Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Sani Issa i Abdul Issa

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:21

Marco_Frost
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sani Issa Abdul Issa
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: Przelewanie Kasy
Wyjaśnienie:To nie był przelew kasy bo ja miałem kupić skuter dla brata on dał mi 200 dolarów żebym kupił bo miałem 202 ale ja mu dałem 400 bo on sam miał kupić czyli pożyczyłem mu 200 dolarów i oddałem 200 on miał sobie kupić skuterek po co mi kasa ja chce tutaj grać jestem Rpowcem prosze dajcie UnBan bo powtarzam to nie przelewanie kasy on dał mi 200 ja jemu oddałem 200 i dodałem jeszcze swoje 200 bo tamten chciał sprzedać skuter za 400 dolarów i ja Sani Issa i mój kolega Abdul issa Abdul miał 200 a ja Sani Issa miałem 202 dałem Abdulowi 400 bo on dał mi 200 i on miał sam sobie kupić skuterek czyli ja mu pożyczyłem na skuter i my gadamy na Skype i powiedział mi że mi odda i chciałem to napisać IC ale dostałem niesprawiedliwego BANA spytajcie się nawet tego ziomka na pamiętam nicku ale on chciał sprzedać skuter mojemu bratu a ja mu tylko pożyczyłem na skuter i miał mi oddać kiedy zarobi.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 15/10/2009 - 19:23

S.O.G.
  • Świeżak
łół, ciężko cokolwiek zrozumieć,
"abdul sani issa issa 400,200,issa,200,400,skuterek,issa,abdul,sani"
Tyle zrozumiałem.

Napisz to ładnie, wtedy jakiś "rozpatrywacz" będzie miał lepsze zdanie o Tobie.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 15/10/2009 - 19:25

kubus96
  • Świeżak
Ok, rozumiem. xD
Hm, jestem za unbanem. Admini przesadzaja z tym przelewaniem kasy. Teraz pozyczylem kumplowi 300$ i co? Dacie mi bana? Z jakiej racji? Zapytal ic - dalem ic - odda ic. Nastepnym razem tlumacz jasniej. ;x
  • Back to top
    • 0

Blacha1995-6 15/10/2009 - 19:25

Blacha1995
  • Gracz
dokladnie wszystko sie zlewa " ty mu 200 on Ci 200 skuter cos tam jeszcze 400" wez napisz ladnie i schuldnie
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:26

Marco_Frost
  • Zbanowani
chodzi mi o to że Abdul mi dał 200 i miałem 400 razem bo mieliśmy kupić Skuterek potem ja Abdulowi dałem całość czyli 400 bo on miał sam kupić skuterek i uznano że przelewamy kase. 
czyli miałem sam 200 i on dał mi swoje 200 mielismy kupić skuter potem mu oddałem jego 200 i pożyczyłem moje bo miał sam kupić skuterek i mnie admin zbanował.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 15/10/2009 - 19:28

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Zrozum, on dał koledze, żeby jego kolega dał mu na inną postać, z tego samego konta globalnego.

Jestem na Nie. Dlaczego? Nic nie zrozumiałem, z 10 zdań zrobiłeś 1. Jak twój nauczyciel od języka polskiego, to byś chyba nie wyszedł z tej klasy. Koniec z tymi co przelewają kasę. Tak jakbym już kończył grać na Lęnsie, to bym sobie dał wszystko na drugie koncie? Pfff... Przestań.
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:29

Marco_Frost
  • Zbanowani
raczej nas Mnie Sani Issa i kolegę Abdul Issa
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 15/10/2009 - 19:30

Kobył
  • Gracz
Spójrzcie na jego globalne konto. koleś z jednego na drugie przelał. Szybki dobrze zareagował. Bezwzględny zakaz przekazywania majątku między postaciami - jasne ? Oczywiście jestem za pozostawieniem banicji, nie trzeba tutaj takich graczy.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 15/10/2009 - 19:30

Cazzy
  • Świeżak
Ja na nie, juz tak sobie pozwalacie a wogle te Issa to porazka. I NIE SYSTEM TYLKO NATALIE.!
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:33

Marco_Frost
  • Zbanowani
niee człowieku nie rozumiesz chcesz to się spytaj tego ziomka od skutera jakiś nick na "c" po holere mi 400$ mam swoje auto Huntley poprostu mój kolega zaczoł tutaj grać i chciałem żeby miał jakieś auto bo nie miał się czym poruszać a ja nie zawsze będe na swerwerze więc miał kupić skuter żeby miał się czym poruszać a ja mu pożyczyłem 200 i miał swoje 200 i moje 200 razem 400 a ziomek chciał sprzedać skuterek za 400 więc dla tego mu pożyczyłem kase akurat 200 bo tyle mu brawkowało więc nie rozumiem jak miał bym przelewać kase to tych 2 dolarów na swojej postaci bym nie zostawiał człowieku POMYŚL jak miał bym przelać to przelał bym wsztstko. 
ja jestem żeby zdjąć bana bo nie jestem takim debilem żeby przelewać kase znam doskonale regulamin.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 15/10/2009 - 19:35

kubus96
  • Świeżak
Ale zaraz zaraz? 2 osoby maja 1 konto globalne?! I przelewasz kase z jednej postaci na druga?!?! Jestem za tym, zeby zostawic bana, gdyz to jest przelewanie.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 15/10/2009 - 19:36

Cazzy
  • Świeżak

a ja mu pożyczyłem 200 i miał swoje 200 i moje 200 razem 400

Z tego co zrozumiałem to miał sześćset bo twoje jego i 200 twoje to pozatym chaotycznie piszesz i probujesz sie usprawiedliwić.
  • Back to top
    • 0

Łukasz aka Esta59 15/10/2009 - 19:37

Łukasz aka Esta
  • Gracz

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System

Jaki znowu system ? Przecież to Szybki Cię zbanował.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 15/10/2009 - 19:38

S.O.G.
  • Świeżak
No to dziwne, cała rodzina Issa ma jedno konto globalne? o_0
Nie trawie ich troszkę. Jestem na nie, dziwne to trochę, poza tym to nie za wiele rozumiem, poczekajmy na Admina któregoś.
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:41

Marco_Frost
  • Zbanowani
niee bo on robił swoje konto to mu odrzucali to zrobiłem mu na moim tymczasowo i powiedziałem mu że ma prubować a jak mu sie uda zrobić nowe konto to jego postać dostanie CK i zrobi sobie nowe 
i nie widziałem kto mnie zbanował chciałem zrobić kreseczki ale jakoś patrzałem na inne bany przed tym i mi się jakoś system utrwaliło może to szybki ale znam regulamin i się do niego stosuje chcecie to spytajcie się ziomka od skuterka miał jakić nick na "C"
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 15/10/2009 - 19:43

Cazzy
  • Świeżak
Zmyślasz na sto %, to nie jeden taki przypadek z nazwiskiem _Issa
__
To jak znasz regulamin,to po co to zrobiłeś, fail.
@down
dorobić się na auto? haha ty nawet na niego nie zarobisz, jak są po 5k+
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 15/10/2009 - 19:44

Marco_Frost
  • Zbanowani
I pomyśl po co bym tutaj tyle grał dorabiał bym się AUT żeby dostać bana? to jest nie logiczne pomyśl człowieku pomyśl na zdrowy rozum. 
ehh to kolega miał konto Issa i dał mi konto globalne i jakoś mi to zostało to co mam zrobić nowe konta i stracić to co już się dorobiłem? 
po to że mój kolega nie miał się czym poruszać a ja na serwerze nie będę wiecznie na serwerze więc chciał kupić skuter to mu kase pożyczyłem i powiedział że jak zarobi to mi odda i chcieliśmy wejść do urzędu i zapisać się jako kurier jezdzili byśmy we 2 po paczki było by więcej kasy i paliwo na połowe 
więc czemu miałem odmówić? szybciej byśmy kase zarobili obydwaj bo mniej na paliwo by się wydawało 
on połowę ja połowę i jakaś kasa się z tego zaoszczędzi no powiedz nie prawda? 
zawsze te kilka dolarów 
ale człowieku ja mam auto Huntleya jak dacie mi Un bana to pokaże wam na SS albo poprostu pokaże 
nie wiem jak ty ale ja mam auto i chcę grać na tym serwerze. 
czekam na admina może jakiś Administrator mnie zrozumie 
okej ide spać czekam na sprawiedliwego ADMINISTRATORA może on zrozumie co pisze spojżę na wontek jaszcze rano a jak będzie odrzucone to poprostu się zabije moge nawet odsiedzieć AJ jakieś nie wiem 2 3 godziny ale chce grać na H-RP na najlepszym serwerze jakim grałem. 
Pliska Dajcie mi UnBana bo zależy mi na tym serwerze
mogę nawet odsiedzieć AJ wy wiecie jak tandetnie się czuje grając tyle godzin na serwie i dostać Bana pliska bardzo pliska dajcie mi Un Bana mogę odsiedzieć AJ ale zdejmijcie mi Bana
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 15/10/2009 - 20:54

S.O.G.
  • Świeżak

jak będzie odrzucone to poprostu się zabije moge nawet odsiedzieć AJ jakieś nie wiem 2 3 godziny ale chce grać na H-RP na najlepszym serwerze jakim grałem.

Admini zlitujcie się i dajcie mu tego UnBana bo się powiesi. A nikt nie chce mieć chyba kogoś na sumieniu.
Wyjdź na dwór pogadaj z kolegami, pojeździj rowerem. I jeszcze wywal kompa na tydzień.
H-RP To nie wszystko koleżko.
  • Back to top
    • 0

D-Generation-X 1 15/10/2009 - 21:01

D-Generation-X
  • Zbanowani
Jestem przeciwko dania unbana, przekazywanie majątku między kontami jest zakazane blockiem lub warnem.
  • Back to top
    • 0

strielok 0 15/10/2009 - 21:16

strielok
  • Zbanowani
wlasnie kolezko mowisz blockiem lub warnem ale nie banem 
Ludzie musicie go odbanować on mi wisi kasę.
  • Back to top
    • 0

Kuras25 15/10/2009 - 21:21

Kuras
  • Gracz

Ok, rozumiem. xD
Hm, jestem za unbanem. Admini przesadzaja z tym przelewaniem kasy. Teraz pozyczylem kumplowi 300$ i co? Dacie mi bana? Z jakiej racji? Zapytal ic - dalem ic - odda ic. Nastepnym razem tlumacz jasniej. ;x

Ja miałem bana bo jakis koles dał mi 150$, bo robił sobie CK.

estem Rpowcem
Rozbawiło mnie to że hej.

I widzę twoją perfekcyjną umiejętność rewelacyjnego przeplatania zdań złącza.. niekończąca się opowieść, kiedy Fokus się włącza xD.
Dobra.. ale chyba cie znam i mogę poświadczyć że chcesz tu grać i jesteś pro ErPoWceM..
  • Back to top
    • 0

strielok 0 15/10/2009 - 21:21

strielok
  • Zbanowani
Ja jestem dla niego za UnBanem. Mozna miec konto z kims ale niemozna dzielic sie majatkiem z nim ale o pozczyczaniu kasy nic tam niema w zadnych regulaminach i z tego powodu jestem a UnBanem...!!
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 15/10/2009 - 21:24

S.O.G.
  • Świeżak
@UP.

Jesteś za UnBanem tylko dlatego że Ci wisi kasę. Napisz do adminów, jeżeli nie było przelewania to Ci ją mogą oddać.(chyba?)
  • Back to top
    • 0

strielok 0 15/10/2009 - 21:24

strielok
  • Zbanowani
Ja tez moge potwierdzic jak ten koles u gory kowal to spoko ziomek no lajf czlowieku, a to jego kalectwo do lania banowa na nic prawie to jest az niewiadome. JESTESM ZA UNBANEM DLA KOWALA I JEGO NOOBSKIEGO FARTA!!!!!!!! 
Bo moj kumpel dal mu kase i powiedzal zeby kowal mi ja oddal!!
  • Back to top
    • 0

Snup7 15/10/2009 - 21:26

Snup
  • Gracz
jestem za UnBanem może znam go od nie dawna ale jest jako jedyny z rodzinny ISSA najbardziej rozgarnięty, na pewno nie chciał przelać Kasy. A wiem że jeden z ISSA ma konto w raz z kumplem wiem to gdyż czasami gadam z nimi na Skype.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic