Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Damian_Fanx [UNBAN]

• Please log in to reply
5 replies to this topic

pierdzioch0 18/10/2009 - 09:08

pierdzioch
  • Świeżak
Witam. Dostałem ostatnio bana, lecz nie wiem za co?
Leżałem na ziemi było około 25 minut do ocknięcia się ponieważ ktoś mnie pobił, podszedł czarny i zapakował mnie do samochodu, dalej było że leże lecz na dachu samochodu (chyba bug na serwie). Kiedy "zabrał mnie na przejażdżkę" zaczęło zacinać całą grę (jechaliśmy do przodu, ale co 1-2 sec. zaczęło nas wracać). Jechaliśmy tak może 10 sec.? Po czym zobaczyłem napis na CHAT Damian_Fanx został zbanowany przez anty cheat powóD: nie pamiętam co tu pisało. Cheata nie mam, nie chcę się tłumaczyć że nie wiem nawet jak się go włącza, bo pewnie to nic trudnego.
Ale o co może z tym chodzić? Mój nick to Damian_Fanx.

Banicja System Ruch o 45.9j podczas zamrozenia na nogach.
Takie coś pisze. Cheata na pewno nie mam. Kasior widział ze to nie nasza wina.. tylko jakiś błąd serwera.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 18/10/2009 - 09:12

Kosior_P.O
  • Świeżak
Prawda. Nie wiedziałem, że tak się stanie jak wrzucę go do samochodu. Ponieważ dzień po updacie wywoziłem typa i nic się nie działo ;p
  • Back to top
    • 0

MaN425 18/10/2009 - 10:54

MaN
  • Gracz
Pierdzioch. Sprawdź logi. Wchodzisz w Panel gracza, klikasz na nick twojej postaci i tam po lewej w zakładce masz "logi" tam zobaczysz powód Bana.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/10/2009 - 14:11

Kobył
  • Gracz
Pierdzioch, wzór. Administracja bez tego nie przyjmuje apelacji, to chyba jasne.

Banicja System Ruch o 45.9j

Coś dużo jak na "nic", nie ?
  • Back to top
    • 0

pierdzioch0 18/10/2009 - 16:15

pierdzioch
  • Świeżak

Pierdzioch, wzór. Administracja bez tego nie przyjmuje apelacji, to chyba jasne.

Banicja System Ruch o 45.9j

Coś dużo jak na "nic", nie ?

nie miałem jak się ruszyć skoro byłem pobity i leżałem !! Myślę że niema takiego cheata który sprawia że się ruszam jak leżę....
Tutaj screen na dowód tego ze jestem pobity i mam czekać 28 minut do końca..

http://img291.imageshack.us/img291/3977/13175338.png
  • Back to top
    • 0

Seba30 18/10/2009 - 19:20

Seba
  • Gracz
Wniosek oddalony.
Notka napisana niezgodnie z regulaminem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic