Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UN-BLOCK konta i UN-CK postaci] Alex Vinci

• Please log in to reply
15 replies to this topic

alex 0 15/10/2009 - 15:19

alex
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Alex Vinci
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Remik (Akihito Seitaro ) NumLock (Natalie Jackson) Łukasz (Katheryn Freek)
Powód uznany przez administratora:brak rejestracji,bunnyhopping sprint, BU.
Wyjaśnienie poszkodowanego:

CK Remik (Akihito Seitaro ) brak rejestracji 15/10/2009, 15:38
AdminJail NumLock (Natalie Jackson) Sprint, bunnyhopping. 15/10/2009, 15:50
Banicja Łukasz (Katheryn Freek) BU 15/10/2009, 15:51

CK za brak rejestracji jest CK za to to powinna policja ścigać a zresztą miałem raz admirala sprzedałem go dzisiaj tuż przed tą akcją za duże pieniądze dzisiaj kupiłem nowego za tańsze pieniądze od Conny_Povnyka odpaliłem samochód silnik,żeby sprawdzić jak zi a tu policja ściga chciała mi odcholować auto a mój pies uderzył ogonem w klawisz reset i się wyłączył. Nie mam włączonego OOC więc chciałem go znaleźć dlatego spritntowałem i skakałem ale dobra aj 20 minut czekam a tu nagle ban powód BU a jakie tu jest BU, tak samo CK za brak rejestracji jeszcze nie zdążyłem go zarejestrować bo o 18 chyba otwierane jest Urząd wiec czekałem

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Posted Image

Posted Image
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/10/2009 - 15:55

3ciW
  • Świeżak
Ehe, złapaliśmy Ciebie a po tym gdy dostałeś TimeOuta(wymuszony pewnie :D) nie chciałeś zalogować przez długi czas, lecz twoje auto udało nam się zaholować. Szybko pisałem do administracji aby zaparkowała pojazd. Lecz gdy wbiłeś twój pojazd nam znikł. Pisałem do Ciebie aby powtórzyć akcję bo będą nieprzyjemności, ale ty udawałeś głupiego i nie odpisywałeś. Gdy napisałem do Szybkiego i akurat zrobił tp do mnie, dostałeś bana. Nie jestem za un.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 15/10/2009 - 15:58

Rolas
  • Gracz
Potwierdzam słowa DawiQ, byłem przy tym i widziałem wszystko. Nie jestem, też za un.
  • Back to top
    • 0

alex 0 15/10/2009 - 16:31

alex
  • Zbanowani
Umiecie czytać kompa mi zresetował pies a nie wchodziłem długo bo komputer nei włacza się 1minute bo nie mam nowego kompa nie odpisywałem bo mam wyłączone OOC.
  • Back to top
    • 0

osa0 15/10/2009 - 16:38

osa
  • Gracz
Alex z tym włączającym się kompem Ci wierze ,bo sam tak mam ;x Nie wiem co o tym myśleć ,na razie się wstrzymam od głosu.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/10/2009 - 16:39

3ciW
  • Świeżak
Wiesz, odpuść sobie. Pies Ci kompa zresetował a to dobre. Widać wymówka z bratem już jest stara..
  • Back to top
    • 0

RdK 163 15/10/2009 - 16:43

RdK
  • Świeżak
Takich ludzi nienawidzę grając w PD. Powiem otwarcie - debile!
Jak się nie ma rejestracji to się nie jeździ, nie obchodzi mnie to, że urząd zamknięty. To się nadal z taxi powinno korzystać.
Czy w RL widzieliście chociaż jedno auto bez rejestracji które jeździ po mieście? i jeszcze zasuwa zbyt szybko aby ściągnąć na siebie uwagę policji?!

Poza tym prośba napisana jednym tchem, nie rozumiem Twojej opowieści... A to z psem - dobry kawał.
  • Back to top
    • 0

Capone 0 15/10/2009 - 17:48

Capone
  • Zbanowani
Alex to kolega z reala mój sasiad ma słabego kapa , mysle ze sie jemu zlezy 500 min AJ't
  • Back to top
    • 0

Gość (Cougar.) 15/10/2009 - 18:16

Gość (Cougar.)
  • Goście

Wiesz, odpuść sobie. Pies Ci kompa zresetował a to dobre. Widać wymówka z bratem już jest stara..

Mi też czasem pies resetuje...
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/10/2009 - 18:17

3ciW
  • Świeżak

Trudno, trzeba uważać aby tego nie robił. Bo wątpię aby w takim wypadku administracji uwierzyła, ew. jeżeli nie wykonujesz akcji to /afk.
  • Back to top
    • 0

alex 0 16/10/2009 - 11:47

alex
  • Zbanowani

A to z psem - dobry kawał.

Trudno, trzeba uważać aby tego nie robił. Bo wątpię aby w takim wypadku administracji uwierzyła, ew. jeżeli nie wykonujesz akcji to /afk.

Widać ,że nie masz psa człowieku a jeśli masz to jest on w budzie na podwórku...
A to co mam nie grać i się patrzyć czy podchodzi i macha ogonem czy nie żałosne...
  • Back to top
    • 0

3ciW85 16/10/2009 - 12:40

3ciW
  • Świeżak

A to z psem - dobry kawał.

Widać ,że nie masz psa człowieku a jeśli masz to jest on w budzie na podwórku...
A to co mam nie grać i się patrzyć czy podchodzi i macha ogonem czy nie żałosne...

Mam psa, i dla twojej wiadomości nie mam ogródka :>. Często przebywa w pokoju. No ale sorry jeżeli dajesz mu latać pod swoimi nogami to potem są takie skutki. Trzeba myśleć.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/10/2009 - 12:47

Lemonss
  • Gracz
Najpierw wołanie na obiad przez mamę, potem winy brata a teraz pies resetuje. Kolejny płacz za samochodem, myślę że powinno się zaminić karę na AJ i zabranie auta, bo wkońcu BU to to nie był. uważam iż powinno się zmienić jakoś system przez PD zabierania aut ponieważ potem są problemy OOC.
  • Back to top
    • 0

alex 0 16/10/2009 - 21:37

alex
  • Zbanowani
Admiral to nie jest w cale dobre auto Ale z systemem PD się zgodzę. Mogę się dowiedzieć kiedy zostanie osądzony mój los.
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 18/10/2009 - 14:45

ese Remik
  • Gracz
Nalezy się AJ na 250 min. Co do psa to mam podobnie tylko z kotem bo ciśnie nos w guzik resetu ^^
  • Back to top
    • 0

Łukasz aka Esta59 18/10/2009 - 14:51

Łukasz aka Esta
  • Gracz

Najpierw wołanie na obiad przez mamę, potem winy brata a teraz pies resetuje.

Co do tematu.
Gotów jestem zamienić bana na AJ w wysokości 300 minut, a Ty zrób coś ze swoim pupilem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic