Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnOOC]Jose Martinez.

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Neon 2 19/10/2009 - 18:11

Neon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Jose Martinez.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Styper
Powód uznany przez administratora: płacz ooc.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Taki to płacz, jak ze mnie baletnica - jadę sobie z Xiomal'em rp przez Las Venturas, on zatrzymuje się na światłach, teleportuje się do nas Bart Styper, i z ni pietruchy, ni z gruchy daje Xiomal'owi AJ za "światła" chociaż, zatrzymywał się na każdych, dobra dobra - dostał AJ na parę minut, to napisałem Bart'owi, że zatrzymywał się na światłach, i teleportował się, za późno i widział to dopiero po przejeździe, kiedy było czerwone. Dobra, dał mi AJ na 10 min za dyskusje, i warna - oczywiście, sądził że kłamie, chociaż u mnie było zielone, a u niego czerwone - to nic. Xiomal nie ma resp'a w LV, więc napisałem, że chcemy teleportu do LV, albo na paliwo na dojazd (10 dolców na granicy + paliwo). Popisał mi parę razy, że nie umiem czytać, i dał mi block'a ooc pod nazwą "Płacz OOC".
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!
  • Do góry
    • 0

#2 starter0 20/10/2009 - 09:04

starter
  • Świeżak
Odblokowałem ci to OOC. Ale następnym razem gdy będziesz dyskutował z Administratorem tego nie zrobię. On siedzi i cie ogląda więc nie wmawiaj mu, że się przewidział. Nikt nie trafia do AJ za nic. A jeśli to widział, to żadne stękanie na /w nic nie da a tylko pogorszy waszą sprawę. Następnym razem uważajcie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych