Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Didier Siviero

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siwerson167 16/10/2009 - 21:22

Siwerson
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Didier Siviero
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: AirBreak
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc zacznę od początku. Około godziny 21 wybrałem się na patrol. Kilka minut później dostałem losta. Po zalogowaniu na serwer udałem się w stronę radiowozu. Przeszkodził mi lag (u mnie to normalne, po takim lagu powinienem dostać crasha), nagle wybiło mnie w powietrze i pojawiłem na mapce gdzieś w okolicach LS. O dziwo spadłem w to samo miejsce gdzie zaczynałem iść. Później zauważyłem, że dostałem bana...
Kilka dni temu testowałem wraz ze znajomym na jego serwerze antycheat (serwer do stuntu)i instalowałem w tym czasie czity, jednak tym razem przed zalogowaniem sam je wyłączyłem. Jeśli to jest przyczyną mojego bana, to przyznaję że nie naprawdę nie chciałem działać na niekorzyść serwera oraz Wszystkich graczy.
Wiem, to co napisałem wydaje się Wam nieprawdą, jednak tak nie jest. Po co miałbym kłamać? Bardzo mi zależy na tym UnBanie, dlatego proszę aby mój wniosek został jak najszybciej rozpatrzony. Na HRP gram od początku, nie było na mnie żadnych skarg, nigdy nie dostałem żadniego AJ, więc uważam że są to mocne argumenty, ale o tym zadecyduje administracja. Jeśli to wina czitów, to więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Najmocniej Wszystkich przepraszam i proszę, aby moja postać została odbanowana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://img203.imageshack.us/i/samp002v.png/
Niestety mam tylko ten, teraz żałuję, że nie zrobiłem ich więcej od razu po całym zajściu.

Jeszcze raz przepraszam...
  • Do góry
    • 0

#2 Paweł Chonchera147 16/10/2009 - 22:09

Paweł Chonchera
  • Gracz
Okolicach LS? Gdzie dokładnie.
  • Do góry
    • 0

#3 Siwerson167 16/10/2009 - 22:12

Siwerson
  • Gracz
Na małej mapce było to w okolicach BlueBerry czy jakoś tak ta wieś się nazywa. Trwało to jakieś 2-3 sekundy, zanim spadłem na ziemię. 
Staram się sobie przypomnieć czy na 100% wyłączyłem czity przed zalogowaniem, jednak wydaje mi się, że to zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#4 Siwerson167 17/10/2009 - 11:18

Siwerson
  • Gracz
A, zapomniałem dodać, że cała sytuacja wydarzyła się w LV obok hotelu. 
Jeśli jestem winny tej całej sytuacji (nie można wykluczyć takiej możliwości) czego bardzo żałuję, czy jest możliwość zmiany kary na wysokie AJ? Bardzo mi zależy na UnBanie.
  • Do góry
    • 0

#5 * B M61465 17/10/2009 - 12:10

B M
  • Zarząd
600 minut AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych