Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNBANIP]New (Nakazana biografia)

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 New0 17/10/2009 - 16:33

New
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Sean Thorne[New banicja na IP]
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: I mamy winowajce
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam. Zostałem zbanowany przez Miśka na IP, nie mam dostępu na forum ani na serwer. Jestem teraz u kolegi i piszę tą prośbe o odbanowanie bo nic nie zrobiłem, misiek musiał się pomylić i przysięgam, że nie czitowałem ani nic. Znam powód zbanowania na forum, ponieważ Nicolas Moreno[Arek] pomógł mi na Gadu-Gadu. Miał się po pytać Miśka, ale nie pojawił się już przez miesiąc na GG. Już 4 miesiące mam chyba banicje. Bardzo mi zależy na tym serwerze. Pozdrawiam. Jak zrobiłem jakieś non-rp total i za to ban, bardzo przepraszam !
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: 
ODŚWIERZAM
Przepraszam, że odświerzam ale nie będę mógł śledzić tematu u siebie w domu bo banicja :D
  • Do góry
    • 0

#2 Gangster.6 23/10/2009 - 13:12

Gangster.
  • Świeżak
Możecie rozpatrzeć mojemu koledze? ... Już długo czeka.. Znam go, można dać mu szansę.. Szczerze nie wiem co zrobił, ale zasługuje na drugą szanse..
  • Do góry
    • 0

#3 CloN4 23/10/2009 - 22:36

CloN
  • Gracz
A według mnie to zrobiłeś coś bardzo idiotycznego, a teraz myślisz że Misiek zapomniał i błagasz o unbana. Napewno nie masz bana "przypadkiem".

Miał się po pytać Miśka, ale nie pojawił się już przez miesiąc na GG.

Nie dziwię mu się.

Szczerze nie wiem co zrobił, ale zasługuje na drugą szanse..

I to jest to. Nie wiesz o co chodzi, ale i tak jesteś za.
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61462 04/11/2009 - 01:11

B M
  • Zarząd
Trzeba sporo przeskrobać, by dostać takiego bana. Istnieje szansa na odbanowanie pod warunkiem, że napiszesz biografię wybranej postaci o długości jednej strony A4.
  • Do góry
    • 0

#5 New0 04/11/2009 - 13:55

New
  • Świeżak
Oczywiście, tylko będzie przesłana przez jakiegoś kolege, ja nie mogę wysłać, teraz na informatyce ;d
@Edit: Napisze w notatniku i wstawie na speedyshare oraz dam tu link, ok? A i dziękuje za szansę.
  • Do góry
    • 0

#6 Ice 0 04/11/2009 - 18:05

Ice
  • Zbanowani
Ja też moge napisać biografie? I mnie odbanujesz, co? :P Mogę nawet na 2 Str. A4
  • Do góry
    • 0

#7 Cichyx093 0 05/11/2009 - 11:54

Cichyx093
  • Zbanowani
Dlaczego to piszę ? Bo zostałem poproszony przez ,,Newsa,, abym napisał tego posta (jego praca) bo on nie ma możliwości napisania.
Pozdrawiam.

Lazare Lacanti

Lazare Lacanti, urodził się w roku 1976, 16 maja. Przeciętne narodziny, w normalnej i szczęśliwej Włoskiej rodzinie przebiegły bez problematycznie po obu stronach rodzin.
Ojciec Angelo, bogaty polityk Włoski posiada ważną posadę w rządzącej koalicji centroprawicowej “Popolo della Liberta”. Czyli Lud Wolności. Znany i uważany za naprawdę dobrego polityka, zarabia wystarczająco tyle aby udogodzić swojej rodzinie.
Matka Eliza, przepiękna kobieta. Zdobyła karierę jako modelka w znanym domu mody “Miuccia Prada”.
Rodzinie Lacanti powodziło się nieprzeciętnie. Posiadali wielką wille w bogatej dzielnicy, Ojciec nie posiadał wrogów politycznych więc czuł się w pełni bezpieczny co do swej rodziny.
Syn w ich życiu był zaplanowany, ojciec chciał nadać mu prawdziwe włoskie imię, aby czuł się z nim pewny i silny. W oczach ojca jego imię oznacza “Siła i Bogactwo”, Eliza także się zgodziła nadać mu takie imię.

Lazare ma 3 lata, Eliza nie radzi sobie z wychowywaniem dziecka. Zatrudniają wykwalifikowaną nianię, która zachowuje się Lazarem do wieku 4 lat.
Lazare wyrósł już na tyle, aby Ojciec mógł go uczyć grać w piłkę nożną i w inne zabawy sportowe.
Syn państwa Lacanti ma 6 lat, nie sprawia już wielkich problemów wychowawczych. Dobrze włada językiem, umie pisać i czytać. Matka nie wysyła go do przedszkola sądząc, że tam dziecko się zniekształci z przeciętnymi dziećmi. Natomiast Ojciec jest przeciwny temu pomysłowi sądząc, że dziecko będzie się nudziło w domu, i nie pozna innych dzieci, co może wpłynąć na jego śmiałość i odwagę. Jednak pozostają przy nie wysyłaniu syna do przedszkola.

W wieku 9 lat, Lazare odwiedza pierwszą szkołę prywatną. Jako najlepszy uczeń w klasie, który potrafi już zwinnie pisać i czytać awansuje do następnej klasy z najlepszymi stopniami. Nauka w szkole średniej również nie sprawia mu problemów. Rodzice są w pełni zadowoleni i dumni z syna co ograniczyło ich kłótnie w domu do zera. Ojciec postanawia ich wziąć na długie wakacje z kolegami na Chorwację, na wyspę Korcula. W hotelu Bon Repos, jednym z większych hoteli na tej wyspie wraz z kolegami Lazar'a nie nudziło się im. Było tam wiele dziewczyn w ich wieku. Niestety przez cały pobyt nie udało się do żadnej odezwać.

Lazare ma już 16 lat. Ojciec zaczyna rozmyślać nad owocną przyszłością syna, postanawia kształcić go na kanclerza. Syn zainteresowany księgowością postanawia iść w tym kierunku.
Dostał się na studia Adwokackie. Ukończył je bez żadnych problemów z bardzo dobrymi stopniami, po czym otrzymał Dyplom udostępniający mu otworzenie własnej Kancelarii.

W wieku 22 lat, Lazare zainteresował się Stanami Zjednoczonymi. Cały czas czytał artykuły w internecie i oglądał zdjęcia. Rodzina nie sprzeciwiała się temu aby zwiedził USA.
W wieku 26 lat, opuścił swój rodzinny dom, kupił małe mieszkanko w Los Santos. Wtedy jego rodzina była za granicą, a on został sam.
W wieku 29 lat, wyleciał do San Fierro. Sprzedał mieszkanko w Los Santos, a jego rodzice, wrócili do Los Santos i cały czas wysyłali mu pieniądze. Znalazł pracę, jako księgowy w szpitalu. Po 2 latach stać go było na samochód i wynajmowanie dość wygodnego mieszkania.

Dołączona grafika

(fot. Los Santos, gdy opuścił swój dom. Tłumaczenie: “Mamo, Tato, tak mi się powodzi w USA. Pozdrawiam!”)

W wieku 33 lat jest cały czas kawalerem. W pewnym momencie jego ambicja zainteresowała się strażą pożarną. Interesował się ich pracą, zaangażowaniem i adrenaliną. Jego Ojciec nie był zadowolony z tego wyjścia, lecz on nie zaprzestawał. Obserwował ich w wykonywaniu swej pracy, robiąc zdjęcia i pisząc artykuły. Postanowił porozmawiać z komendantem starając się o pracę.
Życie Lazar'a toczy się dalej w San Fierro…

((To będzie moja nowa postać, którą zrobię, jeśli zostanę od banowany))
  • Do góry
    • 0

#8 * B M61462 07/11/2009 - 16:54

B M
  • Zarząd
Ban zdjęty.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych