Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Colin Svensson

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Silent22 18/10/2009 - 12:58

Silent
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Colin Svensson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brak
Powód uznany przez administratora: Brak
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj odszedłem z Administracji H-RP. Starałem się to załatwić w jak najmilszy sposób. Następnie, razem z kilkoma kumplami z SF-PD graliśmy na granicy. Wchodzę dzisiaj na serwer, loguje się i... "To konto jest zbanowane". Nie mam pojęcia za co dostałem bana. Mogę się tylko domyślać, że chodzi o jakąś niestworzoną historię dotyczącą mojej osoby, o której ja sam nie wiem i nikt mi nie chciał jej od początku do końca wytłumaczyć. Nie miałem zamiaru strzelać focha i odchodzić z serwera jak to mają niektórzy w zwyczaju. Chciałem zwyczajnie grać, bez admina, bez tego całego spamu i setek wiadomości jakie dostawałem. Na koniec mogę powiedzieć tylko jedno. Jeśli mnie odbanujecie, fajnie. Jeśli nie - life is brutal. Najwyraźniej mój cytat w sygnaturze okaże się strzałem w dziesiątke.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Zbędne

PS: Forca miał rację.
  • Back to top
    • 0

Danio2119 18/10/2009 - 13:27

Danio211
  • Gracz
Wczoraj pojawił się komunikat że zostałeś zbanowany przez antychita powód chyba Guncheat
  • Back to top
    • 0

Silent22 18/10/2009 - 13:31

Silent
  • Gracz
Tak, to był bug. Mickul mi dał unbana potem dalej grałem.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 18/10/2009 - 13:44

Family Guy
  • Gracz
W logach to powinieneś mieć. Akurat byłem przy tym jak cie zbeształo przez System, chwilkę później ja sam też zostałem i na SS ty się zapisałeś:
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Krawiec.0 18/10/2009 - 14:12

Krawiec.
  • Gracz
To, że chciał odejść z administracji, nie znaczy, że nie chce już grać jak przeciętny gracz. Za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Nude360 18/10/2009 - 14:12

Nude
  • Gracz
Ta, tylko ciekawe, że dostał bana za AirBreaka dopiero wtedy, kiedy admina stracił.
  • Back to top
    • 0

Łukasz aka Esta59 18/10/2009 - 14:14

Łukasz aka Esta
  • Gracz
W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!
  • Back to top
    • 0

Silent22 18/10/2009 - 14:36

Silent
  • Gracz
Czepakoński - sugerujesz, że miałbym lamić po tym jak sam odszedłem z Ekipy?

Ten Ban za AirBreak to zwykł bug, spokojnie sobie stałem na granicy. Zreszta... Dostałem za to unbana i grałem dalej. Dzisiaj wchodzę - ban na wszystkie konta.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 18/10/2009 - 14:47

Fisher
  • Gracz
Sugeruje to, iż dziwne jest dlaczego dostałeś banana dopiero bo zabraniu admina, przynajmniej ja tak uważam.

Co do sprawy: Silent to dobry gracz, prowadził stację benzynową, byliśmy razem w wojsku Krzysia :D . Jest pozytywnie nastawiony. Dajcie Mu Unbana.

//: Chociaż mnie nie lubi nie wiem za co, to i tak Go lubie, jeszcze raz ponawiam prośbę o Unbana dla Silent'a.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 18/10/2009 - 14:49

Vinnie
  • Gracz
Tak działa administracja H-RP. W każdym bądź razie, jestem za unbanem, przecież chcesz grać :D

Szybki: Post nie związany z unbanem, 20%.
  • Back to top
    • 0

Nude360 18/10/2009 - 14:55

Nude
  • Gracz

Czepakoński - sugerujesz, że miałbym lamić po tym jak sam odszedłem z Ekipy?

Chodzi mi o to, że to był wymuszony powód.
  • Back to top
    • 0

starter0 18/10/2009 - 15:29

starter
  • Świeżak

Tak działa administracja H-RP. W każdym bądź razie, jestem za unbanem, przecież chcesz grać :D

Tak czyli jak?
  • Back to top
    • 0

siwkO0 18/10/2009 - 15:44

siwkO
  • Świeżak
Starter, jeszcze dużo przed Tobą.

Szybki: Banik na trzy dni, post nie na temat.
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 18/10/2009 - 15:48

YoMen
  • Zbanowani

[21:16:26] [cmdl] [Colin Svensson] /w 117 Mam doœść - traktuj to jako moj wypowiedzenie. Dzieki za prace.
[21:16:42] [CZIT] [AirBreak] Colin Svensson(831), OZ 48.302597 FZ 47.983192; V 0.061607 0.078748 -0.018776

Wytłumaczysz to? Różnica 16 sekund.
  • Back to top
    • 0

Silent22 18/10/2009 - 15:54

Silent
  • Gracz
Oczywiście, że wytłumaczę. Te dwie linijki nie mają ze sobą nic wspólnego.

Wszystko działo się na granicy. Ty razem z Miśkiem robiłeś coś z budkami. W między czasie zabraliście mi Admina nadając 1 lvl GameMastera. Doszedłem do wniosku, że skoro uważacie mnie za osobę, która nic nie robi, to nie dam sobie łaski robić i podjąłem decyzje o odejściu z Ekipy.

Po napisaniu do Ciebie tej wiadomości wróciłem do gry IC. Na granice podjechał samochód. Jako, że przestrzeń między szlabanem na budką jest bardzo mała, przeszkoczyłem przez szlaban. I nagle... ban za rzekomy AirBrake. Jak się okazało był to zwykły bug i Mickul dał mi UnBana. Na marginesie powiem, że w tym czasie pare innych osób też dostało bany (np. Bodzio).

Jak ktoś tutaj napisał - chcę grać jak normalny gracz, bez spamu i ciągłych pytań na /a. Owszem, jest mi żal mojej pracy i czasu jaki poświęciłem temu serwerowi (o czym świadczą liczne pochwały, za które dziękuję), ale nikt nie raczył ze mną porozmawiać - cóż, widocznie tak musiało być. Mogę Cię tylko YoMen zapewnić, że z pewnością nie zachowałbym się jak ostatni kretyn próbujac cheatować na H-RP ze świadomością tego, że AntyCheat, który sam testowałem jest włączony.

Jeszcze coś mam badziej szczegółowo wytłumaczyć? Pytaj śmiało!
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic