Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Ali Demir.

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Bobicz 2435 19/10/2009 - 06:35

Bobicz
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Ali Demir,
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek,
Powód uznany przez administratora: AirBreak,
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj dostałem AJ, zminimalizowałem grę - potem do niej powróciłem, byłem pod ziemią, nagle znowu w AJ, a potem przeteleportowało mnie do domu, bo mnie GameMaster wypuścił, świadkiem jest starter, błąd AntyCheata - wszystko jest w logach, po tym jak zostałem wcześniej zbanowany za AirBreaka, cheata od razu odinstalowałem... Słyszałem jak starter pisze, że jak ktoś afczy w AJ - to jest Bug z AirBreak'iem...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak.
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 19/10/2009 - 06:37

dogulaz
  • Świeżak
http://h-rp.pl/thread-11015.html
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 19/10/2009 - 06:39

Bobicz
  • Gracz
Zedytowałem. Pewnie Misiek po przeglądzie logów, widział ostrzeżenia o AirBreaku, i zbanował z nieświadomości...
  • Back to top
    • 0

starter0 19/10/2009 - 06:52

starter
  • Świeżak
Potwierdzam po alercie antycheata rozmawiałem z bobiczem - po prostu afczył.
  • Back to top
    • 0

LordVader0 19/10/2009 - 06:54

LordVader
  • Świeżak
Bobicz nie ma s0beita... Będąc u niego wczoraj, widziałem.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 19/10/2009 - 13:57

Family Guy
  • Gracz
Gdyby dostał za AirBreaka Bana to by miał na wszystkie postaci a jedynie ma na jedną czyli było ręcznie nakładane lub na serwerze, widząc cie na liście miśka sądzę, że dostałeś za to bana.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 19/10/2009 - 14:00

.ceka
  • Świeżak
Ja wierzę Bobiczowi i jestem za unBanem.
  • Back to top
    • 0

KolczyQ54 19/10/2009 - 14:09

KolczyQ
  • Gracz
Bobicz dostał bana za pewne za tą kasę od Sikorki. 9600$ wpłynęło na konto Bobicza w sposób RP, Non-RP. Nie powinno to mieć na pewno miejsca, przelewanie pieniędzy z powodu braku chęci grania na danej postaci bądź przed CK jest chyba niedozwolone więc kasa i majątek jaki przez to uzyskał powinien iść w tył, pieniądze zabrane i nadany jakiś AJ obu osobom. Jestem za UnBanem pod warunkiem tego co powiedziałem
  • Back to top
    • 0

Mani0 19/10/2009 - 14:09

Mani
  • Świeżak
Znam Bobicza z OOC i wiem, że s0ba nie ma. Ostrzeżenie o czitach pojawiło się pewnie z tego powodu, że wieczorkiem lataliśmy sobie helikopterem i mieliśmy kilka wyższych lotów ;) Gadałem z nim dzisiaj w szkole i mówił, że bana dostał przez stronę, więc pewnie został zbanowany z powodu tego ostrzeżenia, o którym było już wspomniane.

@down: Masakra, chłop 17 lat, a używa takich wyrażeń jak: "Boshe". A tak przy okazji, nie cytuje się postów pod sobą :D
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 19/10/2009 - 14:14

Family Guy
  • Gracz

Znam Bobicza z OOC i wiem, że s0ba nie ma. Ostrzeżenie o czitach pojawiło się pewnie z tego powodu, że wieczorkiem lataliśmy sobie helikopterem i mieliśmy kilka wyższych lotów :D Gadałem z nim dzisiaj w szkole i mówił, że bana dostał przez stronę, więc pewnie został zbanowany z powodu tego ostrzeżenia, o którym było już wspomniane.

Boshe, człowieku. Czytaj wszystkie posty a nie tylko coś co ci się przyśniło. Sprawa z Cheatami jest rozstrzygnięta. Ale dodatkowo ma za "niby" przekładanie kasy z sikorką, która miała tą postacią 1h.
  • Back to top
    • 0

Sikorka71 19/10/2009 - 14:16

Sikorka
  • Gracz

kasę od Sikorki. 9600$ wpłynęło na konto Bobicza w sposób RP, Non-RP. Nie powinno to mieć na pewno miejsca, przelewanie pieniędzy z powodu braku chęci grania na danej postaci bądź przed CK jest chyba niedozwolone więc kasa i majątek jaki przez to uzyskał powinien iść w tył, pieniądze zabrane i nadany jakiś AJ obu osobom.

I kilogram frytek do tego ta?
Kasa była oddana zupełnie RP i to że postać ma tylko 1h to o niczym nie świadczy. Były zresetowane statsy bo miałam na niej grac w FC ale że FC nie wypaliło gram w LV. Tyle na temat.
  • Back to top
    • 0

LordVader0 19/10/2009 - 14:29

LordVader
  • Świeżak
KolczyQ, przeczytaj to, co napisał dogulaz.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 19/10/2009 - 14:33

Family Guy
  • Gracz

kasę od Sikorki. 9600$ wpłynęło na konto Bobicza w sposób RP, Non-RP. Nie powinno to mieć na pewno miejsca, przelewanie pieniędzy z powodu braku chęci grania na danej postaci bądź przed CK jest chyba niedozwolone więc kasa i majątek jaki przez to uzyskał powinien iść w tył, pieniądze zabrane i nadany jakiś AJ obu osobom.

Kasa była oddana zupełnie RP i to że postać ma tylko 1h to o niczym nie świadczy. Były zresetowane statsy bo miałam na niej grac w FC ale że FC nie wypaliło gram w LV. Tyle na temat.

zresetowane staty ale ukryłaś autko które opchnełaś majkelowi po sprzedarzy auta "niby" poznałaś Ali Demira i oddałaś mu fikcyjny dług który niby nabyłaś u niego. A potem mu je dałaś, przypominając że auto miałaś tylko dlatego że Konrad zapomniał ci go zabrać, więc OOC. dobre wytłumaczenie.

Lubię frytki.
  • Back to top
    • 0

Sikorka71 19/10/2009 - 14:40

Sikorka
  • Gracz

zresetowane staty ale ukryłaś autko które opchnełaś majkelowi po sprzedarzy auta "niby" poznałaś Ali Demira i oddałaś mu fikcyjny dług który niby nabyłaś u niego. A potem mu je dałaś, przypominając że auto miałaś tylko dlatego że Konrad zapomniał ci go zabrać, więc OOC. dobre wytłumaczenie.

Tak tak było, przyznaję się.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 19/10/2009 - 14:56

Bobicz
  • Gracz
Z tymi pieniędzmi zostałem poinformowany, że mam je dać i tyle, a to że ufam Sikorce to też tak postąpiłem.

Są 2 powody które mogły przyczynić się do mojego Banna.

a) Jak już wspomniałem w Powodzie.
:D Robienie akrobacji Helikopterem z Manuelem, lataliśmy dosyć wysoko, a potem szpikowaliśmy na ziemię, moja postać IC - interesuje się lotnictwem, więc mogłem na takie coś sobie pozwolić... 
A więc proszę o odbanowanie...
  • Back to top
    • 0

Krisu0 19/10/2009 - 16:12

Krisu
  • Gracz
Znam Bobicza już jakiś czas i jako opiekun liderów PRP, wiem ze nie zrobiłby nic złego. Jestem zdania ze należy się unban, czekamy jeszcze na decyzje ostateczną miska, bo on nadał tego bana i ma ostateczne zdanie w tej sprawie.
  • Back to top
    • 0

Anone0 19/10/2009 - 16:24

Anone
  • Świeżak
Niewątpliwie, mamy tu do czynienia z graczem, w towarzystwie którego, gra się przyjemnie i bezproblemowo. Nie traćmy dobrych graczy. Upomnienie - to na pewno, trzeba uważać. Jak dla mnie - odbanować.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 19/10/2009 - 17:55

Bobicz
  • Gracz
Dziękuje wszystkim za te miłe słowa, aż dodają chęci do grania, ale trzeba czekać...
  • Back to top
    • 0

Kubuss0 19/10/2009 - 18:01

Kubuss
  • Świeżak
Tak zgadzam się, że przyjemnie się gra z Bobiczem, świetnie prowadzi radio. Na pewno serwer straci, jeżeli będzie musiał odejść.
  • Back to top
    • 0

Nikoo0 19/10/2009 - 18:06

Nikoo
  • Świeżak
Jestem za unbanem, znam Bobicza dość długo i wiem, że nie używa on czitów, jest to zarówno świetny gracz RP i świetnie prowadzi radio.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic