Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]David Creed

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lemonss27 17/10/2009 - 18:54

Lemonss
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:David Creed i reszta moich postaci
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:System
Powód uznany przez administratora:AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego:No a więc po /qs na 10min, wróciłem na serwer i się zalogowałem i na chwilę zminimalizowałem a potem znowu wróciłem i chciałem grać a tu nagle AntyCheat pisze że mam Bana, za AirBreak nie wiem za co... Ale zauważyłem że jak znowu zmaksylizowałem grę i na "esc" było to jak wszedłem to nagle skoczyłem jak by, ale nie używałem żadnego klawisza, samo. No i wyskoczyło że mam bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://www.iv.pl/images/uen3m1c7zv3qv1thbuft.png
  • Do góry
    • 0

#2 Toretto42 17/10/2009 - 19:02

Toretto
  • Gracz
Nie dawajcie mi bana jeżeli to nic nie wnosi do tematu, ale na jednym z SS administratora (twojego ale admin wstawił) było widać sobka, więc nie nadusiłeś magicznego guzika "Shift" czasem? PS. Wiem że masz sobka ale unban się należy :D
  • Do góry
    • 0

#3 Lemonss27 17/10/2009 - 19:11

Lemonss
  • Gracz
Przy ogólnym stanie serwera żadna funkcja z "sobka" nie działa i nie będzie działać, a ja i tak nie używam. Poza tym miałem spam na Skype. i tylko "pyk, pyk, pyk" miałem więc zminimalizowałem po zalogowaniu i jak znowu zmaksymalizowałem to mi około 2sec później dało komunikat. Nie wiem czemu, może AdminJail jest niedopracowany. A jak widzę nie jestem pierwszy i raczej nie ostatni na tego typu błędzie nie słusznie zbanowany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych