Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [un ban] Michalx

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konrad.121 20/10/2009 - 17:09

Konrad.
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Michalx ( wszystkie postacie )
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Anty Cheat
Powód uznany przez administratora: Air Break
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam, byłem na granicy, ponieważ kontrolowałem wjazdy do San Fierro. Dostałem upomnienie oraz ostrzeżenie za to, że wykonałem rozkaz, ale nie chodzi o to. Po otrzymaniu ostrzeżenia postanowiłem wrócić do San Fierro na piechotę, przeskoczyłem przez barierkę, aby nie iść ulicą i dostałem bana od pana Anty Cheata. Proszę o odbanowanie postaci. Mówię od razu, zdarzyło się to na Conradzie Davisie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie będę dawał zdjęcia, jak pojawia się fajny napis " Conrad Davis.... " ale jeżeli będzie trzeba, wstawie.
  • Do góry
    • 0

#2 Nigga0 20/10/2009 - 17:12

Nigga
  • Świeżak
Jestem za unban'em.

// 100 % za durny post
  • Do góry
    • 0

#3 TuQi16 20/10/2009 - 18:45

TuQi
  • Gracz
Jestem za UnBanem dla niego jest to spoko koleś wątpie żeby czitował

To co kolega wyżej
  • Do góry
    • 0

#4 R 2843 20/10/2009 - 18:53

R 28
  • Gracz
Hmm jestem także za unbanem. Anty cheat musiał mieć jakiegoś buga. Trzeba to sprawdzić.

To co kolega wyżej
  • Do góry
    • 0

#5 Fezq0 20/10/2009 - 18:57

Fezq
  • Świeżak
Nie wiem, po co komentarze typu "Jestem za unbanem", decyzja należy tylko i wyłącznie do Head Admina, więc takimi postami i tak nic nie wskóracie...
Żeby już nie robić zbędnego spamu, proponuję o sprawdzenie AntyCheat'a, pod kątem właśnie AirBreak'a.
To już kolejna sytuacja, kiedy gracz dostaje bana, za przeskoczenie barierki lub skok z większej wysokości.
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad.121 20/10/2009 - 20:45

Konrad.
  • Gracz
Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie prośby przez administrację, zależy mi na grze na tym serwerze.
  • Do góry
    • 0

#7 Ethan 0 20/10/2009 - 20:47

Ethan
  • Zbanowani
byłem także na granicy i widziałem Michalx'a jak skakał przez szlaban,jestem za unbanem
  • Do góry
    • 0

#8 Carlo335 20/10/2009 - 21:03

Carlo
  • Gracz
Michalx to dobry gracz. Wątpię żeby używał jakich kolwiek czitów. Znam go trochę i raczej nie zmarnował by tyle przegranego czasu na serwerze jakimś air breakem. Za UN.

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!
  • Do góry
    • 0

#9 Bakusiovski339 20/10/2009 - 21:13

Bakusiovski
  • Gracz
Taa. Michalx i cziterstwo - wątpię. Jest moim kuzynem i wiem że nie pobiera czitów bo ma złe doświadczenia z pobierania żeczy których nie zna. Bo jeżeli w czicie okaże się wirus to zbanują mu internet. Więc raczej nie czitował.

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!
  • Do góry
    • 0

#10 adamingo36184 20/10/2009 - 22:15

adamingo36
  • Gracz
Miałem wczoraj wieczorem IDENTYCZNĄ sytuację - przeskoczyłem przez barierkę po pożegnaniu się z Craste Rodriguezem i już miałem się wylogować i już skaczę i już mój skin przesunął dupskiem nad barierką i dostałem bana. Moja apelacja została jednak już rozpatrzona.
Jednakże potwierdzam, że takie coś może się zdarzyć, przekonałem się o tym na własnej skórze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych