Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Błąd systemu spowodowany lagami.

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Phoenix0 15/10/2009 - 19:15

Phoenix
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Takipako
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: TP do pojazdu.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Podjechałem pod SanNews, najpierw wcale nie widziałem obiektów i aut. Po jakimś czasie wszystko się załadowało, podszedłem do drzwi ale okazało się, że zamknięte. Więc udałem się w stronę mojej Mesy, wpisałem "/auto zamknij", ale nic się nie stało. Wpisałem komendę jeszcze kilka razy. Nagle pojawił się komunikat, że otwieram auto, wsiadłem do środka i po chwili kolejny komunikat, że zamykam auto. Wyrzuciło mnie z pojazdu i nagle "GameMode restarting.". Po ponownym podłączeniu się do serwera podałem hasło i okazało się, że otrzymałem perm. bana. Kolega dał mi screen'a z powodem banicji, gdyby nie to, nie znałbym powodu (niesłusznego) bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: SCREEN
  • Do góry
    • 0

#2 Blacha1995-6 15/10/2009 - 20:00

Blacha1995
  • Gracz
Mogę się pod tym podpisać. Rozmawialiśmy na skype i nagle Phoenix krzyknął "Je*any lag kur*a. Bana żem zgarnął...".
  • Do góry
    • 0

#3 kosa772 1 15/10/2009 - 20:06

kosa772
  • Zbanowani
Na tym SS'ie widać Sobeita, chodzi mi o nicki nad postaciami są takie jak na Sobku....
  • Do góry
    • 0

#4 ComiC0 15/10/2009 - 20:14

ComiC
  • Gracz

Na tym SS'ie widać Sobeita, chodzi mi o nicki nad postaciami są takie jak na Sobku....

Kosa 772 dla Ciebie i Innych nie wiedzących takie nicki są teraz w SAMP. Raczej wszyscy tak mają bo nie używam wspomagaczy i mam takie nicki.
A co do zdarzenia, parę razy też tak miałem, nie załapywało a potem z 10 razy spam z /auto zamknij. Myślę, że UnBan powinien być przyznany chyba że, użyłeś Cheata.

@Down: Ja przed updatem miałem normalne nicki, teraz mam cienkie, na Cheatach nie gram.
  • Do góry
    • 0

#5 kosa772 1 15/10/2009 - 20:16

kosa772
  • Zbanowani
pokazać Ci mojego SS'a wejdę specjalnie do gry i zrobie ale ten temat nie jest do tego moim zdaniem Sobeit był a resztą zajmie sie administracja.
  • Do góry
    • 0

#6 Phoenix0 15/10/2009 - 20:20

Phoenix
  • Gracz
Screen nie ja robiłem tylko kumpel, a nie wiem czemu ale niektórzy mają cienkie nicki a niektórzy grubsze. Akurat ja mam grubsze. A na cheata'ch nie jadę bo to lamerstwo.

//Edit:
Zresztą widać, że nie ja robiłem bo po wiadomości z ban'em dalej są wiadomości na czacie i pasek przewijania w dół.
  • Do góry
    • 0

#7 D-Generation-X 1 15/10/2009 - 20:59

D-Generation-X
  • Zbanowani
Nie ma tutaj sobeita, widać że prawda jest, Jestem Za

PS: Może ktoś zobaczy teamt mój w tym dziale?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych