Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Jonas Thomson

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 h3xoT0 18/10/2009 - 21:31

h3xoT
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Jonas Thomson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek
Powód uznany przez administratora:Unspawn podczas holowania PD
Wyjaśnienie poszkodowanego:Około godziny 21:10 Podjechałem z paczką pod GN Voltage Bar, oddałem paczke Jackob'owi a nastepnie poszedlem cos zjesc. Po skonczonym posiłku wychodzę z baru i widze czarnego buleta wraz z funkcjonariuszem SFPD,(który mnie wcześniej gonił) przy moim aucie. Szybko wbiłem się do Baru gdzie postanowiłem się schować. Dostałem wiadomość na gg i jak zrzuciłem GTA na pasek to po ponownym go przywroceniu gta mi sie zawiesiło. Dałem magiczna komende ctrl + alt + delete. Po ponownym wejsciu na serwer wyskoczyło mi że mam bana, postanowiłem wejsc ponownie i miałem spawn w hotelu, zszedłem na parking gdzie zrobiłem sobie spawn pojazdu i odjechałem nim po chwili na ekranie wyświetliła mi się informacja, że moje konto zostało pozbawione możliwości prowadzenia pojazdów. Jak bym wiedział że moje auto jest holowane to bym tego nie zrobił ale nie wiedziałem i zrespawnowałem. Przepraszam że tak wyszło, poprostu myślałem że moje auto nadal stoi pod GN voltage bar.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Do góry
    • 0

#2 kosa772 1 18/10/2009 - 21:34

kosa772
  • Zbanowani
Za UnBlockiem wierze Kubusiowi :D że to nie było specjalnie a co do tego zwisu GTA mówił na TS'ie więc moim zdaniem powinien dostać unBlocka i akcje z PD od nowa zagrać
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 18/10/2009 - 21:51

Kobył
  • Gracz
Proszę Cię. Gdy wychodzisz z serwera a nie dasz /v [uid] by samochód odspawnować, samochód stoi na mapie, a u Ciebie zniknął. Jeśli moja owa teza jest niesłuszna, Misiek może zdjąć Ci blokadę, lecz samochód już stoi na parkingu. :D
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych