Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan i blokada OOC]Matt Salonio

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aikon 0 19/10/2009 - 18:37

Aikon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Matt Salonio
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam Fox
Powód uznany przez administratora: nie było powodu na czacie ale to raczej za /q podczas akcji
Wyjaśnienie poszkodowanego:Działo to sie na stacji , koleś przyjechał Sabre kazał się popchnąć do zbiornika z paliwem wiec zrobiłem co chciał on skręcił w prawo przywalił w betonowa konstrukcje po czym wysiadł z wozu zadzwonił po PD i powiedział ze mam prze*** . Ja odszedłem od niego PD przyjechała stacji było z 20-30 mechaników a on pokazuje ze to ja rozwaliłem jego wóz (trochę MG jak to napisałem na OOC to nagle blokada czatu OOC) trochę się pokręciłem przy tej akcji mówił ze to ja mu rozwaliłem wóz trochę to dziwne jak poznał ubrudzonego mechanika z 20-30 znajdujących sie na stacji :D . Sprawy OOC kazały mi kończyć grę wiec zrobiłem /q nie miałem jak powiadomić Miśka o tym ze dokończymy akcje ;) , wszedłem minute później by zobaczyć czy nie mam bana pobiegłem kawałek od lotniska nagle patrze na czacie standardowa regułkę "Konto Matt Salonio zostało zbanowane przez Wiliam Fox PowóD: (i tu brak ale to na pewno przez /q )
Bardzo proszę o unBana i zdjęcie blokady OOC mogę odsiedzieć AJ lub dokończyć tą akcje
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Nie mam
  • Do góry
    • 0

#2 Rey_Palashen 0 19/10/2009 - 18:46

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Jestem za UnBanem i blokadą OOC.
Nałóżcie mu AJ ze 200 minut bo tak się nie robi.
Następnym razem tak nie rób i tyle :D
  • Do góry
    • 0

#3 burak1160 21/10/2009 - 17:03

burak116
  • Gracz
hmm może powtórzyć akcje ? albo AJ dosyć duży wlepić? niech jakiś admin się określi ! /q to /q ale trochę go broni blokada OOC nie mógł napisać ze musi kończyć dokończymy akcje ;/

O, jea. Znasz regulamin ? Pewnie. Blokada pisania na dwa tygodnie
  • Do góry
    • 0

#4 111rysiu 0 21/10/2009 - 17:12

111rysiu
  • Zbanowani
Racja racja. Jestem za UnBanem i UnOOC. Ja też miałem takie przypadki. Na przyszłość : Nie rób akcji RP które ktoś Ci proponuje na OOC lub na /w. Bo potem wkręci Cie do sądu albo na PD. Radze Nie rób tak nigdy. ( Jeżeli dostaniesz spowrotem postać ) :D
  • Do góry
    • 0

#5 TuQi16 21/10/2009 - 17:38

TuQi
  • Gracz
Jestem za UnBanem i UnOOC. Ludzie, mamy rodzicow. A oni sa bardzo dziwni. U mnie zawsze jak cos sie chrzani musze schodzic z kompa. I tak stracilem konto Carl Helmans. No ale coz.
  • Do góry
    • 0

#6 CoveN124 21/10/2009 - 18:02

CoveN
  • Gracz
Znam go z reala ... Ma bardzo surowych rodziców, często gadam z nim na skype ... To mówi że leci bo starzy każą ... Jeśli nie zejdzie to ma spory problem ;> szlaban na tydzień . Moim zdaniem należy się UN Bana jak i UN OOC...
Myślę również że powinien dostać AJ, odsiedzieć i grać sobie spokojnie dalej .
  • Do góry
    • 0

#7 Seba30 21/10/2009 - 18:17

Seba
  • Gracz
AdminJail w wysokości 400 minut i tygodniowa blokada czatu OOC, powinna dać Ci do myślenia.

Po unblocka OOC, zgłoś się z wnioskiem na forum, za tydzień.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych