Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UNblock & UNOOC] Aki Sato

• Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darius 2 17/10/2009 - 21:00

Darius
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Aki Sato
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Kafrej , Erinol , Misiek
Powód uznany przez administratora:Ostrzeżenie Mickul (Brian Caffrey) Natarczywosc mechanika. 16/10/2009, 16:43
Blokada OOC Mickul (Brian Caffrey) Zbedne zale po warnie. 16/10/2009, 16:44
AdminJail System "(( nie mam jak mam blok OOC ))" 16/10/2009, 16:55
AdminJail ErinoL (Jun Seito) non-rp. 16/10/2009, 20:10
Blokada Misiek (Wiliam Fox) Omijanie blokady OOC 17/10/2009, 21:41
Wyjaśnienie poszkodowanego:A więc tak wczorajszego dnia dostałem ostrzeżenie od Kafreja z którym się zgadzam , ponieważ podchodziłem do samochodów i pytałem czy nie naprawić itd. (bind) , po dostaniu ostrzeżenia napisałem na chacie OOC ". yh... " Dostałem block.. Za jakieś 30 minut Jun Seito (erinol) kazał mi wytłumaczyć jednej pani jakie są komendy na tankowanie , nie wiedziałem ze dostanę AJota od systemu i napisałem w nawiasach , jednakże Jun nic z tego sobie nie zrobił musiałem odsiedzieć AJ. Wieczorkiem próbując ominąć blokadę postawioną przez HSD w bayside zmieściłem się elegy między skarpę a barierki co było non-RP ( dostałem Admin Jaila ) niestety policja zabrała mi samochód ( którego IC tam nie było , no bo jak dostałem AJ to akcji nie ma prawda ? ) Dziś wchodzę na serwer wpisuje /v a elegy nie ma.. więc pojechałem na komendę jakiś policjant mnie wpuścił patrze samochód stoi. Przyszedł John Feluci i chcieliśmy sprawdzić OOC ile mam do zapłaty.. wsiadłem na pasażera i dostałem informacje ze 10 000$ , nie mając jak odpisać OOC napisałem w cudzysłowie .. John zmienił cenę na 19 000$ dał /o a ja odrzuciłem a on do mnie dlaczego nie akceptuje .. no to mu powiedziałem w cudzysłowie ze nie mam tyle pieniędzy i ze nie będę płacił bo zrobiłem non RP i nie mieli prawa IC zabrać wozu. Jeżeli nie dostane unblocka nie będę płakał bo jest tez trochę mojej winy.. Ale szczerze mówiąc PD ostatnio zabiera wszystko aby tylko zyskać..
Proszę o UNBlock i UN OOC oraz o oddanie samochodu w zamian za solidnego AJota .. może nawet 500 min ..
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

Myślę że w mojej sytuacji są nie potrzebne , aczkolwiek posiadam SS'a jak napisałem Johnowi w cudzysłowie i jak dostałem blocka.Podam jeśli będzie taka potrzeba . Zawsze mamy logi.
  • Do góry
    • 0

#2 Lemonss27 17/10/2009 - 21:07

Lemonss
  • Gracz
No, ładnie po trzech karach od najwyższych szczeblów serwera, dostałeś na pewno słusznie. Myślę że nie ma tutaj co pisać apelacji bo kara jest słuszna. Poza tym oskarżasz PD o coś nie mając dowodów, zapewne jako płaczek (nie peirwszy i nie ostatni) który coś stracił w imię prawa. "Ale szczerze mówiąc PD ostatnio zabiera wszystko aby tylko zyskać"
  • Do góry
    • 0

#3 kebapf0 17/10/2009 - 21:07

kebapf
  • Świeżak
Jestem na nie. Już nie raz odwalałeś, blokada słuszna.
  • Do góry
    • 0

#4 Darius 2 17/10/2009 - 21:08

Darius
  • Zbanowani

No, ładnie po trzech karach od najwyższych szczeblów serwera, dostałeś na pewno słusznie. Myślę że nie ma tutaj co pisać apelacji bo kara jest słuszna. Poza tym oskarżasz PD o coś nie mając dowodów, zapewne jako płaczek (nie peirwszy i nie ostatni) który coś stracił w imię prawa. "Ale szczerze mówiąc PD ostatnio zabiera wszystko aby tylko zyskać"

Chłopie ale skąd ja mogłem wiedzieć że zabierają wóz siedząc w AJ ? Nie nazywaj mnie płaczkiem bo nim nie jestem mówię tylko prawdę.
  • Do góry
    • 0

#5 ErinoL23 17/10/2009 - 21:11

ErinoL
  • Gracz

Jun Seito (erinol) kazał mi wytłumaczyć jednej pani jakie są komendy na tankowanie

Ty sobie jaja robisz?,Nigdy nikomu nie mówiłem żeby coś komuś wytłmumaczyć.
  • Do góry
    • 0

#6 Darius 2 17/10/2009 - 21:13

Darius
  • Zbanowani

Jun Seito (erinol) kazał mi wytłumaczyć jednej pani jakie są komendy na tankowanie

Ty sobie jaja robisz?,Nigdy nikomu nie mówiłem żeby coś komuś wytłmumaczyć.

Szkoda że nie mam SS'ów bo bym Ci pokazał.. Wczoraj na stacji babka miała nick Nicole Again czy jakoś tak.. sprawdź logi z wczoraj z godziny okolo 16:50 do 16:55 to co pisałeś.
  • Do góry
    • 0

#7 Lemonss27 17/10/2009 - 21:20

Lemonss
  • Gracz

Chłopie ale skąd ja mogłem wiedzieć że zabierają wóz siedząc w AJ ? Nie nazywaj mnie płaczkiem bo nim nie jestem mówię tylko prawdę. Poza tym nie chce mi się szukać SS a trochę tego jest, szczególnie jak mi trułeś dupę o sprzedaż bulleta na /w, czyste MG.

Gdybyś nie był byś po prostu odpuścił niż licząc na łaskę, Zabrali ci wóz w AJ? widocznie sam nie chciałeś oddać, albo oszukiwałeś z czymś.
  • Do góry
    • 0

#8 PinkCookie 239 17/10/2009 - 21:23

PinkCookie
  • Gracz
Każdy ma prawo do ostatniej szansy, dla mnie Aki był zawsze porządnym RP'erem i kolegą, chyba to się liczy, prawda?
  • Do góry
    • 0

#9 Darius 2 17/10/2009 - 21:36

Darius
  • Zbanowani

Gdybyś nie był byś po prostu odpuścił niż licząc na łaskę, Zabrali ci wóz w AJ? widocznie sam nie chciałeś oddać, albo oszukiwałeś z czymś.

Jak ty juz cos powiesz..Nie będę mówił jak ty okradłeś mi moje kanistry i bronie z samochodu podczas gdy w nim siedziałem.. Dobrze ze Erinol był tak miły i posprawdzał .. Kłamca jest z Ciebie ale nie ze MNIE.

PS. Do tej pory nie odzyskałem bassebala , którego mi wtedy zabrałeś.

Poczekam Cierpliwie na decyzje Miśka bądź innych administratorów.
  • Do góry
    • 0

#10 Digras0 18/10/2009 - 04:46

Digras
  • Świeżak
Cóż znam dariusa ojj bardzo długo, nie tylko z h-rp. Jest dobrym RP'rem potrafi dostosować się do odpowiedniej Sytuacji, hmm myślę że tą jedną szanse można by mu dać. Jednego warna out? .

Zdjąć mu tego jednego warna, i dać mu tą szanse a co do kary hmm 3H Jail.
  • Do góry
    • 0

#11 Darius 2 18/10/2009 - 09:24

Darius
  • Zbanowani
Jednak poczekam na decyzję miśka.. Nie będę się narzucał . Nie znał sytuacji i dał blocka słusznie. Ale gdyby znał to pewnie pozwoliłby napisać .
  • Do góry
    • 0

#12 starter0 18/10/2009 - 10:12

starter
  • Świeżak
Ale chłopie kaszany se narobiłeś. Ja Cie pamiętałem jako dobre gracza RP a tu masz w logach kar na całą stronę. Nie wiem co Ci się stało na tym serwerze, że tak ci odwala.

Pamiętam jednak, że potrafisz grać świetnie RP. Sam przyznasz, że kary są słuszne.

Proponuję 4 godziny AJ zamiast blocka. A na zachętę za następne odwalanie ban.

Jak Misiek się zgodzi, zajmę się zmianą Twojej kary.
  • Do góry
    • 0

#13 Darius 2 18/10/2009 - 10:15

Darius
  • Zbanowani

Ale chłopie kaszany se narobiłeś. Ja Cie pamiętałem jako dobre gracza RP a tu masz w logach kar na całą stronę. Nie wiem co Ci się stało na tym serwerze, że tak ci odwala.

No tak masz racje.. ale zauważ że są to drobne kary i ostatnie właśnie są do tej jednej sprawy.Nikt nie jest doskonały dobrze o tym wiemy .
  • Do góry
    • 0

#14 * B M61465 18/10/2009 - 11:22

B M
  • Zarząd
Okej, zgadzam się na odblokowanie konta z surową karą zastępczą.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych