Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Car] Max Engels

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 What? 0 17/10/2009 - 19:33

What?
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Max Engels
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Katheryn Freek, Bart Styper, William Fox.
Powód uznany przez administratora:Brak chęci do oddania samochodu Police Department.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
15 października czekałem nieopodal Four Dragons na Pinky'ego , który miał wejść właśnie na serwer. Postanowiłem podjechać szybko pod hotel Las Venturas, lecz po drodze spotkał mnie pewien zawód - wypadek. Uderzyłem lekko w słup, który się nie złamał, natomiast sprawca wypadku (Carmine Moreno - chyba?) uciekł. Dobra, wychodzę z samochodu oglądam szkody i wszystko, podjeżdża jakiś przypadkowy koleś i coś tam mówi. Ja zajęty Buffalo oglądam go dalej. Carmine podjeżdża i żąda pieniędzy na naprawę. To bardzo mnie rozśmieszyło, więc napisałem report'a. Dobra, nic cisza... Ale Carmine dołączył do tego PowerGaming - ponowiłem reporta. W tym momencie, otrzymałem AdminJail'a od Katheryn Freek - za spam na report. Dobra, tutaj się przyznam do winy. Po dwudziestu minutach wyszedłem z AdminJail'a, i wpisuje /(v)ehicle - AdminJail za użycie tej komendy podczas holowania przez PiDi. Bardzo się zdenerwowałem, i odczekałem to 30minut. No troszkę dłużej to było, bo mam ostatnio spore problemy z dostawą prądu... Wpisuje ponownie komendę, ale samochodu nie ma! Potem napisałem do administracji, i okazało się że samochód skasował Misiek - za niechęć do oddania go Police Department. Skasowali mi samochód, ponieważ stał on tam można powiedzieć OOC. Gdybym Jail'a nie dostał, odjechałbym spokojnie i holowania by nie było. Naprawde nie wiedziałem o tym, że samochód zabiera mi policja - więc wpisałem wtedy /(v)ehicle.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 [F]iliu*S*1 17/10/2009 - 19:37

[F]iliu*S*
  • Gracz
Jestem za oddaniem samochodu. Max napewno nie zrobi tego celowo.
  • Do góry
    • 0

#3 Butterfly 128 17/10/2009 - 20:38

Butterfly
  • Ofiara włamania(włamanie)
Ja również jestem za oddaniem. Siedział w A Jocie więc nie wiedział że PiDi holuje jego wóz. Jestem przekonana że nie zrobił tego specjalnie
  • Do góry
    • 0

#4 Kobył1180 17/10/2009 - 21:51

Kobył
  • Gracz
Zrobił to specjalnie. Tak jak dzisiaj Aban Issa. Chcąc mu odholować samochód, wpisał /v [uid] - celowo. Ja oczywiście jestem na nie, powód ? Po prostu nauczycie się grać bez zbędnych płaczów, bo takowe nie mają sensu. Jakoś regulamin zaostrzyć czy coś.
  • Do góry
    • 0

#5 Pinky 0 18/10/2009 - 09:41

Pinky
  • Zbanowani
Ale On był W AJ! Tam nie można wpisywać CMD. Przecież on był AJ OOC więc auto też stało OOC.
  • Do góry
    • 0

#6 starter0 18/10/2009 - 10:05

starter
  • Świeżak
Wypowiedzieć się tu musi admin nakładający karę żeby rozstrzygnąć co robić dalej.
  • Do góry
    • 0

#7 What? 0 18/10/2009 - 12:43

What?
  • Zbanowani
Dodam iż w Buffalo zamontowane były felgi. Konkretnie nie pamiętam, ale poznam po ich wyglądzie ;) (Cutter lub Rimishine). Samochód jest ważny, ponieważ o 15:00 mamy spotkanie z Turbo Angelz. Potrzebuje go, szybko :D Jeżeli nie to wystarczy cena salonowa + wartość felg. Kupie nowy samochód, bądź inny... Ale potrzebuje szybkiego samochodu.

Pozdrawiam: What?

• Do góry
    • 0

#8 Strzaskany3324 18/10/2009 - 13:47

Strzaskany
  • Gracz
Myślę że nie chciałeś oddać auta, bo ci go żal było więc utrudniałeś. Dlatego powinno auto zostać u Pd. O ile wiem to każde z PD ma tematy i zarekwirowane auta, da się to raczej IC rozstrzygnąć za małą opłatą.
  • Do góry
    • 0

#9 Olekx4179 18/10/2009 - 13:54

Olekx
  • Gracz
Pojazd Ci w IC zabrali, a użyłeś OOC , by go nie zabrali. Jestem na NIE (Przykro mi). Może to będzie przestroga dla innych cwaniaczków. Auto kupione za 12k, które jest teraz warte 60k idzie w p****... - Nie ma gorszego ciosu.
  • Do góry
    • 0

#10 Pinky 0 18/10/2009 - 14:47

Pinky
  • Zbanowani
Nie wiem, czy przeczytaliście ale.. On Był w AJ i nie wiedział o rekwirowaniu a gdy Bart mu dał AJ za unspawn to nie mógł tego odrazu wyjaśnić bo Ma blokadę. Oddał by auto bo ma na wykup tylko chodzi au to że on był w AJ podczas holowania i o niczym nie wiedział a gdy wyszedł po AJ. Unspawnił wóz bo nie miał się czym poruszać.
  • Do góry
    • 0

#11 What? 0 18/10/2009 - 17:27

What?
  • Zbanowani
Jak wiemy są tylko trzy komendy które można wpisać w AdminJail'u:
-/q
-/qs
-/a

A sądzę, że AdminJail to rzecz Out Of Character... Stał samochód obok słupa, bez właściciela - więc PiDi zaholowało... A ja tymczasem byłem w San Fierro, a konkretnie w bardzo ciasnym miejscu zwanym AdminJail... Podczas Jail'a, samochód powinien się unSpawnować, a po wyjściu z niego spawnować na miejscu - na którym dostaliśmy Jaila...
____EDIT
Czy dostane wkońcu odpowiedź?Ehm... Spróbuje to wytłumaczyć jeszcze raz:
W Las Venturas, byłem ofiarą wypadku. Oczywiście sprawca tegoż wypadku uciekł, a po chwili wrócił po pieniądze. Napisałem dwa reporty, i otrzymałem AdminJaila na 20minut. Gdyby nie on, skończyłbym akcje InCharacter, naprawił swój samochód i grał dalej. Bardzo tego żałuje, ale Carmine Moreno nieotrzymał kary za non-rp oraz PowerGaming... Gdyby nie jego wyczyn "Role-Play", w Jailu by mnie nie było. No gdy wyszedłem z AdminJaila (który jest OutOfCharacter), postanowiłem zrobić respawn samochodu, gdyż był on obok Ratusza, a ja obok hotelu. Ale tutaj otrzymałem Jail'a od Barta, który był w 99.9% niesłuszny. To 0.01%, to za to że nie poszedłem do tego samochodu pieszo :D Jeżeli na to mnie stać, to mogę nawet zapłacić za mój samochód... No dużo nie mam bo tylko 1800$...

@edit2
Fragment logów:
Rodzaj kary	Nadający	Notka	Data
AdminJail	Łukasz (Katheryn Freek)	Spam na report.	15/10/2009, 16:40
AdminJail	Styper (Bart Styper)	spawn auta podczas odcholowywania go przez policje	15/10/2009, 17:05

• Do góry
    • 0

#12 starter0 20/10/2009 - 09:27

starter
  • Świeżak
Sprawa jest trudna do rozwiązania, bo Buffalo tanie nie jest a prawdą jest, że przez ten czas co byłeś w admin jailu odbywało się wszystko OOC. Ale po wyjściu z AJ'a byłeś już IC. Nadal się upieram aby wypowiedział się admin nadający karę. Z przywróceniem auta nie ma problemu tylko czy jest to słuszne.
  • Do góry
    • 0

#13 What? 0 20/10/2009 - 09:29

What?
  • Zbanowani
Byłem InCHaracter, ale za daleko od samochodu. Więc samochód chyba nie był IC :D Próbuje się skontaktować z Miśkiem, ale nie idzie... Private Message - wyłączone, Gadu-Gadu - nieodpsiuje, Skype - nieodpsiuje... Może tobie się uda skontaktować ;P
  • Do góry
    • 0

#14 What? 0 20/10/2009 - 09:44

What?
  • Zbanowani
No ale przydałaby się interwencja Miśka, bo innaczej nie mam szans na odzyskanie pojazdu :D Jestem w 100% niewinny, i należy mi się zwrot samochodu jak i felg. Albo kasy... Jak wam jest łatwiej, ale tylko żebym wrócił do starej sytuacji finansowej Max'a Engels'a ;P
  • Do góry
    • 0

#15 Strzaskany3324 20/10/2009 - 13:12

Strzaskany
  • Gracz
Po 1. to /a teraz działa jako /admins i pokazuje listę administratorów po przekroczeniu 20godzin.
A według mnie to nie ma po co płakać nad rozlanym mlekiem i przebolejesz auto, a jakaś kara się należy i uważam że będzie ostrożniejszy na przyszłość a kiedyś sobie kupisz inne.
  • Do góry
    • 0

#16 PinkCookie 239 20/10/2009 - 14:23

PinkCookie
  • Gracz
Wiec ma pytac policjantow/adminow czy nikt mu auta nie holuje? Byl w AJ, policja mogla rowniez o tym niewiedziec, ale jezeli ich poinformowal powinni oddac auto i odegrac ponownie akcje.
  • Do góry
    • 0

#17 Gość (SKYLINE) 23/10/2009 - 16:19

Gość (SKYLINE)
  • Goście
ja jestem na "TAK" bo zrozumcie nie wiem czy jechał tym autem ale dostał Aj i auto może gdzieś stało to NP:wy byście jechali autem i dostali byście AJ to wiedzieli byście że Holują wam auto,no myślę że nie bo w AJ nie ma /v jest tylko /q,/qs /admins czyli /a więc powinni mu oddać to auto.Jak dla mnie to karą by było żeby nie miał felg to też jakaś kasa.Więc jestem za oddaniem mu auta a zabraniem felg mam nadzieję że każdy to zrozumie. :huh:
  • Do góry
    • 0

#18 starter0 23/10/2009 - 20:07

starter
  • Świeżak
Nikt się nie odzywa, więc zgłoś się do mnie w grze, oddam ci auto.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych