Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Block] Sean Torres

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Kotek 210 10/02/2011 - 22:22

Kotek
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Torres
Administrator/moduł nadający karę: Piotreq
Powód kary: Wyzwiska na /do, spamer.
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wiec tak, wszystko zaczeło sie od kradziezy mojego Super GT z /v przez jedną osobe. Godzine po kradziezy pojechałem wypożyczonym przez kolege Sabre szukać mojego auta, znalazłem, ale już było sprzedane, wysiadł z niego koleś i zaczoł we mnie ładować z MP5. Wbił mi BW i zaczołem troche wyzywać, wiem poniosło mnie, ale taka prawda, server traci dobrych graczy a zyskuje cheaterów jak i złodzieji. Chciałbym aby moja kara została zamieniona na jakiegoś długiego AJ, lub coś innego, ponieważ chce dalej ją kreowac. Sami zobaczcie ile godzin na niej przegrałem i wszystko straciłem przez złodzieja, który w logach już ma zanotowane kradzieze pojazdów z /v, a jest nim nie jaka Rachel Alfonso, nie znam jej konta globalnego. Wiec prosze o zmienienie kary na AJ lub Klątwe. Z góry przepraszam za moje zachowanie, oraz dodaje, że tego gracza osobiście przeprosiłem i nie chce już tego skradzionego Super GT, chce wrócic w progi moich przyjaciół.
  • Back to top
    • 4

Winczu7503 10/02/2011 - 22:32

Winczu
  • Gracz
Podpisuję się pod apelacją. Znam Seana, gram z nim co dnia. Nie zrobił by czegoś tak głupiego aby dać auto tej pani. Wypożyczył i zniknęło mu z /v. To samo wczoraj-stracił elegy. Byłem świadkiem tych zdarzeń na centrum jak rozmawiał z Rachel o wypożyczeniu na chwilę super GT. Razem z nim, policją ścigaliśmy ją. Nawet Pan Mięrzecki jest świadkiem gdyż lekko drasnąłem w Jego PCJ. Sean Płakał na kropce i dostał AJ. Kto w Was by tego nie zrobił po stracie takich aut? Każdy. Jestem za Seanem nie tylko z tego powodu że to kolega, ale przede wszystkim jeden z najlepszych graczy na tym serwerze. Zna się super na interiorach (udowodnił podczas ustawiania mebli w moim domku), jest naprawdę uczciwym spokojnym graczem. Jego logi mówią za siebie. Jak post wyżej tracicie naprawdę dobrego gracza, który tyle godzin z Wami i nigdy nie było z nim problemów. Jestem za tym by jego kara została zamieniona na choćby 30 dniową klątwę gdyż złodzieje dostają nieraz mniejsze kary w stosunku do jego spamu na /do. Każdy by był wkurzony po stracie wszystkiego, czego dorobił się po tylu h gry. Pozdrawiam całą administrację serwera h-rp.

(pisze to 2 raz gdyż 1 apelacja była niezgodna z regulaminem a po co mam przepisywać to samo- nie powielam wątków) :)
  • Back to top
    • 0

^.^(Die)^.^ 21 10/02/2011 - 22:43

^.^(Die)^.^
  • Gracz
Ja niestety uważam inaczej, oni dają bany aby zarobić kolejne pieniądze, innym to dają ostatnie szanse jak odwalają ale takiemu innemu co ich nie zna to nie dadzą.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic