Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unban] John Johansoon

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Darox384 13/10/2009 - 19:56

Darox
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Johansoon
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Żebym ja to wiedział.
Powód uznany przez administratora: żebym ja go znał.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak, jadę swoim bufallo, jestem pod alve , wyjeżdzam z stacji i skręcam tam gdzie jest lądowisko wojskowe w singlu i dałem /q bo lag mnie złapał. Loguje się i patrze "Twoje konto zostało pernamentnie zbanowane"
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie trzeba, wszystko jest u góry.

Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mej apelacji.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 13/10/2009 - 19:59

Kobył
  • Gracz
"John Johansoon zostało zbanowane przez Katheryn Freek, powóD: Czit" - Proszę.

Osobiście znam Daroxa i wątpie by chłopak cheatował, w końcu osiągnął tutaj dużo.
  • Back to top
    • 0

baja0 13/10/2009 - 20:07

baja
  • Świeżak
Taa,

http://ownagecenter.ugu.pl/sada.jpg
Potwierdzam SS :D
Nie znam, nie widziałem żeby Cheatował,
Zobaczymy co napiszę autor bana.
  • Back to top
    • 0

Łukasz aka Esta59 14/10/2009 - 07:22

Łukasz aka Esta
  • Gracz
Pierwsze co, to raport wysłany przez jednego z graczy, informujący Nas o tym, że nie zareagowałeś w żaden sposób na wypadek, który spowodowałeś zostawiając tym samym gracza z BW. Przyglądałem się Twojej grze po tym zdarzeniu, widziałem, że karoseria Twojego pojazdu jest zniszczona a gdy Twoje HP spadło,(czerwony nick) Ty zatrzymałeś się na poboczu i w jakiś magiczny sposób, będąc w samochodzie, próbowałeś doładować sobie HP (zielony nick, po chwili czerwony). Zapytałem się więc Miśka czy to aby na pewno cheat, ponieważ system Nas o niczym nie informował. Odpowiedział, że tak. Tak więc jeżeli, to nie jest prawdą UnBan rzeczywiście się należy. Natomiast jeżeli Misiek dowiedzie, że to był cheat, to wiadomo.
  • Back to top
    • 0

Darox384 14/10/2009 - 08:15

Darox
  • Gracz
EEe ?? jaki czit ??, wjechałem na stacje, napisałem report "Na stacji panuje burdel, z autami i coś tak..." wyjeżdzajac z stacji na poboczu zauważyłem
Sebe jak siedział w bullecie, widziałem, że mam lagi bo nic nie mogłem pisac dlatego dałem q bo qs nie chodziło i jak się zalogowałem to był "ban". Może gdy miałem lagi to przejechałem kogoś, ale to nie moja wina.
  • Back to top
    • 0

GooSee0 14/10/2009 - 08:19

GooSee
  • Gracz
Hahahhaha... Darox i czity hahaha...
Znam go z Reala i powiem wam jedno... On jeszcze nigdy nie czitował...
Więc jestem za unbanem jego postaci !!
  • Back to top
    • 0

Stanley94 14/10/2009 - 08:23

Stanley
  • Gracz
Ekhm, pewnie Darox miał tak LAGI, że u niego nie było nikogo, a u kogoś że był, miałem taką sytuację, miałem lagi jechałem prawidłowym pasem wjechałem na chodnik, tak żeby mnie nie zabił, lecz... po chwili wyleciałem w powietrze, moje pcj-600 1m ode mnie. Chłopak jest moim bratem, więc widziałem jak on grał przejechał buffalo koło Peter'a odeszłem, a on mówi Bana mam. ZA.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic