Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlockOoc] Jasin Salerro

• Please log in to reply
No replies to this topic

Cichyx093 0 16/10/2009 - 08:26

Cichyx093
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Jasin Salerro
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: od spamowania adminom jest forum.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak: po tej długiej przerwie co mieli problemy jakieś z serwerem nie miałem juz panelu lidera niku. Przed wszystko pięknie było a po już nie. Jechalem właśnie do Alve gdy zobacyłęm Miska. Pomyślałem ,że skoro tu już jest zapytam czy mólby mi dać lidera albo przynajmniej powie co się stało. Jak tylko podbiegłem do niego zapytałem ,,mógłbym prosić o odanie mi lidera Nik'u ?,, po tych słowach misiek albo dał gdzieś tp albo włączył niewitke. Napisałem sam do siebie. ,,Omg - I pogadaj tutaj z adminem,,. I czy to był SPAM ! do amina ?? No kurde pytam się czy to był spam ? Zadałem tylko jedno pytanie. Skoro Misiek już nie ma ochoty nikumu odpowiadac to po jakiego tam chodził sobie z m4 w ręku ? Czy nie mógł od razu załączyć niewitke i obserwować all ?
Od teraz wiem ,ze jeżeli jest jakaś sprawa do administracji trza iść na forum a nie zawracać głowy na serwie. Prosiłbym teraz o odblokowanie czatu ooc i danie mi możliwości poprawy się i wykazania w dalszej grze.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Posted Image
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic