Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] Daniel Morales

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Kimbo 0 18/10/2009 - 00:46

Kimbo
  • Zbanowani
Poszkodowany : Daniel Morales (Kimbo)

Administrator Nakładający Kare : William Fox

Powód uznany przez administratora : Brak Kultury

Wyjasnienie : A więc już po raz kolejny przez Restart kasują sie moje pieniądze co mnie bardzo irytuje :D . Inny administrator zwrócił mi je bez żadnego problemu , a z wyżej wymienionym nie idzie się wcale dogadać , mimo to przepraszam za ta sytuacje i prosze o zwrócenie czatu OOC , i zwrot pieniędzy.

Pozdrawiam, Kimbo
  • Back to top
    • 0

Kali71 18/10/2009 - 00:55

Kali
  • Gracz
Mówisz że nie idzie się dogadać z głównym head adminem ? Idzie, idzie. Lecz jeżeli Ci dał blocka OOC za Brak Kultury, to wiesz, napewno coś w tym jest.
  • Back to top
    • 0

Matador 5 18/10/2009 - 02:03

Matador
  • Zbanowani
Kimbo co ty myślisz że Misiek ma cały czas jest wolny? nie!

A jeżeli raz Miśkowi na /w napisałeś i nie odpisał to nie chodzi w tym o to żebyś spamował tylko wszedł na forum i napisał post o co ci chodzi i wtedy któryś z adminów to sprawdzi i postąpi słusznie.

Jestem za pozostawieniem BlockaOOC na 2tygodnie, ale to nie ode mnie zależy.
  • Back to top
    • 0

Kimbo 0 18/10/2009 - 03:26

Kimbo
  • Zbanowani
Wiem że nie ma , poprostu chciałem zrobić coś odrazu , bo przez te restarty ciągle mi sie kasują pieniądze które mi szybko i bez problemu wypłacił inny Admin ,tak więc prosze o zdjęcie blokady .
  • Back to top
    • 0

Digras0 18/10/2009 - 04:58

Digras
  • Świeżak
Brak kultury - I wszystko jasne.

Więc już ci tłumaczę, pierwsze pisz /raport, drugie rozmawiaj spokojnie oraz wytłumacz o co chodzi z KULTURĄ! po trzecie miej cierpliwość, gdy są różnego typu powody dla których administrator nie może ci pomóc w danym momencie. Jeżeli tak się stanie, wychodzisz z gry wchodzisz na forum i zakładasz nowy temat w odpowiednim do tego dziale i bez żadnych konwersacji bo to naprawę nie pomaga w żadnym przypadku. Dzisiaj zakładam że misiek ci nie pomógł bo robił pewnie nowe komendy np, by zablokować danym graczom możliwość kierowania pojazdem takie zabranie prawka na jakiś czas przez administratora. Zastawiali także wszystkie wyjazdy do LS itp, teraz dostać do SF można się jedynie przez główny most tam gdzie jest teraz przejście "Graniczne".

Blokada myślę że zostaje, napisz za jakiś tydzień o jej zdjęcie.

Aha i jeszcze jedno

Wiem że nie ma , poprostu chciałem zrobić coś odrazu , bo przez te restarty ciągle mi sie kasują pieniądze które mi szybko i bez problemu wypłacił inny Admin ,tak więc prosze o zdjęcie blokady .

Gdy widzisz informacje na czacie od administracji że za chwilkę restart wpisuj komendę /qs, i wejdź za minutkę lub obserwuj stan serwera czy się restartował. Po tym napewno nie będziesz miał problemów :D
  • Back to top
    • 0

Seba30 18/10/2009 - 08:14

Seba
  • Gracz
O anulowanie blokady, zgłoś się za tydzień.

Do tego czasu, zadbaj o kulturę osobistą.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic