Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnOoc] Jun Tao

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Nigga0 20/10/2009 - 16:05

Nigga
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Jun Tao
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora:Mieszanie administratora do gry IC
Wyjaśnienie poszkodowanego:Jechałem swoim admiralem gdy nagle wyprzedzał mnie elegy. Udeżył mi w bok i wpadłem do wody po czym wyszedłem z auta i wlazłem na ulice. A tu patrze koles zawraca elegy i gdy zobaczył mnie odrazu się cofną i odjechał. Nie zdążyłem zobaczyc nick'u wiec napisałem do miśka. Po czym nadał mi blokade. Prosze o zdjęcie. I przepraszam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: brak
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 20/10/2009 - 16:11

Rafał.
  • Gracz
Hmm, gracz w Elegy odgrywając odpowiednią akcję Roley Play, mógł IC uciec z wypadku, a Ty powinieneś rozwiązać sprawę IC, poprzez udanie się na komisariat PD. Blokada była słuszna, lecz odczekałeś już przeszło tydzien, przeprosiłeś więc należy Ci się unblock czatu OOC.
  • Back to top
    • 0

Nigga0 20/10/2009 - 16:25

Nigga
  • Świeżak
Dosyc dziwne... Ucieka z wypadku po czym wraca, patrzy jak stoje na jezdni i zawraca się spowrotem. W sumie racja powinienem odegrac to IC. Przperaszam. Następnym razem się poprawie.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 20/10/2009 - 16:54

Rey_Palashen
  • Zbanowani
OOC może i odblokować ale dac AJ za liczne sprint i inne akcje np z mafia ruska pod strażą !!

100 procent za durny post, oduczycie się, o.
  • Back to top
    • 0

Nigga0 20/10/2009 - 17:05

Nigga
  • Świeżak
Sprint? Ruska mafia? Nie wiem o czym mówisz.

100 procent za durne posty
  • Back to top
    • 0

Seba30 21/10/2009 - 18:27

Seba
  • Gracz
Unblock postaci.

Żebyś z niczym nie został odprawiony, najbliższe 200 minut spędzisz w AdminJailu. Mam głęboką nadzieje, że w przyszłości tego typu sytuacje, będzie rozwiązywał jedynie drogą In Charakter.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic