Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Marco Delgado

• Please log in to reply
4 replies to this topic

BoBer 60 16/10/2009 - 17:37

BoBer
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Marco Delgado
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Anticheat
Powód uznany przez administratora: Unfreeze
Wyjaśnienie poszkodowanego: Byłem na rekrutacji do straży granicznej i były testy, 3 ostatnie osoby, które biegły odpadały i ja dobiegłem na końcu wiec administrator żeby ktoś nie oszukiwał dawał BW. Dostałem to BW i wyszedłem na chwile do pulpitu, gdy wszedłem do gry dostałem bana z powodem Unfreeze.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://img385.images...53/samp054a.png
  • Back to top
    • 0

rysieku 0 16/10/2009 - 17:40

rysieku
  • Świeżak
Jestem za unBanem najzwyklejszy błąd Anicheata najwyraźniej jest on niedopracowany:)
Powinieneś dostać jak najszybciej UnBan.

// Ban na forum. Durny post.
  • Back to top
    • 0

Ukleja 3 16/10/2009 - 19:40

Ukleja
  • Świeżak
Pewnie to był błąd ale może ktoś myśleć że naprawdę to zrobił, otóż znam Marco dobrze i nie był by on w stanie użyć tak zwanych "czitów". Zromwaiałem z nim i widać że zależy mu na UnBan'ie, powiedział mi że : Dobiegał ostatni gdy była Rekrutacja do wojska i ostatnim trzem dawał admin BW i on był ostatni przez lagi, zszedł do pulpitu i powrócił do gry i dostał bana. Tak mi powiedział wieże mu i jestem za UnBanem
  • Back to top
    • 0

Carlo 336 16/10/2009 - 19:42

Carlo
  • Gracz
Tak, potwierdzam wszystko co Marco pisał. Rozmawiałem z nim w tym czasie na skype i byłem cały czas kolo niego i tez obok miałem BW. Jak dla mnie powinien być unban ponieważ jest on nie winny.
  • Back to top
    • 0

BoBer 60 17/10/2009 - 13:14

BoBer
  • Gracz
Ja też zapewniam ze nie czitowałem, szkoda by mi było konta na którym gram od v3 i mam przegrane 340 godzin. 
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic