Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlockOoc] Jack Thomsons

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Cichyx093 0 16/10/2009 - 17:06

Cichyx093
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Jack Thomsons
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Gra OOC
Wyjaśnienie poszkodowanego: Była taka akcja z naprawianiem łodzi OOC przez admina a ja tylko napisałem na OOC hehe i ;p jak dobrze pamiętam no i misiek zablokował mi ooc. Mam już jakiś czas zablokowany czat OOC który bardzo jest mi potrzebny do gry. Wiem ,ze jest to może i głupi pomysł ,że do gry mi potrzebny ale dużo osób pyta się mnie o coś na /w albo na (.) a ja nie mam jak im odpisać. ogólnie trza komuś czasem zwrócić uwagę ooc czy coś np. skuwam kogoś a ktoś mnie leje więc powinno by się poinformować na ooc ,że jest skuty i nie może mnie uderzać. No ogólnie czat OOC zawsze się przyda i na pewno nie do głupot jakie zrobiłem przez co prosiłbym o UnOOC i z góry przepraszam. Dziękuję i pozdrawiam...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 17:08

Biggie
  • Gracz

[...]
5. Forum jest moderowane. Dodawanie kilku wątków jest jednoznaczne z nieprzeczytaniem tej informacji, a więc i jakichkolwiek zasad, a w konsekwencji brak możliwości odwołania się od kary.

Jest już jeden taki twój temat: Unblock OOC
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:09

rysieku
  • Świeżak
Hmm po przeczytaniu myślę ze powinieneś dostać Unblock OOC bo tak to ktoś się pyta ciebie a ty nawet odpowiedzieć nie możesz,no i to że jak jesteś w tym PD[chyba] to potrzebne ci OOC żeby zapytać się kogoś np o której zebranie ...
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 17:10

Biggie
  • Gracz
Może się zapytać na forum, albo IC na radiu...
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:12

rysieku
  • Świeżak
A co jak ktoś do niego z znajomych IC piszę na /w a on odpowiedzieć nie może ? to co wtedy druga osoba myśli ze już go nie lubi... i po prostu ma go gdzieś.
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 17:13

Biggie
  • Gracz
To tamta osoba powinna czytać forum, nie ważne, ja jestem za zostawieniem blokady ;>
  • Back to top
    • 0

Cichyx093 0 16/10/2009 - 17:24

Cichyx093
  • Zbanowani
Co ty kurna jesteś tak za tą blokadą ? Ciekawe jak byś sobie rozegrał akcję jak kogoś skuwasz a ktoś cię rękami okłada ? Nie no najlepiej doprowadzić niech zrobi Ci bw, pobije, ucieknie, narozrabia jeszcze więcej. Jak ktoś podchodzi do ciebie prosi Cię o pomoc bo nie moze czegoś zrobić (na ooc) a ty stoisz jak dureń nic nie odpisujesz to tamten pomyśli ,że jesteś frajer i olewasz go. zastanów się nad czymś 5 razy zanim coś napiszesz.
Jesteś związany z tym tematem ? Nie to skończ pisać durne posty. Czekam na odpowiedź od administracji. Napisałem drugi temat z tego względu ,ze może nie sprawdzają bo mam nie według wzoru.
I dziwne jest to ,ze administracja nie odpisuje już od 28-09-2009 a mamy już 16-10-2009.
I w ogóle kogo ma interesować ,że jakiś Srali Talali ma blocka ooc ? Każdy dba o swój interes.
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:30

rysieku
  • Świeżak
Cichyx zgadzam się z tobą w 100%!!!

Biggie ciekawe jak ty byś się czuł gdybyś miał blokadę OOC i wszyscy by byli za nie żeby dać unOOC.
Potem by ktoś ci pisał na /w jesteś ?!!,obraziłeś się?!,dobra to nara!!.

Cichyx,nie zwracaj uwagi na Biggie on nie ma serca i miłosierdzia do drugiego człowieka...
Powinieneś dostać jak najszybciej unOOC
  • Back to top
    • 0

Cichyx093 0 16/10/2009 - 17:31

Cichyx093
  • Zbanowani
Dzięki bardzo ,ze mnie popierasz. Oczywiście grę ooc należy jak najwięcej ograniczać ale czasami są sytuacja gdzie trza coś wytłumaczyć czy pomóc.
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:35

rysieku
  • Świeżak
Zgadzam się z tobą Cichyx,że trzeba ograniczać OOC ale są sytuacje gdy trzeba użyć chatu OOC żeby odpisać koledze w IC któremu ma się kontakt tylko w grze.
Czekam na adminów aż dadzą ci unOOC:)
  • Back to top
    • 0

life4true0 16/10/2009 - 19:55

life4true
  • Świeżak
Popieram unBlock OOC, bez tego zupełnie nie da się grać. Znam Jacka z świata realnego, więc uważam, że już raczej tak nie zrobi.

I do Biggie:
Chłopie, potrafisz grać tyle bez OOC ? Nie... Patrząc na ilośc postaci potworzonych na Twoim koncie sądze, że wcale nie jesteś lepszy od Cichego, więc proszę Cie skończ to co starasz się tutaj sobą zareprezentować bo nic tym nie zdziałasz...
Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 16/10/2009 - 21:30

Kobył
  • Gracz
Truł dupę Miśkowi na /ro. Nie wiem co o Tym myśleć, dlatego uważam - Cichy powinien dostać unblocka OOC, LECZ gdy zostanie ukarany w ten sam sposób znów, niech nie piszę apelacji o zdjęcie kary
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic