Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Jack Mahony

• Please log in to reply
33 replies to this topic

Mouruder799 16/10/2009 - 14:34

Mouruder
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jack Mahony
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem
Powód uznany przez administratora: Wymuszenie /q
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jadę od strony alve moim buffalo i widzę, jakiś wypadek, chce go wyminąć, lecz jakieś auto wyjeżdża i z mocną siłą uderza we mnie, aż odrzuciło mnie na sporą odległość.
Wyjaśnialiśmy sprawę i dostałem crasha, w między czasie poszedłem do ubikacji, gdy chciałem wejść na serwer zobaczyłem, że zostałem zbanowany.

Naprawdę nie chciałem zrobić takiej akcji, staram się grać jak najlepiej mogę.
Mam nadzieję, że więcej takie sytuacje się nie powtórzą.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 16/10/2009 - 14:35

Paweł Chonchera
  • Gracz
Kłamstwo ma krótkie nogi, specjalnie crasha zrobiłeś przy akcji RP :D
  • Back to top
    • 0

ErinoL23 16/10/2009 - 14:35

ErinoL
  • Gracz
Po co kłamiesz jak rozmawiałeś z archem na skype?.
  • Back to top
    • 0

Seba30 16/10/2009 - 14:37

Seba
  • Gracz
Sprostowanie poproszę.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 14:38

Mouruder
  • Gracz
Na prawdę, nie kłamie... Poszedłem do ubikacji w między czasie, gdy wróciłem porozmawiałem o tej sprawie z Archem. Gdy chciałem wejść na serwrr zobaczyłem napis "Konto zostało permanentnie zbanowane".
  • Back to top
    • 0

RdK 163 16/10/2009 - 14:38

RdK
  • Świeżak
Gram od dawna z Mahonym aka Mouruderem i wiem, że potrafi grać dobrze. I wątpię aby dał ot tak sobie /q bez powodu. Bo tym "powodem" mogło by być CK, porwanie etc, ale zwykły wypadek to błahostka, więc raczej wątpię w to.

Głosuję za unbanem, zwłaszcza, że darzę go zaufaniem.
  • Back to top
    • 0

Adachos4 16/10/2009 - 14:38

Adachos
  • Gracz
Źle trafiłeś, nie miałeś szczęścia. I nie kłam proszę Cie bardzo chłopie. W tej chwili się poniżasz. W tym czasie rozmawialiśmy z adminami, szybka reakcja z ich strony i bum, banik.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 14:40

Mouruder
  • Gracz
Jak uważacie, ja niestety nie kłamie i nie lubię kłamać, na prawdę przepraszam za tą akcje.
Wiele razy zdarza mi się popełnić jakiś błąd, ale nie do tego stopnia, aby robić wymuszone /q
  • Back to top
    • 0

Silent22 16/10/2009 - 14:42

Silent
  • Gracz

Poszedłem do ubikacji w między czasie, gdy wróciłem porozmawiałem o tej sprawie z Archem.

Z tego co ja wiem, to zrobiłeś sobie specjalnego crasha a potem rozmawiałeś z Archem. Pomyślałeś sobie zapewne, że ta rozmowa wszystko załatwi i będziesz czysty. Otóż niestety, ale nie jesteś...

Pomijam fakt, że wczoraj dałeś /q z tesktem "Pierdole ten serwer".
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 14:43

Mouruder
  • Gracz

Pomijam fakt, że wczoraj dałeś /q z tesktem "Pierdole ten serwer".

Z tego co pamiętam nic takiego nie mówiłem i raczej specjalnie nie dawałem /q ;/
  • Back to top
    • 0

Silent22 16/10/2009 - 14:46

Silent
  • Gracz
A to ciekawe, dziwne, że 3 różnych świadków to widziało.
  • Back to top
    • 0

Digras0 16/10/2009 - 14:50

Digras
  • Świeżak
Nie chce się wtrącać o bana nadanego przez innego administratora, etc. Lecz myślę że Morunderowi należała by się ta jeszcze jedna szansa ale za to by np, odsiedział z 500minut AJ... Jest dobrym graczem z czego, wiem i słyszałem więc myślę że coś takiego by mu się należało. Ale nic, nie mówię to tylko sugestia...

Pzdr. Ulewa ;8
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 14:51

Mouruder
  • Gracz
Nigdy bym nie dał /q z dopiskiem "Pierdole ten serwer"...
Dziennie przesiaduje tu wiele czasu, staram się grać z jak największym RP i wkładam w to wiele pracy na dalsze rozwijanie.
Proszę o jeszcze jedną szansę.
  • Back to top
    • 0

Capone 0 16/10/2009 - 15:03

Capone
  • Zbanowani
Znam go bardzo dobrze i myślę ze nigdy by nie zrobił /q ,jestem za unbanem
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 15:05

Lemonss
  • Gracz
Nie pomijając tego że to postać nijaka, bo dawno temu próbował razem ze mną na mojej innej postaci dojść do Purpzów a potem w SFPD jest.
  • Back to top
    • 0

Piecho22 16/10/2009 - 15:11

Piecho
  • Gracz
Mahony swój ziomek.

Nie wiem co on zrobił, bo przy tej rozmowie na skypie nie byłem, ale... UnBan mu się należy.
  • Back to top
    • 0

Matiox97 16/10/2009 - 15:15

Matiox
  • Gracz
Unban sie należy... Mahony nigdy by tego nie zrobił... Znam go od długiego czasu.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 16/10/2009 - 15:16

Rafał.
  • Gracz
Znam Mahonego długo i wątpie, aby zrobił sobie specjalnego crasha podczas akcji RP. Jest dobrym graczem i zasługuje na unbana.
  • Back to top
    • 0

Silent22 16/10/2009 - 15:20

Silent
  • Gracz
Widać nie znacie go tak dobrze. Każdy z nas ma swoje grzeszki. :D
  • Back to top
    • 0

Fisher13 16/10/2009 - 15:21

Fisher
  • Gracz
Gdybyście go nie znali, nawet nie śmielibyście napisać, że jesteście za UnBanem.
Neutralny, gdyż nie znam go, a ten crash pewnie wymuszony.
  • Back to top
    • 0

Lisu17 16/10/2009 - 15:22

Lisu
  • Gracz
Więc ja znam go najdłużej i wiem jaki on jest. Mahony to bardzo dobry policjant znam go z innego serwa na którym był komendantem ( mówię "był" bo serwer padł ) . Tutaj też chyba nie bez powodu ma wysoka rangę w PD , po prostu świetnie gra i jest zorganizowany. Więc tak jak wszyscy jestem za unbanem .
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 15:25

Lemonss
  • Gracz

Więc ja znam go najdłużej i wiem jaki on jest. Mahony to bardzo dobry policjant znam go z innego serwa na którym był komendantem ( mówię "był" bo serwer padł ) . Tutaj też chyba nie bez powodu ma wysoka rangę w PD , po prostu świetnie gra i jest zorganizowany. Więc tak jak wszyscy jestem za unbanem .

Ja go znam od 0h. Na początku dziko się zachowywał jak każdy gracz, ale z czasem znalazł wprawę i wszedł na dobrą drogę życia IC. Pewnie się bardzo zaangażował "IC jak i OOC stąd ma teraz takie a nie inne efekty swojej pracy i może się cieszyć grą pod wieloma względami.
  • Back to top
    • 0

Kolpik37 16/10/2009 - 15:26

Kolpik
  • Gracz
@UP

Zgadzam się z Tobą. Mahony stara się i gra najlepiej jak może, niby po co miałby dawac /q z takiej głupiej przyczyny. Przecież nie tyle się chłopak ograł, żeby taką postac stracic. Myślę, że administracja powinna mu dac jedną szansę. Byłem w podobnej sytuacji, ale nie mniej jednak, musiałem odczekac 300 min w AJ.

Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 15:28

Mouruder
  • Gracz

Ja go znam od 0h. Na początku dziko się zachowywał jak każdy gracz, ale z czasem znalazł wprawę i wszedł na dobrą drogę życia IC. Pewnie się bardzo zaangażował "IC jak i OOC stąd ma teraz takie a nie inne efekty swojej pracy i może się cieszyć grą pod wieloma względami.

Pewnie tak jak każdy pierwszy raz zaczynałem grę na tym serwerze, więc wiadomo, że ciężko i grałem słabo
  • Back to top
    • 0

Adachos4 16/10/2009 - 15:31

Adachos
  • Gracz
Nie ma dobrej rangi. To naprawdę trzeba być nim żeby w przeciągu pięciu minut spaść o dwie rangi. Z Porucznika I do Sierżanta I. Ogólnie to wasze posty mnie rozśmieszają. Paweł, Piotrek, oraz ja byliśmy podczas wczorajszej akcji z jego /q. Potem powiedzieliśmy mu, że Paweł siedzi na Skype i przestraszył się, za minutę był z powrotem.
@Down:
I znowu kłamiesz? Widać nie dorosłeś do tej gry. Nie Arch Cie zdegradował tylko Piotrek, za arogancję i to bardzo wielką w stosunku do wyższych rang.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 16/10/2009 - 15:33

Mouruder
  • Gracz
Spadłem dwie rangi bo Arch sie dwa tygodnie pozniej odezwał, że nie chce abym miał porucznika.
Z tym wczorajszym /q, cały czas wiedziałem, że jest Paweł na skajpie z nami, ale co to mialy byc za jaja, ze jeszcze po cywilu mnie ganiacie.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 15:34

Lemonss
  • Gracz

@UP

Zgadzam się z Tobą. Mahony stara się i gra najlepiej jak może, niby po co miałby dawac /q z takiej głupiej przyczyny. Przecież nie tyle się chłopak ograł, żeby taką postac stracic. Myślę, że administracja powinna mu dac jedną szansę. Byłem w podobnej sytuacji, ale nie mniej jednak, musiałem odczekac 300 min w AJ.

Jestem za UnBanem.

Skończ z tym "po co" a po to że zawsze znajdzie się powód, tylko że wiadomo czy to po prostu strzelanie w los szczęścia i danie /q, żeby po prostu sobie odetchnąć.
Czy po po prostu nie narażać się na stratę jakiś statystyk IC lub narazić się na jakiś wypadek, grzywnę i nieprzyjemności IC. A wierz mi że im więcej osiągnąłeś tym większą masz ochotę ryzykować z /q podczas akcji. Bo często jest tak że gracz grający 1miesiąc i osiągnąwszy wiele, traci to w jedną godzinę.
Poza tym kary mają czegoś uczyć a nie być jakąś przysięgą. Raz dostaniesz 300-500-1000 min? to później już więcej tego nie zrobisz, dlatego kary mają graczy uczyć a nie przykładowe 30min za BH czy sprint, posiedzisz i dalej wracasz do tego. To nie na tym polega.
  • Back to top
    • 0

TeRrOr 54 16/10/2009 - 15:41

TeRrOr
  • Gracz
Powiem tak, z tego co Silnet, Szybki napisał dużo rzeczy zrobiłeś. A przecież nie mają po co kłamać, jeżeli Admini mogą sprawdzić czy na prawdę tak powiedział o tym serwerze, jeżeli to prawda jest ban jeżeli nie to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie AJ.

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich graczy h-rp!!
  • Back to top
    • 0

kebapf0 16/10/2009 - 16:09

kebapf
  • Świeżak
Znam go od wstąpienia do szeregów PD, bardzo dobre RP, według mnie powinien odsiedzieć jakiegoś dużego AJ, a to dałoby mu nauczkę. Jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Biggie 15 16/10/2009 - 16:26

Biggie
  • Gracz
I znowu muszę cytować :D Tzn. nie muszę ale chcę, tak to ujmę >.<

Wyłącznie prośby pisane poniższym wzorem, będą brane pod uwagę. Innego rodzaju tematy, niezgodne z regulaminem nie ujrzą światła dziennego.
[...]
2. Wzór prośby wyglądać powinien następująco:
Imię nazwisko poszkodowanego:
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:
Powód uznany przez administratora:
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
[...]
4. Udowodnione kłamstwo, próba oszukania administracji, będzie równała się z niemożliwością otrzymania unbana. Szczerość przybliży Cię zdecydowanie bardziej do celu.

Teraz jeszcze nie masz udowodnionego kłamstwa, ale admin powiedział że kłamiesz, więc prawie na pewno tak jest ;) A jeżeli nie wiesz kto cię zbanował to masz od tego ten temat...
  • Back to top
    • 0

SairRP 6 16/10/2009 - 19:05

SairRP
  • Gracz
Eh... znam Jacka już jakiś czas może nie tak jak inni z PD ale na pewno nie zrobił /q wy się czepiacie tylko szanowanych graczy?? Dzisiaj na rekrutacji do Słuzby granicznej przeszło 20 osób ja byłem w śród nich dojeżdżam do bazy a oni ze Lock bo już jest 20 osób LOL. Potem Jak "oblegałem" Baze to Przyszedł GM F20 czy jakoś tak i zamiast otworzyć bramę i wypuścić ich IC to ich TP żebyśmy my nie weszli. Rp?? wątpię jakbyśmy weszli to Jail i tyle. Ludzie opamiętajcie się!!
  • Back to top
    • 0

Sebastian-1 17/10/2009 - 12:19

Sebastian
  • Świeżak
Znam Jacka i wiem że napewno by tak nie zrobil, jestem za Unbanem.

// Ban za durny post..
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 17/10/2009 - 15:27

Mouruder
  • Gracz
Na prawdę zależy mi na dalszą grę, takie sytuacje już się więcej nie powtórzą, chodź nie robiłem wymuszonego /q
Proszę o unbana
  • Back to top
    • 0

Seba30 18/10/2009 - 08:12

Seba
  • Gracz
Kolejne, chociaż najmniejsze wykroczenie, skończy się dla Ciebie stałą banicją.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic