Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unOOC] Tony Luciano

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kali71 17/10/2009 - 22:14

Kali
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Luciano ( Kali )
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox ( Misiek )
Powód uznany przez administratora: Mieszanie administracji do spraw IC. Idź na policje.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc, napisałem Miśkowi na /w że zniknęły mi przedmioty w domu, nie była to kradzież bo mieszkam sam, drzwi zamknięte były, a przedmioty były poukładane po całym interiorze i były pochowane że ciężko je było znaleźć. Nie było mnie na serwerze z 3 dni pod rząd, a ostatni raz gdy byłem h-rp, ciągle h-rp był na pierwszej wersji sampa 3. I w czwartek wieczorem stworzył mi się bug na koncie, gdy wpisuje /tel, robi się restart serwera, powiadomiłem o tym Szybkiego, powiedział że coś z tym zrobi. Po chwili serwer wywaliło, i od czwartku do teraz mnie nie było, dopiero dzisiaj o 4 wbiłem na serwer i nie miałem żadnych przedmiotów w domu. Przypominam że podczas mojej nie obecności były zmiany sampa więc nie wiem czy to możliwe, lecz jakimś cudem mogło te przedmioty 'wciąć'. Napisałem do Miśka ponieważ uważałem to za błąd/bug przy zmianie sampa czy też może ten bug złączony z /tel, w każdym bądź razie z tego co wynika, Misiek dał mi blocka ooc, za napisanie tej prośby na /w, ponieważ Misiek sądził że ktoś skradł te przedmioty IC, a ja proszę o oddanie OOC, a tak nie było. W dodatku, bez myślenie napisałem w ic (( text )) i dostałem dodatkowego aj'ta na godzinę. Proszę o unAj'ta i o oddanie mi czatu ooc, ponieważ kara była nie słuszna. I przypominam że jest to pierwsza taka kara nadana ze strony administracji/game masterów.
Dowody:
http://i34.tinypic.com/2pt45eg.jpg
http://i38.tinypic.com/23rlqmp.jpg

Pozdrawiam,
Kali.
  • Do góry
    • 0

#2 Rev136 17/10/2009 - 22:28

Rev
  • Gracz
Witam, spędzam z Kalim dużo czasu, sam mogę potwierdzić że u Kali'ego w domu była masa przedmiotów i za każdym razem gdy byłem w domu u niego to zamykał drzwi na klucz i przedmioty były, lecz po dłuższej nieobecności od czwartku do dziś bodajże przedmioty zniknęły. Nie wiem czy da się coś sprawdzić w logach czy ktoś zabierał mu przedmioty. Na 2 SS'ach widać że napisał że ma problem więc powinien William coś mu odpowiedzieć, doradzić a nie z góry block OOC, jestem za daniem mu drugiej szansy, to dobry gracz który zasługuje na to.
  • Do góry
    • 0

#3 Mikuś 144 17/10/2009 - 22:40

Mikuś
  • Świeżak
Oczywiście, to nie fair. Nie wierzę, że ktoś wykradł skoro drzwi są zamknięte. Chyba, że jest dowód podważający tą tezę w postaci loga.
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 17/10/2009 - 23:52

B M
  • Zarząd
Słusznie, nadinterpretowałem Twoją wiadomość. Blokada zdjęta.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych