Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Omar Mears

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Cassid 3 17/10/2009 - 21:22

Cassid
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Omar Mears.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System.
Powód uznany przez administratora: OneHitKill
Wyjaśnienie poszkodowanego: Z tego co mi wiadomo z powodu to jest... zabicie, poprzez jedno uderzenie? A ja teraz, gdy wszedłem do gry wsiadłem do swojego samochodu, Campera. Wyjechałem z nim prawie przed parking, gdy kolega do mnie napisał na gadu-gadu, gdy wszedłem ponownie zobaczyłem ten ban.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image

PS. Czy ten ban mógł być jakoś spowodowany przez ścinę gry?
  • Back to top
    • 0

Dawidek 0 17/10/2009 - 22:15

Dawidek
  • Świeżak
Tak to prawda co napisał Cassid, ja do niego pisałem na GG, mieliśmy razem pograć, oraz ja do niego dzwoniłem w IC. Proszę mu dać unbana, nic on nie zrobił.
  • Back to top
    • 0

B M62155 17/10/2009 - 23:55

B M
  • Zarząd
Przypadkowo nacisnąłeś R, czy jakikolwiek tam klawisz masz ustawiony w sobeicie.
Uwierz mi, nie warto kłamać.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 18/10/2009 - 09:09

Cassid
  • Świeżak
Przypadkowo tak się składa, że sobeita miałem zainstalowanego z kilka miesięcy temu, jak grałem na DM'ach, zaczął mnie wkurzać - więc go odinstalowałem. Nie kłamie, bo nie mam po co kłamać. Jeśli chcesz pełną wersje wydarzeń (Bo to co opowiedziałem jest krótkie) to mogę opowiedzieć:

Wszedłem do gry, zespawnowałem się w hotelu, wyszedłem na hol główny kiedy zadzwonił kolega, tudzież Dawidek. Poprosił mnie bym przyjechał po niego bo nie ma samochodu, zszedłem do parkingu gdzie przy wyjściu z hotelu złapałem lag (Wiadomo, mody + słaby komputer), zrespawnowałem Campera, podjechałem pod wyjazd hotelu i napisał ktoś mi na gadu-gadu, Dawidek. Musiałem zminimalizować grę, gdy ją włączyłem - ban już siedział.

Zresztą, co dawał klawisz R? Na pewno nie zabijał jednym uderzeniem. R miałem do zmiany radia w samochodzie i jakoś nie działało ^^.
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 18/10/2009 - 10:57

TawariszLenin
  • Świeżak
On i S0beit ? Nie... Moim zdaniem nie ma S0bka, dlaczego ? Dobry gracz nawet mu nie potrzebny i w dodatku po co mu OneHitKill(Jeden strzał zabija, jak się nie myle). Popieram unBan i najlepiej jakby zrobiono coś z tym Anty cheatem, bo widze że all banuje.
  • Back to top
    • 0

Dawidek 0 18/10/2009 - 11:50

Dawidek
  • Świeżak
Misiu, powiedz mi, jest wiele błędów z systemem, to dlaczego z OneHitKill nie może być błędu? Pisałem do niego na GG, tak samo jak rozmawiałem z nim w IC przez telefon. Skończył rozmowe, napisałem do niego na GG bo miałem inna sprawę, po czym wchodzę do gry (jak mu na GG napisałem) i wyskakuje to, że dostał on bana.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 18/10/2009 - 12:06

Toretto
  • Gracz
Misiek często gracze dostają bany z powodu: AirBreak i OneHitKill... I mam pytanie takie małe dlaczego ustawiłeś tak kamerkę >?< Może masz jednak sobka i zakryłeś nicki bo było je widać przez ścianę ? hm?
  • Back to top
    • 0

Dawidek 0 18/10/2009 - 12:08

Dawidek
  • Świeżak
Powiedz mi Toretto, gdzie będzie ten pasek u dołu S0beita? Hm? Nie da go się wyłączyć o ile się nie mylę. Cassid nie używał nigdy na RP S0beita.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 18/10/2009 - 12:12

Toretto
  • Gracz

Powiedz mi Toretto, gdzie będzie ten pasek u dołu S0beita? Hm? Nie da go się wyłączyć o ile się nie mylę. Cassid nie używał nigdy na RP S0beita.

F12 -,- ....

Da się go wyłączyć klawiszem F12 -,- i dalej pozostaje w moim pytaniu, dlaczego masz tak obrócona kamerę a nie na prosto hm ?
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 18/10/2009 - 12:22

Cassid
  • Świeżak
Chciałem zrobić jak nacelowałem na samochód, ale mi F8 nie działało, ani Print Screen - dopiero potem się skapnąłem że mam włączony Office Lock, po wyłączeniu miałem kamerę tak skierowaną i tak też wstawiłem. Zresztą, nie wiem co by to dało, w parkingu nie było żadnych ludzi, a przed hotelem nie wiem, bo nie zdążyłem wyjechać - eZ?
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 18/10/2009 - 12:25

Grypa
  • Świeżak
ja jestem neutralny. Kiedys cassid uzywal cheatow na hrp chociazby jak robilsimy purpzami GB na GN. Mowilem na /oo, zeby oszczedzac ammo bo 100 to naprawde malo. On na to, ze ma infinite ammo and no reload wiec nie ma sie o co martwic. Nie wiem jak jest teraz dlatego jestem neutralny.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 18/10/2009 - 12:28

Bust4
  • Gracz
Ja też neutral, ale to co napisał H5 wyżej to prawda, Cassid nieźle wtedy pocisnął z tym.
  • Back to top
    • 0

Juice 6 18/10/2009 - 12:30

Juice
  • Gracz
A ja jestem za unbanem, tylu ludzi w tym admini mają cheaty jednak nie przeszkadzają nimi innym graczom. Cassid nigdy nie używał ich do przeszkadzania, ponadto ma dobre RP więc szkoda by takiego gracza. Nawet jeśli miał wtedy soba i niechcący wcisnął jakiś przycisk to uważam, że można mu dać drugą szansę. Tak jest moje zdanie.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 18/10/2009 - 12:34

Toretto
  • Gracz
Plan wydarzeń Cassid'a:

1.Rozmowa na GG o wbiciu na serwer
2.Rozmowa przez telefon w grze
3.Nie wyłączenie sobka i wyjazd z hotelu
4.Naciśnięcie klawisza który był na jakimś działaniu w sobku :D
5. Danie F12, po czym sobek został wyłączony.
6.Wyjście z auta po banie - na SS nie widać abyś gasił silnik -,-
7.Ustawienie się tak aby nie było widać nicków innych graczy.
8.Danie SS i wstawienie na hosting
9.Napisanie prośby o UNBAN.
10.Usunięcie sobka.

Pomyliłem się gdzieś hm ?
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 18/10/2009 - 12:42

Cassid
  • Świeżak
@UP: Nie mal że wszędzie :D

1. Rozmowa GG.
2.Wbicie na serwer
3.Telefon od przyjaciela.
4.Zejście do parkingu, wejście do auta
5.Niemalże wyjazd z parkingu
6.Wiadomość GG, zminimalizowanie gry
7.Wejście do gry, wiadomość o banie oraz próba zrobienia SS.
8.Wyjście z samochodu, by sprobować TAK zrobić SS.
9.Skap że mam wciśnięty Office Lock, wyłączenie i zrobienie zdjęcia
10.Napisanie wniosku o unBan -.-'

@Busta i H5N1: Oni zawsze będą przeciwko mnie, nawet teraz gdy mam racje ^^.

EDIT: Jeszcze jedno... W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem! Nie próbujcie mnie udupić, bo ja się nie dam wrobić przez kłamstwa innych oraz celowe sfałszowanie jakiegoś tam planu moich wydarzeń -.-'.
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 18/10/2009 - 16:54

TawariszLenin
  • Świeżak
No tu Cassid ma racje, ma wielu wrogów. Ale wątpie by używał S0beita jak używał to nie przeszkadzał graczą. Gdyby grał only na s0beicie to by były skargi, a nie ma więc widać że nie używał do złych celów gdy miał. W dodatku na R ma radio, ja także sobie po przestawiałem w klawiszologi, to tyle.

Down: Ale mówie że jakbyś miał to by były skargi na to.
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 18/10/2009 - 17:33

Cassid
  • Świeżak
Eee... przeczytałem to tak jakbyś sugerował że miałem wtedy s0beita, a nie miałem ^^.
  • Back to top
    • 0

Dawidek 0 19/10/2009 - 14:02

Dawidek
  • Świeżak
Odświerzam temat, ponieważ jest na 2 stronie :D Proszę o sprawdzenie tematu przez administracje w imieniu Cassida.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic