Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock]John_Rozquez

• Please log in to reply
6 replies to this topic

3ciW85 17/10/2009 - 17:25

3ciW
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: John Rozquez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Antyczit..
Powód uznany przez administratora: j/w
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc będąc na motorówce odgrywałem RP z graczem. Gdy padł nam silnik wyskoczyłem z motorówki do wody, a następnie z wody na 'maskę' motorówki. Gdy wskoczyłem zobaczyłem piękny napis że został zbanowany za airbreak. Nie miałem żadnego czita, co może potwierdzić gracz na skrinie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://www.fooh.pl/i...c5xgaq8ny1k.png

//Edit
Chciał bym odwołać się do tego:
[14:40:02] [John Rozquez] [Proba odmrozenia przez /przebierz]
Zostało mi zrobione przypadkiem NJ, gdy siedziałem w aucie i nie wpisałem /silnik. Gdy już mnie wywalił z auta dostałem freeza, próbą unfreeza wpisał /przebierz. Po wyskoczeniu komunikatu jaki wyskakuje, napisałem do Szybkiego. Który przyszedł i dał mi unfreeza. Możliwe że potwierdzi w tym temacie, tak samo jak Andreas Boll.

//Przepraszam za literówkę.
  • Back to top
    • 0

Jen165 17/10/2009 - 17:28

Jen
  • Gracz
Tak to prawda. Jest blad w AntyCheat AirBreak. Jezeli spadasz z duzej wysokosci mowi ze masz AirBreaka i wtedy daje Ci bana. Jestem za UnBanem
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 17/10/2009 - 19:19

Lemonss
  • Gracz
Za samą animkę w IC, na tym Screenie widoczną według mnie powinny zostać konsekwencje wyciągnięte. Co to AntyCheata to pewnie jakieś kolejne niedociągnięcie, którego nie da się wytłumaczyć. Jestem oczywiście za obandowaniem.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 17/10/2009 - 19:26

3ciW
  • Świeżak

Za samą animkę w IC, na tym Screenie widoczną według mnie powinny zostać konsekwencje wyciągnięte. Co to AntyCheata to pewnie jakieś kolejne niedociągnięcie, którego nie da się wytłumaczyć. Jestem oczywiście za obandowaniem.

Tej animki nie zrobiłem specjalnie :D. Dalej pisze "John Rozquez śmieje się.", na co wygląda że się poprawiłem.
  • Back to top
    • 0

Digras0 17/10/2009 - 19:48

Digras
  • Świeżak
Do zdjęcia, bug AntyShita z tego co widzę.
  • Back to top
    • 0

Jack11 17/10/2009 - 19:55

Jack
  • Świeżak
Ale zainteresowanie jak mnie antyszit zbanowal to nikt nic nie napisal :/ misiek sprawdzil unbany tych co puzniej napisali a mego nie :D
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 17/10/2009 - 19:57

Maciek.
  • Gracz

lol to nie było celowe bo jak wpiszesz w IC ":D" to sie pokazuje: /ja śmieje się.. ehh, UnBan się oczywiście należy, ten anti-cheat wariuje
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic