Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Manuel Garcia

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mani0 16/10/2009 - 17:27

Mani
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Manuel Garcia
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: anticheat
Powód uznany przez administratora: AirBrake
Wyjaśnienie poszkodowanego: Cóż, wygląda mi to na najzwyklejszy błąd systemu lub ingerencje jakiegoś czitera. Cała sytuacja zaszła około godziny 18.10 Byłem na stacji w pobliżu LVPD, popracowałem trochę i potem poszedłem się przebrać i postanowiłem przejść się do kasyna, wtedy nagle przeniosło mnie w jakieś miejsce w LV (jego lokacja jest na screenie nr 2) i zostałem zbanowany. Bardzo prosiłbym administrację o odbanowanie, ponieważ gra tutaj całkiem mi się spodobała. Chciałbym też dodać, że nigdy wcześniej nie miałem powodu do używania wspomagaczy, a nawet nie mam zainstalowanego jakiegokolwiek. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie i będę mógł dalej tu grać.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://i37.tinypic.com/95vucy.jpg http://i33.tinypic.com/2mfnsw5.jpg
  • Do góry
    • 0

#2 rysieku0 16/10/2009 - 17:33

rysieku
  • Świeżak
Lol?! wtf czemu uciołeś screen nr.1?,bałeś się ze będzie widać sobeita??!!

Jestem za nie unBanem

Specjalnie uciąłeś screen nr.1 aby nie było widać napisu "Mod_Sobeit"....
I nawet nie próbuj się tłumaczyć tym że uciąłeś to po to aby mniej ważyło bo w takie bajki nie uwierze powinieneś dostać bana na forum za kłamstwa!
  • Do góry
    • 0

#3 Mani0 16/10/2009 - 17:43

Mani
  • Świeżak
Tak, widzę, że wypowiedział się prawdziwy ekspert w tych sprawach. Skoro uciąłem pierwszy screen, żeby niby nie było widać sobieta to czemu 2 jest cały?? Następnym razem zastanów się proszę do końca zanim coś napiszesz.

EDIT: Czy mógłby go ktoś stąd zabrać?

EDIT 2: Dzięki :D
  • Do góry
    • 0

#4 rysieku0 16/10/2009 - 17:45

rysieku
  • Świeżak
Bo na drugim nie widać napisu "Mod_Sobeit"?
Gram na DM czasami z Sobeitem i wiem co gdzie jest,
Myślisz ze nigdy nie widziałem interfejsu Sobieta? to jesteś w błędzie...
Nr.1 uciąłeś bo było widać "Mod_Sobeit" a Nr.2 nie uciołeś bo nie było widać to po co usuwać jak nie widać no nie?!
  • Do góry
    • 0

#5 Rafał.40 16/10/2009 - 18:55

Rafał.
  • Gracz
Hmm grałem z Tobą chwile i jesteś dobrym graczem. Jak to co mówisz jest prawdą, to jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#6 Bobicz 2435 16/10/2009 - 19:46

Bobicz
  • Gracz
Jestem za. Znam go 1,5 roku (OOC, in Real), nie powinien kłamać.
  • Do góry
    • 0

#7 Nikoo0 16/10/2009 - 21:47

Nikoo
  • Świeżak
Jestem za unbanem. Znam tego gracza już 3 miesiące z innych serverów i tego. Nie używa on nigdy wspomagaczy, ma bardzo dobry poziom rp, wątpię aby kłamał.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych