Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock - OOC]James Condor

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Vinnie402 13/10/2009 - 14:25

Vinnie
  • Gracz
Kubuś poprosił mnie, żebym napisał za niego apelację, ponieważ on ma blokadę na forum :D

Imię nazwisko poszkodowanego: James Condor
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Mickul (?).
Powód uznany przez administratora: Nie ma w logach i nie bylem na serwerze gdy to dostawałem, ale to pewnie "SPAM". ;x
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Witam.
Owszem, przyznaje się, ze trochę spamowałem, gdy z Johansenem bylem w FC. Przyznam się tez, ze odpierdalałem, co się już zmieniło od dawna. Minął prawie miesiąc od nałożenia kary (chyba bez kilku dni). Myślę, ze to już duża kara i zasługuję na unblock ooc. Mogę obiecać, ze nie będę spamował. Nie będzie nawet takiej możliwości, bo czat ooc jest teraz nad głową. :D Więc proszę o odblokowanie ooc. Wiem, ze to spamowanie i odpierdalanie w FC było głupie, ale administracja postanowiła dac mi szanse na poprawę, za co bardzo dziękuję. Mam nadzieje, ze poprawiłem się w RP i zachowaniu według Was. :P
I proszę tez o unaj, gdyż chciałem w IC wpisać buźkę, żeby się wygenerowało na /me uśmiecha się i niechcący dałem spację i dostałem AJ za próbę ominięcia blokady OOC. ;x
Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania i pozdrawiam, Kuba. :D
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika

Od razu wypowiem się, że jestem za unblockiem OOC i unAJ :D - Vinnie
  • Do góry
    • 0

#2 Seba30 13/10/2009 - 18:22

Seba
  • Gracz
Blokada OOC - zniesiona.
W przypadku, gdyby zaistniała ponowna konieczność zablokowania Ci owego czatu - to już bezpowrotnie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych