Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] John Quest, ostatnia szansa ...

• Please log in to reply
9 replies to this topic

XtremeR 141 16/10/2009 - 13:12

XtremeR
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Quest...
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank ....
Powód uznany przez administratora: Terminator ....
Wyjaśnienie poszkodowanego: Słuchajcie...wiem że już nie chce wam się czytac tego SPAM'u, ale naprawde chciałbym dostac UnBana...Zależy mi na tym serverze, nie bawiłem się na żadnym servie lepiej ...Przepraszam za moje zachowanie, rzeczywiście zrobiłem non RP, ale potem to do mnie dotarło...Na początku się wkurzyłem, wiecie emocje etc. Po prostu teraz, przeczytąłem cały temat Update'u, no i SAMP 0.3x już jest ...Limit graczy do 498, wczoraj na servie było koło 250 graczy ...Więcej niż na LSR*. Bardzo prosze o UnBana, i obiecuje że to się nigdy nie powtórzy ... Dajcie mi tą ostatnią szanse ... Nie będe więcej wam spamił, zależy mi abym dostał UnBana ... Jeszcze raz przepraszam za wszstko, i obiecuje że to się nigdy więcej nie powtórzy ...Naprawde, uwierzcie mi choc raz ....
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Miałem, ale przy ReInstallce GTA:SA mi się usunęły...
  • Back to top
    • 0

Mama 5 16/10/2009 - 13:53

Mama
  • Gracz
Za Twój płacz na /b i zabawę w terminatora jestem na nie. Chyba że dostaniesz 500 minut AJ za karę...
  • Back to top
    • 0

Fisher 13 16/10/2009 - 13:54

Fisher
  • Gracz

Załóż sobie nowe konto globalne i graj. Proste. Za Twój płacz na /b i zabawę w terminatora jestem na nie. Chyba że dostaniesz 500 minut AJ za karę...

A Ty czytałeś regulamin? Można mieć maksymalnie jedno konto globalne.
Szkoda, że ten punkt i tak jest łamany przez niektóre osoby.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera 147 16/10/2009 - 13:54

Paweł Chonchera
  • Gracz
Mama, przeczytaj regulamin albo się pożegnamy.
  • Back to top
    • 0

Mama 5 16/10/2009 - 13:59

Mama
  • Gracz
Wiem że to jest w regulaminie, ale jeśli na tym koncie nie może założyć więcej postaci to jak ma grać? Dobra, ja już nic nie piszę.

Wiem...

§ 1 – Zasady generalne
Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego

• Back to top
    • 0

Fisher 13 16/10/2009 - 14:01

Fisher
  • Gracz
Pomyśl zanim coś napiszesz o// . Po to pisze wniosek, by móc zakładać postacie.

Jeśli dostaniesz UnBana - będziesz zmuszony pewnie napiasć biografie postaci, jeśli nie - cóż, papa.. :D
  • Back to top
    • 0

XtremeR 141 16/10/2009 - 14:24

XtremeR
  • Gracz
Biografie moge napisac, Aj przez 500 minut też moge, byle UnBan :D
  • Back to top
    • 0

Fisher 13 16/10/2009 - 14:26

Fisher
  • Gracz
Pozatym, Jego nick to nie CN.
World of Quest Dla zapalonych pseudo poszukiwaczy CN - jest to z BAJKI, czyli nie świata naszego - realnego, lecz ze świata baśni Andersena :D .
  • Back to top
    • 0

Lemonss 27 16/10/2009 - 14:29

Lemonss
  • Gracz
Uważam że kara troszkę jest naciągnięta i myślę że można dać szansę od banowania ew. zamienić na blokadę lub na AJ.
  • Back to top
    • 0

Seba 30 16/10/2009 - 14:35

Seba
  • Gracz
Tak bardzo Ci zależy ?
Tracisz cały majątek, tudzież trafiasz do AJ na 800 minut - za ponowny wybryk, tracisz kategorycznie wszelkie szanse na uzyskanie możliwości gry.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic