Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnCK]Michael Mino

• This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

Mioki 1 16/10/2009 - 15:32

Mioki
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Michael Mino
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Frank Luccazzo
Powód uznany przez administratora:CK
Wyjaśnienie poszkodowanego:No więc. Byłem z SFSL w LV patrzyliśmy razem z prezesem na dom który kupił. Ocenialiśmy itp. Wkrótce potem usłyszałem krzyk kolegi. Nie pamiętam nicka. Chwile jeszcze postaliśmy i nagle on zjawił się za rogiem i szedł kulejąc. Dał /do ma rozwalone kolano. Podjechałem i powiedziałem żeby wsiadł. Wsiadł i pojechaliśmy. Chciałem go zawieźć do szpitala a on powiedział ,że jak go zawiozę to mnie zbije. W tym momencie zrobiłem Lekkie Non-rp I dałem /me klika guzik pod kierownica. /do michaela i jego kolegę dzieli plastikowa gruba szyba. Potem jak dojechaliśmy on próbował uciec. Starałem się go zaciągnąć do wozu ale on wymierzył mi cios w klatkę piersiową tzw. splot słoneczny i ja wtedy napisałem /do cios był śmiertelny.
ale zanim zdążyłem wysłać wiadomość on był już daleko IC... wtedy napisałem do Franka ,żeby dał mi CK. I cyk. Tak było. Proszę o UnCK bo nie myślałem co robię wyrażam skruchę za to co zrobiłem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niestety nie mam.
  • Back to top
    • 0

Matador 5 16/10/2009 - 15:39

Matador
  • Zbanowani
Następnym razem pomyśl co piszesz do administracji i w ogóle. Teraz dostaniesz UnCK i będzie zmartwychwstały Michael Mino? Mogłeś pomyśleć co robisz.

Jestem za CK.
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 15:44

Mioki
  • Zbanowani
Albo ,że trafił do kostnicy a w niej się zdołał obudzić ? Tak było... jakaś tam staruszka 87 lat tak miała...
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 16:00

Biggie
  • Gracz
To byłem ja! Shun Yamada :D Tak było dokładnie jak on powiedział, ja mu pisałem na PW że takie coś nie powinno być śmiertelne dla osoby w jego wieku IC, ale nie posłuchał, wyżalił mi się trochę i dostał CK :-) Ja IC nie wiem o jego śmierci więc skruchy nie mam ;> Nie wiem co o tym myśleć, może być tak że zapadłeś w śpiączkę, a jeżeli nie to soory, CK ;(
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 16:00

Lemonss
  • Gracz
Jeżeli zginął to już nie zmartchywstanie? Jestem za zostawieniem Character Killa.
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 16:11

Mioki
  • Zbanowani
Zależy. Bardzo chciałbym dostać UnCK. Lubię serwer a nie mogę się zalogować z powodu bugów (nieprawidłowe hasło) więc inna postać odpada... A co do IC mógł mnie ktoś później znaleźć (na granicy życia i śmierci) i pomóc mi (Ck pod szpitalem !!) a ja zapadłem w parodniową śpiączke.
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 16:20

Biggie
  • Gracz
Ja proponuję żebyś zrobił coś żeby Ci admini usunęli to twoje nowe konto, a ty sobie zrobisz drugie, to może Ci hasło pójdzie. Nie chce żebyś odchodził z serwa, fajnie się z tobą gra :-)
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 16:23

Mioki
  • Zbanowani
Wiem ale też chodzi o dorobek... nie po to miałem prawie 60h online i sabre i forse zeby teraz tracić...
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 16:32

Biggie
  • Gracz
Ehh... To już nie mój problem, czy administracji. Było myśleć wcześniej. Jak to się mówi "najpierw myśl, potem rób" :D
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 16:41

Mioki
  • Zbanowani
Niestety taki już jestem :D
  • Back to top
    • 0

Action.0 16/10/2009 - 16:49

Action.
  • Gracz
Jestem za zostawieniem CK. Przecież nie zmartwychwstaniesz...
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 16:52

Mioki
  • Zbanowani
ale już pisałem... ,że CK dostałem koło szpitala a skoro ciało zostaje na miejscu to mógł mnie ktoś znaleźć i zanieść do szpitala na granicy życia i śmierci - czytaj ze zrozumieniem...
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 16:54

Biggie
  • Gracz
Prosił bym o odpisanie administratora, ponieważ intryguje mnie ta sprawa >.<
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:19

rysieku
  • Świeżak
Mioki:

Starałem się go zaciągnąć do wozu ale on wymierzył mi cios w klatkę piersiową tzw. splot słoneczny i ja wtedy napisałem /do cios był śmiertelny.

Mioki:

ale już pisałem... ,że CK dostałem koło szpitala a skoro ciało zostaje na miejscu to mógł mnie ktoś znaleźć i zanieść do szpitala na granicy życia i śmierci - czytaj ze zrozumieniem...

Więc tak pierw napisałeś na /do że "cios był śmiertelny." a potem ktoś cie wzioł do szpitala i cie ożywił a byłeś martwy?...

Osobiście CK powinno pozostać...
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 17:20

Mioki
  • Zbanowani
Nie koniecznie... skoro CK a jest możliwość tzw "śmierci klinicznej" ,że ktoś umiera 3 dni nie żyje (nie jezus) i potem się przebudza jakby nigdy nic
  • Back to top
    • 0

rysieku0 16/10/2009 - 17:25

rysieku
  • Świeżak
Mioki ty chyba nie wiesz co to znaczy "cios był śmiertelny".
Jeżeli cios był śmiertelny to nie ma takiego czegoś ze umierasz przez 3dni...
Tak samo jak bym ci walnął kulkę w łeb a potem byś przez 3dni umierał.
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 16/10/2009 - 17:40

Mioki
  • Zbanowani
Nie o to chodzi ,że przez 3 dni umiera (traci siłę) tylko zmarł i 3 dni nie żyje a potem tj. śmierc kliniczna przebudza się
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 17/10/2009 - 20:24

Mioki
  • Zbanowani
Odświeżam - znikło z "podforum" i nikt nie rozpatrzył.
  • Back to top
    • 0

Mioki 1 02/11/2009 - 21:57

Mioki
  • Zbanowani
Odświeżam.Ponad 3 tygodnie i nic. Proszę o szybkie rozpatrzenie.
  • Back to top
    • 0

Seba30 03/11/2009 - 08:53

Seba
  • Gracz
Postać nie zostanie odblokowana, miej się na baczności i postępuj roztropniej w kreowaniu życia i śmierci, następnych postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic