Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan} Dajcie mi ostatnią szanse Sani Issa

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marco_Frost 0 16/10/2009 - 15:31

Marco_Frost
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sani Issa Abdul Issa
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: Przelewanie Kasy
Wyjaśnienie:To nie był przelew kasy bo ja miałem kupić skuter dla brata on dał mi 200 dolarów żebym kupił bo miałem 202 ale ja mu dałem 400 bo on sam miał kupić czyli pożyczyłem mu 200 dolarów i oddałem 200 on miał sobie kupić skuterek po co mi kasa ja chce tutaj grać jestem Rpowcem prosze dajcie UnBan bo powtarzam to nie przelewanie kasy on dał mi 200 ja jemu oddałem 200 i dodałem jeszcze swoje 200 bo tamten chciał sprzedać skuter za 400 dolarów i ja Sani Issa i mój kolega Abdul issa Abdul miał 200 a ja Sani Issa miałem 202 dałem Abdulowi 400 bo on dał mi 200 i on miał sam sobie kupić skuterek czyli ja mu pożyczyłem na skuter i my gadamy na Skype i powiedział mi że mi odda i chciałem to napisać IC ale dostałem niesprawiedliwego BANA spytajcie się nawet tego ziomka na pamiętam nicku ale on chciał sprzedać skuter mojemu bratu a ja mu tylko pożyczyłem na skuter i miał mi oddać kiedy zarobi. 
czyli że ja miałem 200 i Abdul miał 200 abdul mi dał żebym kupił skuter ale to co uzbieraliśmy czyli 400 dałem Abdulowi i powiedziałem to ty kup skuter przecierz to dla ciebie więc po co miał bym przelebać kase abdulowi jak ja na Sani Issa mam swoje auto Huntley te 400 miało być na skuter ten pan o imieniu jakoś na "C" już miał wsiadać na skuter i mi go oferowac ale nas zbanowali za niby przelewanie kasy to jest prawda jestem Rpowcem i jak miał bym robić takie żeczy to przelewał bym na Sani Issa gdzie juś jestem bardzoej uststkowany a kasa poleciała na Abdula bo to mój kolega grał i miał sobie kupić skuterek bo nie miał auta a nie chciał się poruszać na piechote a ja nie będe ciągle na serwie więc miał by swój pojazd dlatego mu pożyczyłem 200 dolarów i wyszło razem 400 i jak byście nie zauważyli to jak bym przelewał kase to bym zostawił konto puste a miełem na Sani 2 dolary pliska zrozumcie może piszę tak jakoś Chaotycznie ale prawdziwie nie chcę opuszczeć kochaniego H-RP bo to muj ulubiony serwer z najlepszym RP proszę administracje o sprawiedliwe i pozytywne rozpatrzenie tego tematu.
  • Do góry
    • 0

#2 Lemonss27 16/10/2009 - 15:41

Lemonss
  • Gracz
Nie no ja z tego wszystkiego nic nie rozumiem jedynie widzę z 10x napisane: 200.
System raczej nie daje kary za przelewanie prędzej jesteś na liście według logów serwera. Poza tym temat nie jest zgodny z regulaminem pisania takich apelacji i gracze którzy przelewali i zostali na liście nie będą mieli raczej drugiej szansy.
  • Do góry
    • 0

#3 Fisher13 16/10/2009 - 15:41

Fisher
  • Gracz
Gościu nie nie nie, ja pomagam tym, którym da się pomóc.
Weź pójdź do szkoły, poproś kogoś o pomoc i popraw składnie zdań.
Ja rozumiem, że chcesz grać, znasz może wszystkie pojęcia, ale wkroczyliśmy w Next-Gen Role Play okres. To nie już okres GFów i pojęć. To okres klimatu i innych ciekawych pierdół..
  • Do góry
    • 0

#4 Kobył1180 16/10/2009 - 15:42

Kobył
  • Gracz
Na nie. Administracja odrzuciła. Trzeba było myśleć co się robi, przykro ;(
  • Do góry
    • 0

#5 Lemonss27 16/10/2009 - 15:44

Lemonss
  • Gracz

Gościu nie nie nie, ja pomagam tym, którym da się pomóc.

Ty nie pomagasz, jedynie piszesz ludziom to co o tym uważasz i na szczęście to nie ty decydujesz kto ma dostać a kto nie. Jak pisze kobył u góry, odrzucone.
  • Do góry
    • 0

#6 Fisher13 16/10/2009 - 15:45

Fisher
  • Gracz
Pomagam, wiesz co robie? Nie, dziś pomogłem dopicować gościowi styl i składnię, jak chcesz to sie zapytaj, ogólnie służe pomocą.
  • Do góry
    • 0

#7 Cazzy9 16/10/2009 - 15:45

Cazzy
  • Świeżak
Nie rozumiesz, całkowicie sie na regulaminie nie znasz, na nie, I CI SZYBKI DAŁ BANA BYŁO PISANE I NA WŁASNE OCZY WIDZIANE!! /oh
  • Do góry
    • 0

#8 Kodor1881 16/10/2009 - 15:54

Kodor
  • Gracz
Zachciało Ci się przelewać kasę- to błąd! Niestety za błędy się płaci, kary są w regulaminie i niestety po opisie nie sądzę byś dostał szansę od administracji (ale nie jestem administratorem, więc się nie łam, posiadam inne poglądy i inny widok na apelacje od kar).
Popracuj nad ortografią i gramatyką. Jackal ci na 100% pomoże z tym (jest jedną z niewielu osób na serwerze, którzy piszą zdania złożone z sensownych wyrażeń). Wtedy zabierzesz się za dokładny opis zdarzenia, nie chaotyczny, ponieważ nic nie można z tego zrozumieć: U ciebie:

To nie był przelew kasy bo ja miałem kupić skuter dla brata on dał mi 200 dolarów żebym kupił bo miałem 202 ale ja mu dałem 400 bo on sam miał kupić czyli pożyczyłem mu 200 dolarów i oddałem 200 on miał sobie kupić skuterek po co mi kasa ja chce tutaj grać jestem Rpowcem

Według mnie to powinno brzmieć tak:

Chciałbym wytłumaczyć całą sprawę. Otóż miałem kupić skuter dla brata, on dał mi 200$ ze swoich pieniędzy, ponieważ miałem tylko 202$. Następnie dałem mu te 400$, ponieważ zdecydował, iż sam zakupi ten skuter. W ten sposób wyszło, że oddałem mu 200$, które dostałem i pożyczyłem ze swoich też 200$.

To że jesteś "Rpowcem" nie argumentuje twojej prośby o unBan. Postaraj się napisać argumenty, za tym, abyś dostał unBan. Powodzenia.

PS. Dodam, że perfidnie przelałeś pieniądze z postaci na postać, które znajdują się na jednym koncie globalnym. Nie przekreślam Twoich szans, ale na 99% według mnie nie dostaniesz unBana. Ten 1% to nadzieja (matka głupich, bez obrazy :D )
  • Do góry
    • 0

#9 Marco_Frost 0 16/10/2009 - 16:14

Marco_Frost
  • Zbanowani
kurwa nie przelewałem żadnej kasy do kurwy jasnej pożyczyłem mu koura moje jebane 200 dolarów nie rozumiesz?!!!!! 
ja mam swoje kurwa auto 
poprostu chciałem kurwa pomóc koledze i co kurwa ty byś nie pomógł koledze no ja nie jestem frajer 
ale nie to nie wiecie co ? teraz tylko wy psujecie sobie opinie tfu wy jej nawet nie macie 
nie do wszystkich mówie niekturzy na tym serwerze są spoko 
ale jak z was kturyś dostanie Bana i będziecie pisać o UnBana to na moją dobrą opinie nie liczcie
  • Do góry
    • 0

#10 rysieku0 16/10/2009 - 16:17

rysieku
  • Świeżak
1.Twoja ortografia
2.Twoja interpunkcja
3.Twoje słownictwo
4.Naucz się pisać!.

Nie zasługujesz na un BAN.

Powinieneś dostać jeszcze ban na forum za twoją łacinę podwórkową ...
  • Do góry
    • 0

#11 Marco_Frost 0 16/10/2009 - 16:17

Marco_Frost
  • Zbanowani
i zmniejszacie wartość tego serwera niech tak ci admini cobie pobanują pobanują wkońcu ten serwer zrobi się pusty
  • Do góry
    • 0

#12 Biggie 15 16/10/2009 - 16:18

Biggie
  • Gracz

Wyłącznie prośby pisane poniższym wzorem, będą brane pod uwagę. Innego rodzaju tematy, niezgodne z regulaminem nie ujrzą światła dziennego.
[...]
3. Wszelkiego rodzaju przekleństwa, wyzwiska pod kierunkiem administracji oraz graczy, będzie równało się z niemożliwością otrzymania unbana.

Podciąłeś sam siebie :D
  • Do góry
    • 0

#13 Mickul1638 16/10/2009 - 16:18

Mickul
  • Gracz

kurwa nie przelewałem żadnej kasy do kurwy jasnej pożyczyłem mu koura moje jebane 200 dolarów nie rozumiesz?!!!!! 
ja mam swoje kurwa auto 
poprostu chciałem kurwa pomóc koledze i co kurwa ty byś nie pomógł koledze no ja nie jestem frajer 
ale nie to nie wiecie co ? teraz tylko wy psujecie sobie opinie tfu wy jej nawet nie macie 
nie do wszystkich mówie niekturzy na tym serwerze są spoko 
ale jak z was kturyś dostanie Bana i będziecie pisać o UnBana to na moją dobrą opinie nie liczcie

Żegnamy, cześć.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych