Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [AdminJail]/Kazuo Morri

• Please log in to reply
25 replies to this topic

[F]iliu*S*1 16/10/2009 - 16:59

[F]iliu*S*
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Kazuo_Morri
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Williams_Fox (Misiek)
Powód uznany przez administratora: Próba ominięcia odliczania...
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc dziś malowałem samochód pewnemu mężczyźnie, żeby odegrać okcję RolePlay biegałem wokół samochodu ze sprayem malując go... Jak już odliczanie dobiegało końca, przeniosło mnie do AdminJailu i kara to 5000 mint. Nie wiem, może zły humor Miśka, albo poprostu mnie nie lubi. Może i mam swoje wady, ale zą też zalety, i proszę o jescze raz przemyślenie mojego wyroku. Moim zdaniem 5 tysięcy minut za nie wiem co, to nie jest słuszna kara. Chcę pograć na h-rp jescze troche, ale jeśli mi nie zmniejszą kary to chyba się pożegnam. Myślę że aż takim złym graczem nie jestem... Wysyłajcie swoje zdania.
Dowody, zdjęcia:http://domaukcyjny.foreo.pl/download/file.php?id=22

Jeśli naprawdę źle zrobiłem, to chyba się pogodzę z tym że pora na mnie... Pozdrowienia KubuŚ
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:03

rysieku
  • Świeżak
Jestem ZA!!! powinieneś dostać UnAJ !
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 17:04

Biggie
  • Gracz
Syfnie to napisałeś, wszystko się zlewa... Sądzę że niektórym nawet nie będzie się chciało tego rozszyfrowywać. A co do tego odliczania to nie wiem za co siedzisz, ja się na BA nie znam ;P Ostatnio mi Misiek zarzucił trainery, ale to już inna bajka :D[/quote]
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 16/10/2009 - 17:10

[F]iliu*S*
  • Gracz
Może i popełniałem błędy, ale jak to mówią "każdy je popełnia". Człowiek na błędach się uczy, i chcę z wami jescze troche pozostać, mam wiele przyjaciół których si będe trzymał... Dzięki
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 17:12

Biggie
  • Gracz
Popraw czytelność swojego pierwszego posta, bo admini przez to mogą się wypowiedzieć negatywnie, osobiście jestem za zdjęciem AJ'a
  • Back to top
    • 0

CoveN124 16/10/2009 - 17:13

CoveN
  • Gracz
Bug abusing, omijanie odliczania ... Pierwszy raz o takim czymś słyszę ... ;| Jestem jak najbardziej za UN AJ !

// Ban na forum. Durny post.
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:14

rysieku
  • Świeżak
Bug abusingTo używanie Bugów gry...
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 16/10/2009 - 17:36

[F]iliu*S*
  • Gracz
Bardzo proszę graczy o wypowiadanie się o moim "losie", oraz o werdykt końcowy administratora. Bardzo lubię h-rp i pragnę na nim jescze pozostać.
  • Back to top
    • 0

Huzar 117 16/10/2009 - 17:53

Huzar
  • Gracz
Jestem za aj ale nie 5000 min tylko 1000 :D Lecz od miśka zależy czy dostaniesz un aj czy nie ;)
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 18:00

Lemonss
  • Gracz
Myślę że można zmniejszyć do 500 i tak to było dla niego nauczką, ale następnym razem już tak nie robić. Jestem za zmienieniem kary na góra 1000min.
  • Back to top
    • 0

CloN4 16/10/2009 - 18:01

CloN
  • Gracz

żeby odegrać okcję RolePlay biegałem wokół samochodu ze sprayem malując go

Sam sobie odpowiedziałeś.
Może nie jesteś świadomy tego, że spam do administratora nic nie pomoże i tylko pogorszy sprawę.

Chcę pograć na h-rp jescze troche, ale jeśli mi nie zmniejszą kary to chyba się pożegnam.

AdminJail to nie ban, zawsze można założyć nową postać i grać od nowa. Chyba, że obrazisz się jak większość na administrację i odejdziesz?
Jestem przeciw.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 16/10/2009 - 20:27

[F]iliu*S*
  • Gracz
Bardzo, ale to bardzo mi zależy na tej postaci... Naprawdę nie wiem za co tej AJ, biegałem wokół niego bo odgrywałem akcje RP, przecież nie będe pryskał w miejscu i całe auto zostanie polakierowanie... Bardzo proszę o UnAj, w najgorszym przypadku zmniejszenie kary... Dziękuję z góry.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 16/10/2009 - 20:42

adamingo36
  • Gracz
No nie! Kazuo Morri to NAJLEPSZY pracownik jakiego miała Cafe De la Rosa od powstania aż do dziś, Qba odznacza się świetnym RP, a w tym co on robił na stacji nie widzę nic dziwnego - psikał lakierem dookoła wozu i nie mam zielonego pojęcia z jakiej racji została nadana tak surowa kara. Już z pierwszego postu wynika, że jeżeli zrobił coś nie tak to nie zrobił tego umyślnie. Kara 5 tysięcy minut AJ to według mnie spore przegięcie i jestem całkowucie&totalnie za zdjęciem tej kary, bo Qba to na prawdę gość z klasą i wątpię by robił kiedykolwiek BA - no chyba że nieświadomie.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 16/10/2009 - 20:48

[F]iliu*S*
  • Gracz
Dziękuję za poparcie Bracie... Ale słów admina tu nie mogę się dopatrzyć, ale nie załamuję się jescze, cierpliwie czekam na werdyk administracji. :|
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 16/10/2009 - 21:26

Kobył
  • Gracz
Herming odsiedział, Ty też możesz. Się ciesz, że banana nie dostałeś. Jeśli chodzi o zdjęcie kary - jestem neutralny.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 17/10/2009 - 11:49

adamingo36
  • Gracz

Herming odsiedział, Ty też możesz.

No ale jak Herming siedział to chyba wie za co i to było słuszne, prawda?
A dlaczego Qba ma siedzieć jak nawet nie ma pojęcia co zrobił nie tak??
  • Back to top
    • 0

kiraku19 17/10/2009 - 11:56

kiraku
  • Świeżak
Nie tylko on nie ma pojęcia co i jak ja też nie wiem za co ten aj. Kiedy on jakiegoś buga użył?? Nie rozumiem tej kary. Jetem za un AJ.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 17/10/2009 - 11:58

[F]iliu*S*
  • Gracz
Ale Herming miał tysiąc coś minut, a ja mam pięć tysięcy. Zależy mi na mojej postaci...
  • Back to top
    • 0

Filuś234 17/10/2009 - 17:04

Filuś
  • Gracz
Jestem ZA UnAJ'otem dla tego gracza... Ma dobre RP i napewno tego nie zrobił umyślnie.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 17/10/2009 - 17:11

[F]iliu*S*
  • Gracz
Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego podania... Naprawdę to co robiłem było normalne, al jak zrobiłem coś złego, to nie byłem o tym przekonany.
  • Back to top
    • 0

Herming 283 17/10/2009 - 17:47

Herming
  • Świeżak
Nie znam sprawy do końca, jestem neutralny. Moim zdaniem można dać szansę, ale to administracja ma ostatnie słowo.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 17/10/2009 - 20:59

[F]iliu*S*
  • Gracz
Kurcze naprawdę żałuję tego co zrobiłem, iż nie wiedziałem że to jakiś Bug... Jescze raz przepraszam Bartka (Miśka) za ten spam na /w, Przepraszam...
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 18/10/2009 - 06:36

Family Guy
  • Gracz
No nie wiem, lepsze to niż Block. Bo znów jak byś miał blokadę konta to byś prosił o AJ, a jak masz AJ to prosisz o to. Przeprosiny tu nic nie dadzą, było myśleć co się robi. Odsiedź swoje i wyjdziesz.
  • Back to top
    • 0

[F]iliu*S*1 18/10/2009 - 09:22

[F]iliu*S*
  • Gracz
Odsiedź swoje i wyjdziesz? Człowieku to jest 5000 minut online. Za to czego nie zorbiłem, lub zrobiłem nieumyślnie...
  • Back to top
    • 0

CloN4 18/10/2009 - 11:19

CloN
  • Gracz
Pięć tysięcy minut to dla ciebie tak dużo? Tak ci zależy na postaci, tak płaczesz i błagasz na forum że zapomniałeś o siedzeniu w AJocie.
  • Back to top
    • 0

B M62155 19/10/2009 - 00:22

B M
  • Zarząd
Kara zmniejszona do 1000 minut.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic