Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BLOCK]Antony Clementi

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 Denisok1107 09/02/2011 - 20:55

Denisok1
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Antony Clementi
Administrator/moduł nadający karę:Piotreq
Powód kary:/q podczas akcji, BH przy wybuchającym aucie.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam.
Dzisiaj około 19.00 rozpoczeliśmy akcję pod Angels 69 - rozstawiliśmy auta i rozpoczeliśmy ostrzał innej mafii i ich klubu, po czym przyjechało PiDi i zaczęła się strzelanina, wiec wsiadłem do auta i próbowałem zgarnąć moich ludzi - reszta uciekła w inną stronę no to ja rozpoczałem ucieczke dalej autem - uciekałem spory kawałek dookoła jeździłem nawet obok lotniska, po czym podjechaliśmy pod hotel i wsiadłem na motocykl i jeździłem dalej z kolegą z postacią. Jeździliśmy i pomagaliśmy wszystkim naszym ludzią, którzy dostali kulke i byli łapani przez Policję. Później zmieniłem transporta, ponieważ kierowce PCJ'ty złapano, a następnie biegłem na około i wsiadłem do Tahomy podjeżdżając do Richard'a Clementi - mojego brata IC, zastraszyłem Medical Center i wzięłem do auta ów mojego brata IC. A wcześniej co do akcji gdy wybuchało auto, bo przyjechał po mnie Anthony (Multan) wsiadłem do auta i oczywiście gdy jechaliśmy sobie spokojnie PiDi ostrzelało nam auto - zaczęło się palić wysiadłem z auta, ponieważ przez buga wyszedłem z niego i próowałem znów wejść - udało mi się jednak po chwili zaczęło się palić, ja poczełem ucieczke przed auto i na drugą uliczkę (Tą kamienną na Rodeo) przeczekałem tam chwilę i ruszyłem dalej uciekając. A gdy dostałem blokadę jeździłem po pustyni w okolicach tamy - ani razu podczas akcji nie dałem /q. Świadkami jest Medical Center oraz osoby uczestniczące w akcji.
  • Back to top
    • 1

#2 wujek multan 439 09/02/2011 - 20:58

wujek multan
  • Gracz
Denis na bank nie dał /q, ponieważ kiedy leżałem z bw patrzyłem na /id czy nadal jest w grze, był cały czas.
  • Back to top
    • 0

#3 Denisok1107 09/02/2011 - 20:59

Denisok1
  • Gracz
Poza tym można było zauważyć, że ze wszelkich prób starałem się pomóc Multanowi oczywiście w grze, bo tego wymagała przysięga od mojej postaci.
  • Back to top
    • 0

#4 Murders1191 09/02/2011 - 20:59

Murders
  • Gracz
W takim razie, kto strzelał z PCJ? Bo ta osoba uciekła robiąc BH i dała /q.
  • Back to top
    • 0

#5 Denisok1107 09/02/2011 - 21:01

Denisok1
  • Gracz
To na pewno nie ja - przepraszam, później jechałem tym Jeepem - od mola.

Edited by Denisok1, 09/02/2011 - 21:02.

• Back to top
    • 0

#6 Boxer35 09/02/2011 - 21:06

Boxer
  • Świeżak

A wcześniej co do akcji gdy wybuchało auto, bo przyjechał po mnie Anthony (Multan) wsiadłem do auta i oczywiście gdy jechaliśmy sobie spokojnie PiDi ostrzelało nam auto.

Zapomniałeś tylko napisać, jak robiłeś BH próbując uciekać od PD. Jak myślisz, dlaczego został otworzony ogień w stronę auta tego Multan'a? A dlatego, że na plecach miałeś MP5 i skakałeś jak głupi tylko akurat nie zauważyłeś, że obok było SASF które aresztowało twoich członków organizacji, no i cię obserwowaliśmy oczywiście cały czas, jak robiłeś te BH. Otworzyliśmy ogień, bo byłeś uzbrojony. Samochód wybuchł bo zaczeliście uciekać, co tutaj jeszcze więcej mówić, Administracja na pewno sprawdzi twoje logi, czy dałeś /q, czy nie.
  • Back to top
    • 0

#7 HazZze68 09/02/2011 - 21:07

HazZze
  • Świeżak
Jestem głównym światkiem tej akcji więc chyba mam najwięcej do powiedzenia. MC zresztą też. Była akcja tak jak mówi kolega. W pewnym momencie ujrzałem pomoc ze strony kogoś. Nie wiedziałem, że to Denis. Jest on moim bratem IC. Więc za wszelką cenę chciał mnie odbić. W pewnym momencie, podjechał Jeep, policja bez żadnego słowa zaczęła ostrzał. Wtedy widziałem jak Denis uciekał. Jeszcze przed wybuchem. Uciekał przez banan(Na Rodeo ten odcinek w kształcie banana), dalej nie widziałem gdzie. Po jakimś czasie, policja zaczęła jeździć w około i zostawiła mnie i medyków samych. Medycy wyleczyli mnie i podjechał mój brat IC. Zastraszył medyków bronią i zapakował mnie do wozu. Uciekaliśmy cały czas. I schowaliśmy się. Potem obaj weszliśmy na skejpa i zaczęliśmy rozmowę. Grę mieliśmy na pasku. Wtedy ja wszedłem na grę i patrzę, że Denis dostał blokadę konta. Od jednego z policjantów, który był przy mnie.
  • Back to top
    • 0

#8 Denisok1107 09/02/2011 - 21:07

Denisok1
  • Gracz
Pisałem już, że miałem buga więc wyszedłem z auta, a Multan trochę odjechał więc starałem się wrócić do auta...
  • Back to top
    • 0

#9 Boxer35 09/02/2011 - 21:12

Boxer
  • Świeżak
Trochę odjechał i dlatego robiłeś BH? -Daj spokój. Tylko że jakoś on jechał obok nas tym Landstalkerem, a ty biegłeś inną uliczką więc nie wciskaj kitu, że miałeś buga i wyszedłeś z auta.
  • Back to top
    • 2

#10 Denisok1107 09/02/2011 - 21:14

Denisok1
  • Gracz
Co proszę? Jechaliśmy Landstarkerem, obok tego dużego budynku wyszedłem z auta, ponieważ trochę zwolnił, po czym on ruszył no to myślałem, ze coś pisze i biegłem do auta - No tak, bo to było skrzyżowanie, faktycznie inna ulica...
  • Back to top
    • 0

#11 Nieklucz 998 10/02/2011 - 17:19

Nieklucz
  • Gracz
Byłem na tej akcji jako MC, no i nie widziałem kogoś żeby dał /q, a przynajmniej czarne auto jakim jest Landstalker nie wybuchło, przynajmniej u mnie. Wątpię że Denisok dał /q, dostał blokadę za to że uciekł, a wy go nie widzieliście - jak to tak odbieram, nie macie dowodów, według mnie aby go zbanować powinniście coś mieć, tylko logi rozwiążą sprawę.
  • Back to top
    • 0

#12 tiger_zks937 10/02/2011 - 19:18

tiger_zks
  • Gracz

20:02:50] [cmdl] [Antony Clementi] /w 65 Nie placz, bo nie znasz sie na mafii i akcjach to mi przykro.

To Ty nie znasz się na zasadach działania zorganizowanej przestępczości. Nikt nie jest takim debilem, aby urządzać strzelaniny kilkunastu osób w środku miasta - warto wynająć pojedyńczą osobę, która odwali brudną robotę za całą resztę.

[20:04:48] [cmdl] [Antony Clementi] /re Paru.
[20:05:01] [cmdl] [Antony Clementi] /re Ostrzeluje.
[20:05:10] [cmdl] [Antony Clementi] /oo W szpitalu ich rozjebiemy.
[20:07:14] [cmdl] [Antony Clementi] /re Ryj jade m4 kupic.
[20:07:46] [cmdl] [Antony Clementi] /re Nie, chodzi mi o szybką akcję ;).
[20:12:13] [cmdl] [Antony Clementi] /w 89 Help.
[20:12:37] [cmdl] [Antony Clementi] /w 89 Molo z kolem.
[20:15:45] [cmdl] [Antony Clementi] /w 113 Bialy dom.
[20:15:54] [cmdl] [Antony Clementi] /re Nie wiem ;o.
[20:16:05] [cmdl] [Antony Clementi] /re Biegne w strone mola.
[20:16:24] [cmdl] [Antony Clementi] /re Dawaj molo!
[20:16:57] [cmdl] [Antony Clementi] /re Wracaj..
[20:17:05] [cmdl] [Antony Clementi] /re Molo...
[20:22:34] [cmdl] [Antony Clementi] /w 34 Jestes?
[20:23:01] [cmdl] [Antony Clementi] /re Masz auto?
[20:23:18] [cmdl] [Antony Clementi] /re To dawaj na molo.
[20:23:22] [cmdl] [Antony Clementi] /re Odbijemy jednego.
[20:23:41] [cmdl] [Antony Clementi] /re Dobra.
[20:25:23] [cmdl] [Antony Clementi] /re Maja Cie?
[20:25:39] [cmdl] [Antony Clementi] /re To dawaj.
[20:25:47] [cmdl] [Antony Clementi] /re NO chodz...

Cała masa Twojej gry OOC.

[20:39:31] [chat] [John_Raindway]: . Antony Clementi. -To ten dał /q i ten robił BH.
[20:40:14] OnDialogResponse(277,0,0,0,'58 Antony Clementi') [Christopher Fame]
[20:40:21] [part] Antony_Clementi has left the server (58:2)

Dziwny zbieg okoliczności, nie?

[20:12:55] [chat] [Antony_Clementi]: Drive by im!

Coś, co mnie najbardziej rozbawiło - osoba, która zna się świetnie na mafiach. :lol:
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic