Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Sarah DiCappo

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

login 1 13/10/2009 - 20:08

login
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sarah DiCappo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Peter Bridge
Powód uznany przez administratora: Cheaterstwo
Wyjaśnienie poszkodowanego: Tak, miałem sobeita. Mam go po to, ażeby czasami sprawdzać FPS'y, nigdy ale to przenigdy nie użyłem tego programu do złych celów. Wychodząc z hotelu przez przypadek kliknąłem shift i włączył się AIR, nim zdążyłem kliknąć F12. Na prawdę gram tutaj sporo i nie pozwolił bym sobie na czitowanie na tym serwerze... Oczywiście odistalowałem już sobeita. Bardzo proszę o UNBana i przepraszam za głupstwo z mojej strony.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: ---
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/10/2009 - 01:32

B M
  • Zarząd
Pieprzysz. Przechodziłeś sobie przez ścianę, dwa razy. Celowo.
  • Back to top
    • 0

Kodor2154 14/10/2009 - 03:50

Kodor
  • Gracz
Moja opinia o tobie nie jest dobra- gdy byłeś w radiu co i raz przerywałes nam audycje pr0 tekstami i odwalaniem. Tera jeszcze czity.. Na nie.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 14/10/2009 - 05:09

Kobył
  • Gracz

Moja opinia o tobie nie jest dobra- gdy byłeś w radiu co i raz przerywałes nam audycje pr0 tekstami i odwalaniem. Tera jeszcze czity.. Na nie.

A ja jestem za unbanem, czemu ? Cinek jest w porządku gościem. Kodor, to, że w IC Ci przerywał, to dlaczego masz do niego żal w OOC ? Z nim porozmawiasz, pośmiejesz się, tak więc proszę Administrację o odbanowanie go i nałożenie jakiegoś AJ, na pewno nie będzie czitował!
  • Back to top
    • 0

login 1 14/10/2009 - 21:18

login
  • Zbanowani

Pieprzysz. Przechodziłeś sobie przez ścianę, dwa razy. Celowo.

Ej no sorry, wyleciałem za int, szybko wróciłem do hotelu, gdy zauważyłem jakiegoś kolesia postanowiłem się schować za ścianą. Wyłączam Sobka i po 5sek BAN.
Na pewno nie było to celowe.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 15/10/2009 - 11:02

Paweł Chonchera
  • Gracz
Odrzucam.
Cheaterstwo nie popłaca.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic