Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnOOC/Aj] Curtis Forest.

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Forest 0 13/10/2009 - 16:47

Forest
  • Zbanowani
UnOoc

Imię nazwisko poszkodowanego: Curtis Forest
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank Luccazzo
Powód uznany przez administratora: Nikt nieda ci prawka na /w
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jak wiemy urząd od paru dni jest zbugowani i nic niemożna zrobić. Jako iż od update posiadam auto i chce wkońcu nim pojeździć to czekam już parę dni a urzędników niema. Dowiedziałem się że urząd jest zbugowany. Wczoraj pisałem do Williama[był afk pewnie] i do Philipe czy mogą jakoś odegrać urzędnika i mi wydać bo to już przez parę dni się robi denerwójące i napisali mi że narazie NIE. A więc pisze dzisiaj do admina Franka Luccazzo czy mi pomoże i wyda prawko a tu block OOC.

Naprawdę aż tak moim zdaniem niezawiniłem. Ani niegrałem ciągle OOC. Zadałem jedno pytanie na które nikt mi nieodpowiedział więc grałem dalej, nic niespamowałem. I niepisałem że niech mi da prawko, tylko czy mógłby.

Naprawdę zależy mi na UnBlocku. Możecie zablokować czat : "." , ale pw się przyda bo często przy pracy mechanika mnie się pytają wiele co i jak mają robić i niemoge nic odpowiedzieć. Piszę wejdź do auta, a on poco? Musze siedzieć abyś lakierował.

Naprawdę przepraszam i proszę bardzo szanowną administrację o UnBlocka.

Pozdrawiam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Niepotrzebny s/s z wyrokiem Franka.

[hide]

UnAj

Imię nazwisko poszkodowanego: Curtis Forest
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: Próba ominięcia blokady OOC.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jestem sobię w garażu i umawiam się IC na malowanie. Kolega miał przyjechać motorem i po niego pojechał pod swój dom. Ja zauważyłem że jeden drugiemu oferuje malowanie i się wtrąciłem, nie ja pomaluje. No i za to próba ominięcia blokady OOC. Może przypadkiem dałem na końcu nawias : ok?) , jeżeli tak to też uznaje to mój błąd. Jęzeli 1 nawiasa nieuznaje to BUG.

Proszę o UnAj.

Pozdrawiam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://img243.imageshack.us/i/samp048f.png/

///edit : O to mi chodziło
AdminJail	System	":)"	13/10/2009, 17:25
źle napisałem.
  • Do góry
    • 0

#2 Seba30 13/10/2009 - 18:17

Seba
  • Gracz
Blokada zostaje zdjęta, natomiast za tego typu 'zagrania' otrzymujesz 300 minut AJ.
Jeżeli nie da się czegoś załatwić drogą IC, nie staraj się tego osiagnąć drogą OOC.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych