Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlockOoc] Jasin Salerro

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Cichyx093 0 17/10/2009 - 18:14

Cichyx093
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Jasin Salerro
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Earl Edge
Powód uznany przez administratora: dyskusja z administracją
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jak dla mnei to są jakieś jaja. Miałem robić testy żołnierzą z musztry ale nie mogłem wcześniej siedzieć więc chciałem szybko zobaczyć jak sobie radzą. Podjechał admin i stanął. Niby do mnie coś pisał (jezeli bym widziałem napewno bym odpisał ale jezeli idzie mi spam to jak) uznał niby ,że go olałem (nawet nie wiedziałem ,że to admin). Nie mógł napisać jeszcze raz albo chwile poczekać aż odczytam wiadomosć. Po co od razu wywalił mnie z FRAKCJI, dał mi kicka za olewanie niby go a jak wszedłem na serwer chciałem zapytać kiedy mi pisał (czy na IC czy ooc bo nie wiem) to zablokował mi czat oOC bo ,,niby dyskutuje z nim,,. Jeżeli admin poczuł się tym urażony ,że mu nie odpisałem to bardzo przepraszam ale jak boga kocham nie widziałęm co pisze. Na 100% jak bym zobaczył to bym odpisał.
Prosiłbym o zdjęcie blokady ooc oraz o przywrocenie do frakcji.
Z góry dziękuję.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Globus 3 17/10/2009 - 18:21

Globus
  • Zbanowani
Jasin Bardzo dobrze gra, starter równie dobry admin, ale zbyt... jak by to powiedzieć o, "Nadaje kary bez większych przemyśleń"
  • Back to top
    • 0

Cichyx093 0 18/10/2009 - 14:53

Cichyx093
  • Zbanowani
O proszę. chciałem tylko pomóc jakiemuś graczowi aby mógł pracować a nie być jakimś frajerem czy coś i co ? Oto nagroda za chęć pomagania innym. I jak tutaj komuś pomagać bez OOC które straciłem za taką glupotę ?
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Seba30 03/11/2009 - 08:58

Seba
  • Gracz
Konto odblokowane.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic