale kto wie - może zmieni mi się gust.

Też tak na początku miałem - śmiałem się z tego, a teraz nie mogę bez tego żyć. :P Coraz więcej jest fanów w Polsce, kilka miesięcy temu ruszyła nawet oficjalna polska strona wwe.
  • Back to top
    • 0

#4 Kuuba1851 10/03/2011 - 22:29

Kuuba
  • Gracz

No hej, powstał nowy dział, więc trzeba założyć temat. Tutaj możemy porozmawiać o wrestlingu (antyfanów proszę o niewypowiadanie się). Wrestlemania nadchodzi wielkimi krokami, macie już jakieś swoje typy? Ja z niecierpliwością czekam na walkę Cole vs. Lawler. :D

Lawler vs Cole and Swagger :/
  • Back to top
    • 0

#5 ErA 1460 10/03/2011 - 22:30

ErA
  • Gracz

Też tak na początku miałem - śmiałem się z tego, a teraz nie mogę bez tego żyć. :P Coraz więcej jest fanów w Polsce, kilka miesięcy temu ruszyła nawet oficjalna polska strona wwe.

No tak, ale ja się nie śmiałem. Mam szacunek do każdego zawodnika sztuk walki, bo wiem sam, ile pracy trzeba wykonać, żeby być w pełni sił na walkę/sparing. Ja tak z przymrużeniem oka śledzę aktualne poczynania tego sportu w Polsce.
  • Back to top
    • 0

#6 LilJoker3 10/03/2011 - 22:47

LilJoker
  • Świeżak
Jak to pierwszy raz obejrzałem,to miałem 9 lat i tak się tym zajarałem,do dziś to oglądam i najbardziej lubię Rand'ego Ortona :rolleyes: :>
  • Back to top
    • 0

#7 Shine 360 10/03/2011 - 22:49

Shine
  • Świeżak
Rok temu strasznie się tym jarałem, nawet w sumie twist of fate umiem poprawnie zrobić ale od jakiegoś czasu mi zapał minął do śledzenia WWE (bo głównie eventy tej federacji oglądałem).
  • Back to top
    • 0

#8 undisputed59 10/03/2011 - 23:02

undisputed
  • Gracz
Do puki żyłem w przekonaniu że to co dzieje się na ringu to prawda- podobało mi się, do czasu brutalnej prawdy :(

Edited by undisputed, 10/03/2011 - 23:03.

• Back to top
    • 0

#9 LWE938 10/03/2011 - 23:41

LWE
  • Gracz

*
POPULAR

Zacznijcie oglądać Adamka i boks, zamiast udawane głaskanie się po głowie.
  • Back to top
    • 4

#10 Shine 360 11/03/2011 - 06:28

Shine
  • Świeżak

Zacznijcie oglądać Adamka i boks, zamiast udawane głaskanie się po głowie.

Oglądam Adamka, bywam na galach, jaram się też MMA, jeżdżę na KSW, mam koszulkę Krzyśka Kułaka z KSW14 i gadam sobie z nim jak z kolegą. To znaczy, że nie mogę oglądać wrestlingu? :lol:
  • Back to top
    • 0

#11 Lechu331 11/03/2011 - 07:09

Lechu
  • Gracz
Kuuuuułaaaak! Taa, też mam koszulkę Kułaka, piona. A jeżeli chodzi o wrestling, to też śledzę regularnie. Bo tutaj chodzi o scenerię, show i samą historię, to jest jak serial. I dlatego lubię to oglądać. Osobiście nikt się chyba nie zdziwi, że jako fan muzyki metalowej, moim ulubionym wrestlerem jest Rated R Superstar - Edge. ^^
  • Back to top
    • 1

#12 xshowme203 11/03/2011 - 08:29

xshowme
  • Świeżak

kilka miesięcy temu ruszyła nawet oficjalna polska strona wwe.

prowadzona przez szwabów.
  • Back to top
    • 1

#13 Smooth 1254 11/03/2011 - 10:28

Smooth
  • Gracz
Szczerze? Od kilku miesięcy w pełni zakochałem się w wrestlingu i na bieżąco oglądam każdy odcinek i każdą galę. Mówicie że w Polsce wrestling jest mało popularny - dla mnie to bzdura. Powstaję coraz więcej for dyskusyjnych na temat owej dyscypliny, jest coraz więcej fanów.

<3

Edited by Smooth, 11/03/2011 - 10:29.

• Back to top
    • 0

#14 undisputed59 11/03/2011 - 12:58

undisputed
  • Gracz
Ja aktualnie trenuję Taekwon-do, naprawdę ciekawy sport i widowiskowy :> dużo się nauczyłem, dużo już wiem, dużo potrafię, jeżeli ktokolwiek nie trenuje jeszcze żadnej sztuki walki polecam tą ;]
  • Back to top
    • 0

#15 Michał S.101 11/03/2011 - 14:46

Michał S.
  • Gracz
Ja czekam na walkę RKO z CM Punkiem, Ceny z Mizem i oczywiście Untertakera :>

Wrestling oglądam od..grudnia? No i co.. Polubiłem to bardzo. Na początku nie wiedziałem, że jest reżyserowany i jakoś lepiej mi się oglądało :D
Ale i tak nie narzekam.

Edited by Michał S., 11/03/2011 - 14:48.

• Back to top
    • 0

#16 Fifek 672 11/03/2011 - 18:00

Fifek
  • Świeżak

Wrestling oglądam od trzech lat, ogólnie był wtedy mało popularny, od tego czasu jednak dużo się zmieniło. Ciągle przybywa nowych wrestling fanów, z czego bardzo się ciesze. :) Dla ludzi, którzy tak się plują o udawane głaskanie po głowie, gówno wiecie, pseudo fani WWE. Jeśli ktoś na prawdę interesuje się wrestlingiem, zna mnóstwo federacji, pośród tego np. CZW. Polecam wszystkim Tournament of Death 9.

Nie oglądałem TOD 9, ale widziałem kilka filmików z CZW na youtube - masakra, rzeź jak na wojnie. :blink:
  • Back to top
    • 0

#17 MixMax10110 11/03/2011 - 19:38

MixMax10
  • Gracz
Uwielbiam Wrestling, oglądam o trzech lat, ale od roku wiem, o co dokładnie chodzi. Szkoda, że usunęli tamten mój temat. :( Ale dobra, teraz nowy. To i nawet lepiej. Co do walk na WrestleMani'ie. Na pewno Triple H vs. The Undertaker. To taka walka wręcz "do dupy" bo już była. <_< Walka, którzy każdej oczekują to John Cena vs. Deadman. Triple H postawi na szali swoją karierę i przegra, bo chcę z McMahon'em World Wrestling Enteeteiment prowadzić. :blink: Bez niego to ja przerzucam się na inną federacje. :-|
  • Back to top
    • 0

#18 Nude360 11/03/2011 - 20:05

Nude
  • Gracz

Triple H postawi na szali swoją karierę i przegra, bo chcę z McMahon'em World Wrestling Enteeteiment prowadzić. :blink: Bez niego to ja przerzucam się na inną federacje. :-|

Na pewno do WWE zatrudnią kogoś, kto będzie się kojarzył z Triple H. Tak jest z każdym wrestlerem: Rey Mysterio = Sin Cara, Batista = Mason Ryan. Miał być Luke Gallows za Kane'a, ale na szczęście do tego nie doszło.
  • Back to top
    • 0

#19 ChudyGamer116 11/03/2011 - 20:19

ChudyGamer
  • Gracz

Lawler vs Cole and Swagger :/

And Stone Cold Steve Austin :P Ja za to z niecierpliwością czekam na HHH vs vTaker mam nadzieję, że HHH wygra ;)
  • Back to top
    • 0

#20 Fifek 672 11/03/2011 - 20:21

Fifek
  • Świeżak
Nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone, że Triple H postawi swoją karierę na szali - na razie jest to walka no holds barred, streak on the line. :)

Mały spoiler z dzisiejszego smackdown:

Spoiler

SCSA jest sędzią specjalnym w tym pojedynku (Cole vs. Lawler).
  • Back to top
    • 0

#21 Lechu331 11/03/2011 - 20:23

Lechu
  • Gracz

Nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone, że Triple H postawi swoją karierę na szali - na razie jest to walka no holds barred, streak on the line. :)

Mały spoiler z dzisiejszego smackdown:

Spoiler

SCSA jest sędzią specjalnym w tym pojedynku (Cole vs. Lawler).

Ja tam pamiętam jeszcze czasy "Rated RKO" - jakby ktoś nie wiedział, jest to tag-team Edge i Randy Orton :wub: Pamiętam, że to był dopiero odjazd...Chciałbym, żeby to powróciło, jednak storyline na to zbytnio nie pozwala.
  • Back to top
    • 0

#22 Skotii 300 11/03/2011 - 20:33

Skotii
  • Gracz
Ja czekam na powrót mojego ulubieńca Chrisa "Y2Ja" Jericho, ponąć jego powrót ma być najbardziej efektowny w historii WWE. Jako iż również lubie CM Punka, to mam nadzieje, że on też jakoś sobie poradzi, yo!
  • Back to top
    • 0

#23 Smooth 1254 11/03/2011 - 20:59

Smooth
  • Gracz
Big Show dał czadu.

Edited by Smooth, 11/03/2011 - 20:59.

• Back to top
    • 0

#24 ChudyGamer116 11/03/2011 - 21:07

ChudyGamer
  • Gracz

Ja tam pamiętam jeszcze czasy "Rated RKO" - jakby ktoś nie wiedział, jest to tag-team Edge i Randy Orton :wub: Pamiętam, że to był dopiero odjazd...Chciałbym, żeby to powróciło, jednak storyline na to zbytnio nie pozwala.

Ja to pamiętam jeszcze czasy D-generation X! To był dopiero odjazd! Chciałbym żeby powrócili ;] Ale Rated-RKO też było dobre nie ma co :)

<Wypowiedź ta dodana została w celu komicznym, nie miała na celu obrazić użytkownika serveru Harvest Role Play "Lechu".>

Edited by DJWielkieZlo, 11/03/2011 - 21:09.

• Back to top
    • 1

#25 Nude360 11/03/2011 - 21:55

Nude
  • Gracz
Ja tam wolę JeriShow i Brothers of Destruction. Chociaż tag team Santinno Marelli i Vladimira Kozlova bardzo mi się podoba :D Co sądzicie o The Corre? Jak dla mnie są ciekawi, ale zbyt często są na Smackdown! Denerwuje mnie za to CM Punk z tym swoim NXT rookies, ale cóż, na szczęście nie oglądam RAW.

Edited by Kane, 11/03/2011 - 21:55.

• Back to top
    • 0

#26 Shine 360 11/03/2011 - 22:01

Shine
  • Świeżak

Denerwuje mnie za to CM Punk z tym swoim NXT rookies

A wydawało mi się, że będę forever alone.
  • Back to top
    • 0

#27 Maleo 1805 11/03/2011 - 22:39

Maleo
  • Gracz
Kiedyś oglądałem SmackDown, RAW, chwilowo nawet ECW, potem NXT. Teraz nie mam eXtreme Sport :(
  • Back to top
    • 0

#28 Shine 360 11/03/2011 - 23:27

Shine
  • Świeżak

Mamy wrestling fana z DPG, mamy wrestling fana z Zoe, mamy największego wrestling fana z Bloods, to może kiedyś zrobimy małą walkę, co? Triple Threat Match :D

Dziwnie mi o tym mówić ale kiedyś jarało mnie udawanie wrestlerów z kumplami.
  • Back to top
    • 0

#29 Nude360 11/03/2011 - 23:30

Nude
  • Gracz

Dziwnie mi o tym mówić ale kiedyś jarało mnie udawanie wrestlerów z kumplami.

Bo to fajna zabawa :F Sam chętnie zostałbym wrestlerem, gdyby polska federacja DDW robiła porządne walki z porządną reklamą. Ehhh, Polska wita.
  • Back to top
    • 0

#30 Maleo 1805 11/03/2011 - 23:36

Maleo
  • Gracz
@Dr Wolf
Już widzę jak kumplowi Hurricanrane robisz :lol:
  • Back to top
    • 0

#31 tomexon9254 11/03/2011 - 23:51

tomexon92
  • Świeżak

@Dr Wolf
Już widzę jak kumplowi Hurricanrane robisz :lol:

Tak się składa, że znamy się i mając podobne zainteresowania kilka razy w roku jak się uda organizujemy sobie małe "sparingi" i mogę potwierdzić, że Wolf potrafi wykonać Hurricanranę. Oczywiście nie tak doskonałą jak zawodowiec, ale wszystko idzie w tym kierunku.
  • Back to top
    • 0

#32 Lechu331 12/03/2011 - 09:02

Lechu
  • Gracz

Ja to pamiętam jeszcze czasy D-generation X! To był dopiero odjazd! Chciałbym żeby powrócili ;] Ale Rated-RKO też było dobre nie ma co :)

<Wypowiedź ta dodana została w celu komicznym, nie miała na celu obrazić użytkownika serveru Harvest Role Play "Lechu".>

Wiedziałem o tym przecież, nawet ja posiadam poczucie humoru. :lol:

A co do tematu, jak na wychowaniu fizycznym zrobiłem koledze Speare'a to koleżanki na mnie patrzyły jak na kretyna, bo myślały, że się na serio bijemy...Osobiście pomimo ostrzeżeń w każdym odcinku typu "Nie róbcie tego w domu, w szkole, nigdzie..." i tak tego próbuję.

Ja się nie mogę doczekać Wrestlemanii i walki Triple H vs. Undertaker. Wiadomo, że Edge przegra i Del Rio zgarnie pas - tak się stać poprostu MUSI. Jednak Rated R Superstar i tak będzie mistrzem, jak nie WHC to WWE.

• Back to top
    • 1

#33 Skotii 300 12/03/2011 - 13:05

Skotii
  • Gracz
Ponąć na Wrestlemani ma wrócić Jericho, tylko jestem ciekawy w jakiej walce... Możliwe, że na otwarcie całej gali, czekam aż zrobi prawdzie show i będzie wielkie odliczanie od 10, do 0 i potem jego super piosenka :P. Oh! Pieprzyć, że to teatr, ale mnie to jak pewnie wielu jara bardziej niż napieprzanie się po mordzie w klatkach :D.
  • Back to top
    • 0

#34 MixMax10110 12/03/2011 - 19:33

MixMax10
  • Gracz
Jak koledzy wyżej się chwalą, to ja też. Ja na moich kolegach bez problemu AA na łóżko, DDT, Chokeslam, Oklahoma Slam i wiele różnych Submission Hold'y. :P

EDIT@: No zapomniałem o mojej ulubionej akcji - Spinebuster!

Edited by MixMax10, 13/03/2011 - 09:05.

• Back to top
    • 0

#35 Zagłębiak381 12/03/2011 - 19:40

Zagłębiak
  • Gracz
Ciekawe co za kozak zrobi Canadian Destroyer :P

• Back to top
    • 0

#36 Maleo 1805 12/03/2011 - 19:54

Maleo
  • Gracz
Ja zawsze najbardziej lubiłem Evan Bourne i Jeff Hardy :)
  • Back to top
    • 0

#37 Kazik32 13/03/2011 - 06:47

Kazik
  • Gracz
Oglądałem chyba dwa lata temu, teraz mi jakoś minęło.
  • Back to top
    • 0

#38 Smooth 1254 13/03/2011 - 08:31

Smooth
  • Gracz

Wiedziałem o tym przecież, nawet ja posiadam poczucie humoru. :lol:

A co do tematu, jak na wychowaniu fizycznym zrobiłem koledze Speare'a to koleżanki na mnie patrzyły jak na kretyna, bo myślały, że się na serio bijemy...Osobiście pomimo ostrzeżeń w każdym odcinku typu "Nie róbcie tego w domu, w szkole, nigdzie..." i tak tego próbuję.

Ja się nie mogę doczekać Wrestlemanii i walki Triple H vs. Undertaker. Wiadomo, że Edge przegra i Del Rio zgarnie pas - tak się stać poprostu MUSI. Jednak Rated R Superstar i tak będzie mistrzem, jak nie WHC to WWE.

Edge odejdzie po Wrestlemanii.
  • Back to top
    • 0

#39 ChudyGamer116 13/03/2011 - 09:23

ChudyGamer
  • Gracz

Edge odejdzie po Wrestlemanii.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobry żart :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. ja z kolegami też na podwórku ćwiczę ;P

Edited by DJWielkieZlo, 13/03/2011 - 09:24.

• Back to top
    • 0

#40 xshowme203 13/03/2011 - 09:34

xshowme
  • Świeżak

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobry żart :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. ja z kolegami też na podwórku ćwiczę ;P

Sensacyjna wiadomość dotarła z zagranicznych portali wrestlingowej na temat przyszłości Edge'a. Źródła donoszą, że "Rated R Superstar" poważnie zastanawia się nad zakończeniem swojej wrestlingowej kariery i chce poświęcić się życiu prywatnemu. Podobno sam Edge otwarcie zwierzył się przyjaciołom, że jest zmęczony ciągłym podróżowaniem z WWE nie tylko po Stanach, ale i po całym świecie. Ponadto pragnie wreszcie odpocząć po wszystkich kontuzjach, które nękały go w ostatnich latach. Część ekspertów traktuje jednak taką wypowiedź jako plotkę oraz próbę wymuszenia przez aktualnego mistrza świata podwyżki wraz z nowym kontraktem. Wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w której wrestler najpierw ogłaszał odejście na sportową emeryturę, by za chwilę złożyć podpis pod nową długoterminową umową.

i darujcie sobie "ćwiczenia" bo i tak się nic nie nauczycie, backyardowy wrestling jest tylko dla typów bez przyszłości.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic