Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNAJ]Lars Solve

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 albi14475 20/10/2009 - 18:41

albi144
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Lars Solve
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:System
Powód uznany przez administratora:
AdminJail System Ruch o 6.2j podczas zamrozenia na nogach.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Zaczeło się od tego ,że wyszedłem z bugi ,zaczeły mi sie pojawiać pojazdy itd lecz po 4-5 sekundach mnie zlostowało,probowalem cos napisac lecz sie nie dało wiec dalem /qs ,nie zadziałało ,po 2 minutach oczekiwania automatycznie zrestartowalo mi połaczenie ,wpisalem haslo i pojawilem sie na AJ 60 minutowym,na /w probowalem pisac do adminow lecz się nie da,nie rozumiem tego.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:-
  • Do góry
    • 0

#2 Agent.Pepe 0 20/10/2009 - 19:38

Agent.Pepe
  • Zbanowani
Jest to jakby LostConnection ale dla innych normalnie chodzisz,był podobny temat.Zapewne AJ jest za BH,Sprint który robiłeś podczas zerwania,miałem tak samo ale od razu /q dawałem.UnAJ słuszny
  • Do góry
    • 0

#3 albi14475 20/10/2009 - 19:46

albi144
  • Świeżak
A nawet jak tak to od początku V3 nie miałem żadnego Ajta za Bh czy Sprint,tak więc samo przez siebie sie wyklucza.
Pozatym bieganko i skakanie to zakończyłem na Modzie GF.
  • Do góry
    • 0

#4 kubus96 51 20/10/2009 - 19:52

kubus96
  • Świeżak
No dobrze, mogles nie miec. Ale jak naciskasz klawisze chodzenia, sprintu i skoku to u innych sie to pokazuje. Jestem za unAJ, jezeli mowisz prawde.
  • Do góry
    • 0

#5 albi14475 20/10/2009 - 21:50

albi144
  • Świeżak
W tym AJ nie chodzi o sprint,Bh itd tylko o próbe zapewne odmrożenia,czyli system uznal ze np miałem wypadek i probowałem jakoś sie odmrozić czy coś.
  • Do góry
    • 0

#6 Agent.Pepe 0 20/10/2009 - 21:52

Agent.Pepe
  • Zbanowani
Gdybyś chciał się odmrozić to byś dostał Warna serwerowego (sam próbowałem :D) zapewne ktoś cie z auta trzask i zero reakcji RP sprawdz w postaci i "Logi"
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych