Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Valdemar_Etrakee

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Wall-E0 17/10/2009 - 21:56

Wall-E
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Valdemar_Etrakee
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Anty Cheat
Powód uznany przez Anty Cheat (w tym wypadku): AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dobry wieczór.
Zacznijmy od tego, że ten cały anty cheat, to jakiś nie wypał, piszę już jako któraś z kolei osoba, o tym AirBreak'u.
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem co to...
A więc było tak:
Jadę sobie autem, przejeżdżam koło pd, jadę w stronę ratusza, na wprost widzę jakieś auto, wbite maską w ziemie, a reszta stercząca w górę. Przejeżdżam z odległością od niego, lecz... Nagle okazuje się, że te auto wydaje się większe (nie widać tego). Uderzyłem w nie, na szczęście nie jechałem zbyt szybko, więc nie ucierpiałem. Wychodzę z auta, żeby sprawdzić szkody, oglądam swoje auto, potem podchodzę do tego auta wbitego w ziemie, obchodzę je w kółko, podchodząc do tyłu, który był dość wysoko w górze nagle moja postać podskoczyła 2 razy, lekko nad ziemię, po czym widzę komunikat:

Valdemar_Etrakee został zbanowany przez Anty Cheat. PowóD: AirBreak

Nie wiem, czy dokładnie tak, ale coś w tym stylu. Lekko się zdziwiłem, ale powiedziałem sobie, że to błąd, więc nie będę robił screena, da się i bez tego wyjaśnić, jak się okazuje, duża liczba osób miała ten sam problem...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie robiłem.

Proszę o odbanowanie mojego konta, gdyż jest to zwykły błąd, nawet nie wiem co to jest AirBreak, mam nadzieję, że mój post zostanie rozpatrzony pozytywnie,
pozdrawiam,
Waldemar :D
  • Back to top
    • 0

Cichyx093 0 18/10/2009 - 17:59

Cichyx093
  • Zbanowani
Osobiście znam Wall-E i daje sobie łapę uciąć ,ze nie ma cheatów. Dużo osób już widziałem z podobnymi przypadkami no i w tym wypadku to jest wina antycheata. oczywiście jestem za unbanem (ban nie słuszny) no i oczywiście potwierdzam fakt ,że nigdy Wall-E nie był karany, żadnych skarg na niego nie ma, nigdy nie używa cheatów. Po prostu gracz zaje*** nic nie można mu zarzucić.
  • Back to top
    • 0

Ethan_Morbrid1 18/10/2009 - 18:08

Ethan_Morbrid
  • Świeżak
Waldek. kolega z "rila" dobry gracz nie używający "czitów" znam go osobiście. Gdy doszło do banicji postaci rozmawiałem z nim na VT, opowiedział mi całą sytuację, jednym słowem AntyCheat wariuje. Jestem za 100%- procentowym unBanem.
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 18/10/2009 - 18:09

Pinky
  • Zbanowani
Tak, też za unBanem.. Widzałem już POWIĘKSZANE tekstury aut bo sam umniem wywoływać bugi.. W singlu... Nie to że anty-cheat jest do pani tylko to był bug gta... A jednocześnie SA-MP po czym GameModa...
  • Back to top
    • 0

life4true0 18/10/2009 - 19:36

life4true
  • Świeżak
Mój znajomy z rzeczywistego świata. Gra w SA-MP'a od niedawna także nie wie nic o cheatach, więc to był najzwyklejszy błąd Anti-Cheata.

Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic