Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Ivan Bonadio

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 wojtek502 4 08/02/2011 - 11:17

wojtek502
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Ivan Bonadio
Administrator/moduł nadający karę:Albert Ryterski
Powód kary:MK
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Przepraszam, co jest w tym zlego ze kiedy skasowaliscie mi moje drugie konto a to mi dal kolega to odrazu ze mam MK. Prosze odblokujcie mi to konto bo jak bany za to dajecie to jest bez sensu. Wydalem 1,22 na sms i zycze sobie abyscie to uszanowali, płace-wymagam. To co teraz robicie w tym momencie to jest zwykla kradziez.
  • Back to top
    • 1

#2 El_Mijakke 233 08/02/2011 - 14:35

El_Mijakke
  • Gracz

*
POPULAR

Tak dla przypomnienia...

Posted Image

To chyba Serwer nie dla Niego.
Posted Image
  • Back to top
    • 3

#3 El_Mijakke 233 08/02/2011 - 15:56

El_Mijakke
  • Gracz
Odpowiedź jest prosta - może i płaciłeś, ale złamałeś regulamin tego Serwera, doprowadzając do banicji konta. To, że wykazałeś się głupotą zakładając drugie, to już inna sprawa. Łamiąc zasady, wykluczasz się ze społeczności, na własny koszt. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że MK jest karane, tak? Tak. Dobranoc, cześć, hasta la vista, goodbye, aufwiedersehen, ciao, na shledanou, aloha, bless, adios, до побачення, بدرود.

Edited by El_Mijakke, 08/02/2011 - 16:04.

• Back to top
    • 1

#4 Maks 2 08/02/2011 - 16:55

Maks
  • Gracz
Kolego powiedzialem ze z tobą nie mam zamiaru rozmawiac a konto dostalem od kolegi nie zakladalem drugiego masz szczescie ze mieszkasz daleko bo naprawde denerwujesz mnie.
  • Back to top
    • 0

#5 El_Mijakke 233 08/02/2011 - 16:56

El_Mijakke
  • Gracz
Nie po twarzy :o !

To jak to się dzieje, że konto masz od kolegi, ale płaciłeś za rejestrację, hę?
  • Back to top
    • 0

#6 Mambamija0 08/02/2011 - 17:18

Mambamija
  • Świeżak

Kolego powiedzialem ze z tobą nie mam zamiaru rozmawiac a konto dostalem od kolegi nie zakladalem drugiego masz szczescie ze mieszkasz daleko bo naprawde denerwujesz mnie.

:D Grozisz mu? Jesteś dnem, mocny tylko przez internet...
  • Back to top
    • 0

#7 Maks 2 08/02/2011 - 18:09

Maks
  • Gracz
napewno mocniejszy od ciebie cioto!
  • Back to top
    • 1

#8 El_Mijakke 233 08/02/2011 - 19:21

El_Mijakke
  • Gracz
Trzecia obraza z rzędu, jestem pełen podziwu i zastanawiam się czemu jeszcze Administracja nie zabrała Ci możliwości pisania. W jednej apelacji napisałeś z dwóch kont - moje gratulacje ;)
  • Back to top
    • 0

#9 NiggaBoyz660 09/02/2011 - 15:40

NiggaBoyz
  • Gracz
Usmialem sie to czytając :D
Chłopcze, przedstawię Ci kilka powód dla których jestem pewien, iż nie złożył byś sprawy w sadzie.
1) Policja, etc. Zajmują sie sprawami kradzierzy gdy kwota przekroczy 200zl.
2) Groziles tutaj innym - teraz my możemy złożyć sprawę do prokuratury.
3) Jesteś pokoleniem JP i NEO gdyż grozisz przez internet a w zeczywistosci jesteś pewnie 11letnim dzieciakiem który jest przez wszystkIch pomiatany.
4) Znając życie nawet nie znasz kodeksu cywilnego/karnego ani regulaminu net4game.com --> zlamales go wielokrotnie wiec jak najbardziej kara powinna zostać zatrzymana - jestem rownież za zwiększeniem ów kary do blokady postowania na czas wieczny - za groźby i liczne obrazy.

@Proszę nie nadawać mi punktów za ta wypowiedz, gdyż sadze iż nie jest to zbędny post...

(jego post został usunięty)

Tak tan napewno JP i Neo nie jestem wiec sie pierdol a wlasnie taki pipki jak ty ktore sa wydymane przez stado murzynow, są pomiatane zapraszam mozemy sie przekonac a na tym chujowym serwie nie musze grac z takimi bez mózgami jak wy wszyscy Pomiatani to jestescie wy przez kolegow rodzicow a ze gracie w to to znaczy ze tylko w grze jestescie wstanie sie dorobic fortuny, a w RL se rady nie dajecie. Zycze wszystkim z tego badziewia. Gangsta tylko przez serwer HA!

No cóż, może ja jeszcze nie pracuję i nie jestem w stanie dorobić się fortuny ale rodzice to co innego - cóż. Natomiast zauważyłem, iż Ty jak i Twoja rodzina na pewno nie macie fortuny, gdyż ludzi którzy nie mają pustych portfeli potrafią się zachować z godnym sobie szacunkiem - Tobie go brak, jesteś nic nie wartym szczylkiem który tylko robi z siebie pośmiewisko na oczach bardzo dużej społeczności :ban: :fp:

Edit:
Nawet daty w profilu nie ustawiłeś, no cóż - ile masz lat, 10? Zapewne tak, przynajmniej zachowujesz się na takiego 10 letniego dresiarza co to "kozaczy" się po korytarzu szkolnym i żuje gumę na lekcji śmiejąc się z własnych żartów... -_-

Edited by NiggaBoyz, 09/02/2011 - 18:29.

• Back to top
    • 0

#10 Shpak227 09/02/2011 - 18:30

Shpak
  • Gracz

*
POPULAR

** Shpak idzie się wysrać, bo nie może patrzeć na tą debilną konwersację. **

Weźcie to zamknijcie. :fp:
  • Back to top
    • 3

#11 tiger_zks937 09/02/2011 - 18:46

tiger_zks
  • Gracz
Twoja kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic