Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [un-block] Frankie Thomas

• Please log in to reply
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 santana1 15/10/2009 - 18:03

santana
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Frankie Thomas
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek?
Powód uznany przez administratora: nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc przemyślałem moje zachowanie wobec Miśka (on wie o co chodzi) i chciałbym prosić o odbanowanie mojego konta, wiem że źle zrobiłem. Co do moich "czitów" na h-rp: nigdy nie czitowałem tak żeby zaszkodzić graczom na serwerze i dużo osób o tym wie, Misiek uważa że miałem ciągle włączonego God Moda, ale ciągle go włączonego mieć nie mogłem bo nie raz leżałem z BW. Wypada jeszcze przeprosić graczy których denerwowałem, więc PRZEPRASZAM. No i proszę o ostatnią szansę gry na serwerze. No i przede wszystki chciałbym przeprosić Miśka.
Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedzieli się również gracze, ale normalnymi postami i prosiłbym aby administracja nie zamykała od razu tematu. (żebym mógł najwyżej coś dodać)
  • Do góry
    • 0

#2 D-Generation-X 1 15/10/2009 - 18:56

D-Generation-X
  • Zbanowani
Człowiek który mówi prawde i przeprasza za czyny to prawdziwy bohater, dlatego jestem za unblockiem kolego, naprawde należy ci się druga szansa na poprawe.
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 15/10/2009 - 18:58

Kobył
  • Gracz
Jestem za unblockiem. Wyraził skruchę, lecz jedna rzecz - masz w ogóle nie cheatować !
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (wuj3k) 15/10/2009 - 19:51

Gość (wuj3k)
  • Goście
Tyle, co on czitował, to ja więcej czitowałem. Jak wyżej - unblokadakontaproszę.
  • Do góry
    • 0

#5 D-Generation-X 1 15/10/2009 - 19:53

D-Generation-X
  • Zbanowani

Tyle, co on czitował, to ja więcej czitowałem. Jak wyżej - unblokadakontaproszę.

Spacji nie umisz robić?

PS: Grasz godzine na serwerze i jesteś tutaj nowy, a co tutaj napisałeś można odnieś się żę cheatujesz więc trzeba jak najszybciej zbanować ciebie

//Frank: Ban na 5 dni
  • Do góry
    • 0

#6 ksiomal 0 15/10/2009 - 19:56

ksiomal
  • Zbanowani
Nie kłam że nie szkodziłeś. Jechałeś w wypadku na godzie, po czym gdy ja wysiadłem, odegrałem rannego, ty mnie przejechałeś dobijając mi BW. Noob jesteś.
Szybki: Blokada na kilka dni.
  • Do góry
    • 0

#7 D-Generation-X 1 15/10/2009 - 20:03

D-Generation-X
  • Zbanowani
Ziomal, każdy zasługuje na przebaczenie, nikt nie jest doskonały. Przecież nawet ty nie jesteś. Czemu nie przebaczysz koledze który pisze na samej górze? Każdy zasługuje na przebaczenie.
  • Do góry
    • 0

#8 ksiomal 0 15/10/2009 - 20:19

ksiomal
  • Zbanowani
Bo to idiota.
  • Do góry
    • 0

#9 John_Mountain 0 15/10/2009 - 20:33

John_Mountain
  • Zbanowani
Tyle co ja tu czitowałem to poezja. Ale skończyłem z tym. Ani ja, ani Wiesiek nigdy nie czitowaliśmy żeby zaszkodzić. Wiesiek napisał do wieśka jak napisał- ale prawda jest taka że i Misiek nie ma szacunku do ludzi, więc nie dziwię się po trochu zachowaniu Wieśka. Ja bym mu dał Unbana dlatego że on od początku jest z HRP, zawsze chciał dobrze dla serwera i to on pierwszy wysunął propozycję przeniesienia akcji do SF. Ogólnie to ja tu tylko sprzątam więc nie zwracajcie na mnie uwagi :D
  • Do góry
    • 0

#10 Mama5 15/10/2009 - 20:46

Mama
  • Gracz

nigdy nie czitowałem tak żeby zaszkodzić graczom na serwerze

Fajne kłamstwo. Pamiętam że raz pod Bugisunem gdy we mnie uderzyłeś, gdy wyszedłem z samochodu i po krótkiej wymianie zdań znów wróciłem do samochodu a ty wtedy zacząłeś uderzać w mój samochód z doprowadzając mnie przy tym do BW. Na prawdę fajnie... Jestem na nie.
  • Do góry
    • 0

#11 Gość (wuj3k) 16/10/2009 - 09:05

Gość (wuj3k)
  • Goście

Spacji nie umisz robić?

PS: Grasz godzine na serwerze i jesteś tutaj nowy, a co tutaj napisałeś można odnieś się żę cheatujesz więc trzeba jak najszybciej zbanować ciebie

Haha, grałem tu dość sporo, lecz na innym koncie. Bana? Za co? Złapał mnie ktoś za rączkę? :D

btw, nie umiem robić spacji, a to, co na niego piszecie, bez skrinów jest nic nie warte.
  • Do góry
    • 0

#12 Piecho22 16/10/2009 - 09:08

Piecho
  • Gracz
Mhm... Wracasz, bo jest fuzja z PRP, co? I żal Ci teraz, że masz tu bana? Hym...

Każdemu trzeba wybaczyć. Można mu dać szansę, może się poprawi.
  • Do góry
    • 0

#13 Gość (wuj3k) 16/10/2009 - 10:15

Gość (wuj3k)
  • Goście
Sam tego dopilnuję. Wiesiek ma być moim człowiekiem IC na tym koncie. Jeśli będzie wyprawiał głupoty - wylatuje, a wtedy możecie go banować.
  • Do góry
    • 0

#14 santana1 16/10/2009 - 19:10

santana
  • Świeżak
adminy, nie spać
  • Do góry
    • 0

#15 Juice 6 16/10/2009 - 23:01

Juice
  • Gracz
Już o same cheaty nie chodzi, ale tyle co on na odwalał, na obrażał innych graczy OOC i było na niego skarg to bajka. Jak już administracja by mu dała drugą szansę to niech zakłada nową postać.
  • Do góry
    • 0

#16 Gość (Barry J) 17/10/2009 - 13:56

Gość (Barry J)
  • Goście

Już o same cheaty nie chodzi, ale tyle co on na odwalał, na obrażał innych graczy OOC i było na niego skarg to bajka. Jak już administracja by mu dała drugą szansę to niech zakłada nową postać.

Człowieku! Zobacz że było na mnie 5-6 skarg, a za jedną tylko jaila dostałem, dziwne nie?
  • Do góry
    • 0

#17 Dawid4643 18/10/2009 - 08:40

Dawid
  • Gracz
Wiesiek grał na v3 i nie cheatował. Nie wiem co w niego wstąpiło i zrobił to co zrobił, ale chyba można mu dać drugą szansę.
Za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#18 starter0 18/10/2009 - 10:02

starter
  • Świeżak

adminy, nie spać

Nie śpimy, raczej nie mamy kiedy się po tyłku podrapać...

Jestem za unbanem bo wiem, że będzie grał dobre RP, w razie jakby się sytuacja nie poprawiła bana dostanie kolega santana i kolega janosik za jednym zamachem. Będę obserwował.

Misiek nakładał bana, więc do niego należy ostateczna decyzja.
  • Do góry
    • 0

#19 Gość (Barry J) 18/10/2009 - 10:13

Gość (Barry J)
  • Goście
Moje konto globalne to znalazlemchleb :D Tylko Santana pisał temat bo ja mam bana.
  • Do góry
    • 0

#20 Makaveli7 18/10/2009 - 10:17

Makaveli
  • Świeżak
Sam pamiętam jak we mnie wjechał na pełnej prędkości Cheetahe. Prawie BW dostałem, auto straciło z 200 ~ 300 HP.
U ciebie żadnych oznak wypadku - Sobeit? Hm.
Potem ciepłe słówka w moją stronę od Ciebie. Cóż nie był to jedyny taki przypadek, skarg nie miara.
Mimo tego jestem za szansą dla ciebie, jeśli sytuacja będzie się powtarzać - Ban bez możliwości apelacji.
Tyle ode mnie :D
  • Do góry
    • 0

#21 Gość (Barry J) 18/10/2009 - 10:25

Gość (Barry J)
  • Goście
Ah, zobaczcie że wszystkie skargi na mnie zostały odrzucone, więc o co wam chodzi? Tylko za jedną siedziałem i odsiedziałem swoje.
  • Do góry
    • 0

#22 Fisher13 18/10/2009 - 10:40

Fisher
  • Gracz
Z Wiesiem się dobrze gra - to bodajże On mnie namówił na h :D . Za unbanem, gdyż jest to dobry gracz i każdy zasługuje na drugą szanse.
  • Do góry
    • 0

#23 Juice 6 18/10/2009 - 11:30

Juice
  • Gracz

Człowieku! Zobacz że było na mnie 5-6 skarg, a za jedną tylko jaila dostałem, dziwne nie?

No popatrz, a najlepsze że we wszystkich byłeś winny... Połowa serwa miała z Tobą incydenty, stary. Sam pamiętam jak mi zrobiłeś bw 3 razy z rzędu, to że jesteś niewinny to już przerabiała z Tobą administracja i wyszło na Twoją winę... także proponuję Ci zmienić strategie. ;o
  • Do góry
    • 0

#24 Gość (Barry J) 18/10/2009 - 11:45

Gość (Barry J)
  • Goście
Udowodnij to wszystko co piszesz.

Od razu pisze że mam zamiar grać w LV i do SF nie mam zamiaru wpadać żeby was nie "stresować".
  • Do góry
    • 0

#25 Gość (wuj3k) 18/10/2009 - 12:51

Gość (wuj3k)
  • Goście
Ręczę za Wieśka głową. Odblokujcie mu to konto, ja go biorę do swojej organizacji, a gdy coś odjebie, to go wyrzucam, składam skargę i dostajemy obaj po banie. Pasuje taki układ?
  • Do góry
    • 0

#26 Juice 6 18/10/2009 - 13:03

Juice
  • Gracz
Co masz na myśli przez "coś odjebie"? Dla Ciebie może to być DM z s0bem przed ratuszem a dla kogoś innego bezpodstawne BW. Sprecyzuj.
  • Do góry
    • 0

#27 Gość (wuj3k) 18/10/2009 - 13:06

Gość (wuj3k)
  • Goście
Jak złamie regulamin, powstanie skarga i administracja wystosuje karę wobec niego - proste.
  • Do góry
    • 0

#28 Gość (Barry J) 18/10/2009 - 18:23

Gość (Barry J)
  • Goście
Tak więc, wydaje mi się że przydała by się tutaj wypowiedź Miśka, nie to że mi się śpieszy, ale nie ma sensu dłużej tego ciągnąć, a Misiek i tak pewnie czytał temat.
  • Do góry
    • 0

#29 Abakazok 1 18/10/2009 - 18:26

Abakazok
  • Świeżak
Za zostawieniem bana, jakoś Mcchione ma bana do dziś a nic złego nie robił, rozmawiałem z nim i wywnioskowałem że Administracja ma ciekawe kaprysy, Wiesiek cziter, za zostawieniem bana.
  • Do góry
    • 0

#30 Gość (Barry J) 18/10/2009 - 18:31

Gość (Barry J)
  • Goście

Za zostawieniem bana, jakoś Mcchione ma bana do dziś a nic złego nie robił, rozmawiałem z nim i wywnioskowałem że Administracja ma ciekawe kaprysy, Wiesiek cziter, za zostawieniem bana.

Widziałeś choć raz żebym czitował? Nie, więc może ja zaraz zacznę pisać takie głupie posty na twój temat?
Przypominam:

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!

• Do góry
    • 0

#31 Herun86 18/10/2009 - 18:50

Herun
  • Gracz

Haha, grałem tu dość sporo, lecz na innym koncie. Bana? Za co? Złapał mnie ktoś za rączkę?

Na innym koncie? Przytoczę regulamin.

Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

• Do góry
    • 0

#32 Gość (wuj3k) 18/10/2009 - 20:40

Gość (wuj3k)
  • Goście
Na innym koncie, czyt. innym koncie (nick'u). Szukasz dziury w cały, aby kogoś ujebać? Powodzenia w życiu społecznym.
  • Do góry
    • 0

#33 terrorcoreTM0 19/10/2009 - 14:07

terrorcoreTM
  • Świeżak
Znam Wieśka, stać go na prawdę na dużo jeśli chodzi o grę zgodną z zasadami RP. Wiadomo, odwalił, ale po unbanie będzie wiedział, że jest już pod obserwacją i nie popełni już tego błędu. Zasługuje na drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#34 Fisher13 19/10/2009 - 15:29

Fisher
  • Gracz
Zasadę o jednym koncie wiele osób złamało(globalnym) , :D .
  • Do góry
    • 0

#35 Gość (Barry J) 19/10/2009 - 15:47

Gość (Barry J)
  • Goście

Zasadę o jednym koncie wiele osób złamało(globalnym) , :D .

To temat o unbanie dla mnie i pisałem żebyście się wypowiadali normalnymi postami, a nie ciągle posty nic nie wnoszące. Najlepiej jak już tylko Misiek odpisze i nikt więcej.
  • Do góry
    • 0

#36 Mikuś 144 19/10/2009 - 16:03

Mikuś
  • Świeżak
Nie no, co wy chcecie. Wiesio jest spoko, raz czy dwa tam coś odwalił, ale każdy zasługuje na szansę.
  • Do góry
    • 0

#37 John_Mountain 0 21/10/2009 - 10:32

John_Mountain
  • Zbanowani
Wiesiek statsiarzu załóż sobie nowe konto i śruuu, bierz przykład z wujka Vęnsa, bo za unbanem będziesz czekał w nieskończoność, i nie wiadomo czy doczekasz :D
  • Do góry
    • 0

#38 Rc0n 0 22/10/2009 - 19:54

Rc0n
  • Zbanowani
Nawet ja nigdy nie widziałem Wieśka w akcji z Cheatami, a nie powiem... Często jeździliśmy.
Gdybyście nie wiedzieli o przeszłości LS'kowej Marka to byście nie dociskali. 3/4 czego czytam z tego tematu to same bzdury wyssane z palca o.O

Unban, please.
  • Do góry
    • 0

#39 Gość (Barry J) 23/10/2009 - 16:53

Gość (Barry J)
  • Goście
Pytanie:
Czy masz Misiek zamiar odpisać w tym temacie?
  • Do góry
    • 0

#40 ksiomal 0 23/10/2009 - 17:14

ksiomal
  • Zbanowani
Znów będzie czitował ;f
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych